ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    46
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Question مُدام ری استارت شدن لپتاپ پس از روشن کردن

سلام خسته نباشین دوستان
    لپتاپ من hp elitebook 8440p هستش یه مدتیه وقتی روشن میکنم گه گاهی بلافاصله پس از فشار کلید پاور لپتاپ هی ریست میشه چراغ numlock هم خاموش روشن میشه و فنش خیلی صدا میده و سریع میچرخه و باد زیادی بیرون میده ... تا وقتی که از برق نکشمش همینطوری ادامه داره
    و بعد از همین ریست های مداوم که من هی روشن میکردم که شاید درست شه به یه ارور هم برخوردم که سریع رد شد یه چیز شبیه bot agent can not continue... و system information || Board MISSING
    الانم بوت میکنم واس نصب ویندوز قبل از اینکه ویندوز برای نصب بالا بیاد هنگ میکنه ...

ب نظر خودم لپتاپ خاک گرفته فنشم یکم مشکل داره و درست نمیچرخه و سی پی یو داغ میکنه ...

نظر شما چیه دوستان ؟؟؟ لطفا کمک کنین کارم خیلی لنگه دمتون گرم.
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    آره ایرادش سخت افزاری هست ولی هر چی هم cpu داغ کنه نباید به این زودی خصوصا دفعه اول که روشنش میکنی ریستارت بشه، اگه تازه روشنش می کنی ریستارت شدنش بیشتر طول میکشه از فن cpu هست. به هر حال باید ببریش پیش یک تعمیر کار لپ تاپ وارد که بازش کنه. به نظر من در درجه اول از فن cpu و فن خود لپتاپ هست، خمیر cpu و گرافیک رو هم بگو عوض کنه. در درجه دوم بایوس مادربردت پریده که باز اون بسته به نوع بایوس برا خودش داستانی داره. اگه لوگوی سازنده مادربردت نمیاد همون اول که روشن می کنی یعنی بایوسش پریده.
    امتیازها
    46
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    آره ایرادش سخت افزاری هست ولی هر چی هم cpu داغ کنه نباید به این زودی خصوصا دفعه اول که روشنش میکنی ریستارت بشه، اگه تازه روشنش می کنی ریستارت شدنش بیشتر طول میکشه از فن cpu هست. به هر حال باید ببریش پیش یک تعمیر کار لپ تاپ وارد که بازش کنه. به نظر من در درجه اول از فن cpu و فن خود لپتاپ هست، خمیر cpu و گرافیک رو هم بگو عوض کنه. در درجه دوم بایوس مادربردت پریده که باز اون بسته به نوع بایوس برا خودش داستانی داره. اگه لوگوی سازنده مادربردت نمیاد همون اول که روشن می کنی یعنی بایوسش پریده.
    من لپتاپو بردم سرویس کردن فنو و گرافیک رو خاک گیری کرد گفت فن مشکل نداره اصن گرافیک یکم مشکل داشت که رفعش کردم با چصب و خمیر و ... بَعدِ سرویس لپتاپ الان خیلی خوب کار میکنه 2روز بود هیچ مشکلی نبود , تا همین یکم پیش که روشن کردم وقتی کلید پاورو فشار دادم صدای فن و دورش خیلی رفت بالا و بلافاصله خاموش و روشن میشد با اینکه لپتاپ اصلا داغ نبود و اخرین بار صب روشنش کرده بودم,بعد از چند ثانیه که باطری رو در اوردم و از برق کشیدمش با روشن کردن دوباره مشکل حل شد و بالا اومد

اره همینطورکه گفتید هستش قبل از اینکه لوگویی چیزی ببینم این مشکل پیش میاد و اون لحظه صفحه مشکیه
    یعنی مشکل از بایوس ؟

یکمم تحقیق کردم موردی داشتیم که مشکلش از هاردش بوده و دما بالا میرفته و اینطور میشده
    من با نرم افزار HD Tune Pro تست کردم هاردو یه خطا داد که معنیش دمای زیاد هارد بود
    یعنی مشکل از هاردمه ؟؟؟؟؟؟ یا بایوس ؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنین
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    یه بار که روشن شد با hdd sentinel یه عکس از صفحه اصلی و تب اسمارت بگیر، گاهی اوقات که هارد مشکل داره همین نرم افزار سلامت و عملکرد رو 100 میزنه ولی surface test که باهاش می گیری متوجه میشی که هارد مشکل داره و تا چن وقت دیگه پر بدسکتور میشه.
    دمای پردازنده رو هم ببین چنده.
    به هر حال برا مشکل شما باید پیش یه تعمیرکار وارد لپتاب ببریش و کامل همه قسمتها چک بشه، ممکنه مادربرد نیاز به تعمیر داشته باشه، یا با تعویض باتری مشکل حل بشه یا هر علت دیگه ای. ندیده نمیشه چیزی راجبش گفت
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع