ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    17
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

دوستان لطفا راهنماییی کنین برای انتخاب آمپلی فایر

سلام دوستان من از رفیقم یه ساب پایونیر 311D4 و پخش پایونیر 7150 و سوپر تیوتر سانداستریم دسته دوم خریدم بهمم گفته بود میدرنج پاور اکوستیک بخر که پیدا کردنش خیلی عذاب آوره نمیدونم از کجا پیدا کنم

حالا دنبال خرید امپلی فایر مناسب هستم بنظرتون چی بخرم که کاملا مچ باشه ؟ و اینکه از کجا میتونم میدرنج پاور اکوستیک بخرم ؟ چون کلی تحقیق کردم و صداش تو ماشین یکی از دوستام شنیدم خیلی عالی بود
    امتیازها
    6
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid k2 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از رفیقم یه ساب پایونیر 311D4 و پخش پایونیر 7150 و سوپر تیوتر سانداستریم دسته دوم خریدم بهمم گفته بود میدرنج پاور اکوستیک بخر که پیدا کردنش خیلی عذاب آوره نمیدونم از کجا پیدا کنم

حالا دنبال خرید امپلی فایر مناسب هستم بنظرتون چی بخرم که کاملا مچ باشه ؟ و اینکه از کجا میتونم میدرنج پاور اکوستیک بخرم ؟ چون کلی تحقیق کردم و صداش تو ماشین یکی از دوستام شنیدم خیلی عالی بود
    سلام
    سیستمی که داری سیستم خیلی خوبیه مخصوصا پخشش ، سعی کن هیچوقت از دست ندیش
    ساب 311D4 دابل کوئل هست و قدرت بالایی داره در نتیجه آمپلی فایر قدرتی میطلبه
    در مورد میدرنج پاوراکوستیک این روزا به این راحتیا پیدا نمیشه ولی برند خیلی عالی هست من تو گوگل که سرچ کردم رسیدم به چندتا سایت که معمولا نا موجود بودن و فقط یکی ازون سایتا موجود داشت
    در مورد مدل آمپلی فایر میتونی 1800 پاور اکوستیک اگه بتونی هزینه کنی برای سیستمت نصب کنی اگر نه آمپلی فایر پریمیر یا بوستر مدلای بالاش قدرتی هستن مثل آمپلی فایر9650
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)