ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن

بالا نیامدن گوشی بعد از کالیبره کردن باتری مگر زمانیکه در حال شارژ باشه

سلام
    یه lg g flex 2 مال کسی دستم بوده که باتریشو براش کالیبره کنم. با نرم افزار advanced battery calibtaror ,اندرویدی انجام دادم. موقع شروع پیام داد که بعد از اتمام گوشی رو خاموش و تا کامل شارژ نشده روشنش نکن. کامل انجام شد و بعدش خاموشش کردم و زدم به شارژ دیدم گوشی خودش روشن شد دوباره. سریع خاموشش کردم و بعد اینکه پر شد می خواستم روشن کنم دیدم روشن نمیشه، یعنی تا لوگوی ال جی بالا میاد بلافاصله خاموش میشه و دوباره روشن میشه و خاموش میشه ... و مدام همین لوگوی الجی چشمک میزنه، فقط اگه شارژر رو وصلش کنی روشن میشه. اونم فقط شارژر 2 آمپر فست، یه آمپر بالا نمیاره. با LG up هم رام زدم ولی مشکل هنوز هست، چیکارش کنم؟
    امتیازها
    10,160
    سطح
    67
    101
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    سلام
    یه lg g flex 2 مال کسی دستم بوده که باتریشو براش کالیبره کنم. با نرم افزار advanced battery calibtaror ,اندرویدی انجام دادم. موقع شروع پیام داد که بعد از اتمام گوشی رو خاموش و تا کامل شارژ نشده روشنش نکن. کامل انجام شد و بعدش خاموشش کردم و زدم به شارژ دیدم گوشی خودش روشن شد دوباره. سریع خاموشش کردم و بعد اینکه پر شد می خواستم روشن کنم دیدم روشن نمیشه، یعنی تا لوگوی ال جی بالا میاد بلافاصله خاموش میشه و دوباره روشن میشه و خاموش میشه ... و مدام همین لوگوی الجی چشمک میزنه، فقط اگه شارژر رو وصلش کنی روشن میشه. با LG up هم رام زدم ولی مشکل هنوز هست، چیکارش کنم؟
    سلام
    من s5 سامسونگ داشتم ولی باتری گوشی کالیبره نکرده بودم این مشکل پیش اومد یک بار با سیم شارژ غیر استاندارد با usb ماشین شارژ کردم از همون وقت این مشکل پیش اومد فقط وقتی میزدم به شارژ گوشی بالا میومد وقتی که به شارژ وصل نبود تا لوگوی سامسونگ بالا میومد بعدش خاموش میشد
    گوشی بردم پیش تعمیرکار فلش کرد بازم فرقی نکرد گفت هاردش خراب شده 250 گرفت هاردش عوض کرد ولی من خودمم شک داشتم و دارم که مشکل از هاردش بود

امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    ممنون، یه باتری براش گرفتم.
    برای شما هم باتری تون مشکل داشته نه هاردش به نظر من.
    امتیازها
    10,160
    سطح
    67
    101
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    ممنون، یه باتری براش گرفتم.
    برای شما هم باتری تون مشکل داشته نه هاردش به نظر من.
    از باتریش نبود چون یه دونه باتری نو باز کرد با باتری نو جلوی خودم تست کرد گوشی اصلا با باتری نو روشن نشد حداقل با باتری خودش اونوقت قبل تعمیر تا لوگوی سامسونگ بالا میومد
    چون الان با همون باتری خودش بالا میاد

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)