ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    16
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

مشاوره جهت سیستم رندرینگ

سلام
    بالاخره سربازي ما تموم شد
    ماشالله ما يك خدمت رفتيم الان امروز اومدم تو اينترنت قيمت قطعات رو نگاه ميكنم نسبت به دو سال پيش حداقل 6-7 برابر شده بگذريم به همين مثل قناعت ميكنيم كه اين نيز بگذرد !!!!
    قبل خدمت من سيستم و لب تاپ م رو فروختم 4 تومن (كه البته 3 تومن بيشتر نگرفتم اونم با بدبختي و رفاقت زياد بين دو طرف معامله ) كه الان همون مدل ها رو بخام بگيرم 20-25 تومن آب ميخوره ...
    بريم سراغ اصل مطلب
    كار منم كار با نرم افزارهايي مانند c4d وv-ray, 3d.max, البته از اين سه تا عشق منم نبايد گذشت lumion و sketch up و thea از شواهد سيستم سنگين و هزينه برداري مد نظر دارم در حال حاضر ميزان پول تو جيب من 10 ميليون بيشتر نيست( براي بستن كيس ) بنابراين سيستمي مورد نياز دارم كه در حال حاضر فقط كارم و راه بندازم تا چند تا پروژه انجام بدم سپس اونو ارتقا بدم (استفاده از يك رم استفاده از يك گرافيك و... تا چند ماه بعد با خريد گرافيك(اس ال آي كردن يا كراس ) و رم و...اونو ارتقا بدم) از دوستان صاحب نظر مي خوام هرگونه مشاوره ي جهت بالابردن اطلاعات بنده مي توانند بدهند دريغ نفرمايند پيشاپيش ممنونم
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    سلام

بنده یه عدد سیستم با کارکرد فوق العاده کم واسه فروش گذاشتم که شاید بکارتون امد ...
    https://forums.sakhtafzarmag.com/thr...-%DA%A9%D9%85-!

https://forum.lioncomputer.com/index...-%DA%A9%D9%85/

البته قیمت اخر رو 6 میلیون در نظر گرفتم ... با اندکی ارتقا گزینه خوبی میتونه باشه SSD و ...
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pe3ar6ojah نمایش پست ها
    سلام
    بالاخره سربازي ما تموم شد
    ماشالله ما يك خدمت رفتيم الان امروز اومدم تو اينترنت قيمت قطعات رو نگاه ميكنم نسبت به دو سال پيش حداقل 6-7 برابر شده بگذريم به همين مثل قناعت ميكنيم كه اين نيز بگذرد !!!!
    قبل خدمت من سيستم و لب تاپ م رو فروختم 4 تومن (كه البته 3 تومن بيشتر نگرفتم اونم با بدبختي و رفاقت زياد بين دو طرف معامله ) كه الان همون مدل ها رو بخام بگيرم 20-25 تومن آب ميخوره ...
    بريم سراغ اصل مطلب
    كار منم كار با نرم افزارهايي مانند c4d وv-ray, 3d.max, البته از اين سه تا عشق منم نبايد گذشت lumion و sketch up و thea از شواهد سيستم سنگين و هزينه برداري مد نظر دارم در حال حاضر ميزان پول تو جيب من 10 ميليون بيشتر نيست( براي بستن كيس ) بنابراين سيستمي مورد نياز دارم كه در حال حاضر فقط كارم و راه بندازم تا چند تا پروژه انجام بدم سپس اونو ارتقا بدم (استفاده از يك رم استفاده از يك گرافيك و... تا چند ماه بعد با خريد گرافيك(اس ال آي كردن يا كراس ) و رم و...اونو ارتقا بدم) از دوستان صاحب نظر مي خوام هرگونه مشاوره ي جهت بالابردن اطلاعات بنده مي توانند بدهند دريغ نفرمايند پيشاپيش ممنونم

درود

با توجه به نرم افزارهایی که استفاده می کنید، قطعا استفاده از پردازنده های Intel در اولیت هستند ولی با توجه به این که ما در کشور گل و بلبل زندگی می کنیم نمی تونیم از پردازنده های Intel زیاد استفاده کنیم و روش مانور بدیم.

بنده به شما پردازنده های AMD RYZEN پیشنهاد می کنم با توجه به این که شما حتی در نسل بعدی AMD RYZEN 3XXX هم می توانید استفاده کنید و فقط پردازنده ارتقاء بدین . این یک گام مثبت و آینده نگر برای شما هستش.

این قطعات پیشنهاد می کنم، بهتر از این قطعات پیدا نمی کنید.

پردازنده: AMD RYZEN 2600

مادربرد: Asus Prime B450M-K

حافظه اصلی: Data XPG V2 2×8GB=16GB DDR3 2400MHz

هارد دیسک: Toshiba P300 1.0 TB

منبع تغذیه: Green GP600B-HP+ Gold

کارت گرافیک: MSI GT 1030 OC LP 2GB
    امتیازها
    16
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سپاسگذارم بسيار زياد ///
    قيمت اين قطعات رو از كجا ميتونم در بيارم؟
    سي پي يو رو خوب گفتيد //تنها قطعه اي كه تا الان صد در صد شدم روش سي پي يو هست ....الان ميخوام مادربورد و گرافيك رو انتخاب كنم .مادربوردي كه نه گران قيمت باشه و همچنين به روز باشد تا چند سالي خيالمون از اين قطعه راحت باشه
    اين مادربوردي كه گفتيد قابليت SLI هم داره؟
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pe3ar6ojah نمایش پست ها
    سپاسگذارم بسيار زياد ///
    قيمت اين قطعات رو از كجا ميتونم در بيارم؟
    سي پي يو رو خوب گفتيد //تنها قطعه اي كه تا الان صد در صد شدم روش سي پي يو هست ....الان ميخوام مادربورد و گرافيك رو انتخاب كنم .مادربوردي كه نه گران قيمت باشه و همچنين به روز باشد تا چند سالي خيالمون از اين قطعه راحت باشه
    اين مادربوردي كه گفتيد قابليت SLI هم داره؟
    درود

لیست و این که از کجا تهیه کنید تو صفحه شخصی شما قرار دادم. همین لیست تهیه کنید و در آینده خواستید می توانید کارت گرافیک بهتری تهیه کنید

خیر این مادربرد تک اسلات هستش برای کارت گرافیک .
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)