ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    3,649
    سطح
    37
    1
    کاربر جدید

Question مولتی من پلی استین 3 من دیگه اجرا نمیشه لطفا کمک کنید!!!

سلام
    من یه کنسول ps3 اسلیم خریدم که کپی خور هم هست و باهاش بدون مشکل فیفا16 و ... رو بازی میکردم.
    خواستم توش PES2018 رو بازی کنم پیغام داد فریمور دستگاه(مولتی من) روی 4.75 هستش و باید به ورژن بالاتر ارتقاع بدی.
    منم اومدم تو نشانی زیر و مولتیمن 4.81 رو دان کردم و طبق دستور توی کنسول نصب کردم!
    http://p30download.com/fa/entry/69444/
    ولی بعد نصب هرکاری میکنم تو بخش گیم به مولتیمن نمی تونم وارد شم و خطای (17 100 800) رو نشون میده و هیچ کاری نمیشه باهاش کرد.
    تو روخدا راهنمایی کنید اعصابم ریخته بهم،تو اینترنت سرچ کردم چند جا گفته بود باید دستگاه باز شه تا هم بشهگکپی خورش رودرست کرد و هم مولتی من رو!!!
    واقعا به همچین کاری نیازه اخه من این برنامه رو از خود سایت گرفتم و تو خط اول توضیحات هم نوشته بود پلی استیشن های کپی خور رو این حساب گمون کردم مشکلی پیش نمیاد!
    امتیازها
    15,405
    سطح
    80
    370
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط reto نمایش پست ها
    سلام
    من یه کنسول ps3 اسلیم خریدم که کپی خور هم هست و باهاش بدون مشکل فیفا16 و ... رو بازی میکردم.
    خواستم توش PES2018 رو بازی کنم پیغام داد فریمور دستگاه(مولتی من) روی 4.75 هستش و باید به ورژن بالاتر ارتقاع بدی.
    منم اومدم تو نشانی زیر و مولتیمن 4.81 رو دان کردم و طبق دستور توی کنسول نصب کردم!
    http://p30download.com/fa/entry/69444/
    ولی بعد نصب هرکاری میکنم تو بخش گیم به مولتیمن نمی تونم وارد شم و خطای (17 100 800) رو نشون میده و هیچ کاری نمیشه باهاش کرد.
    تو روخدا راهنمایی کنید اعصابم ریخته بهم،تو اینترنت سرچ کردم چند جا گفته بود باید دستگاه باز شه تا هم بشهگکپی خورش رودرست کرد و هم مولتی من رو!!!
    واقعا به همچین کاری نیازه اخه من این برنامه رو از خود سایت گرفتم و تو خط اول توضیحات هم نوشته بود پلی استیشن های کپی خور رو این حساب گمون کردم مشکلی پیش نمیاد!
    سلام .
    اشتباه شما اینجاست که فقط مولتیمن رو نصب کردید . آنهم ورژن قدیمی . شما باید اول آخرین ورژن Custom Firmware رو نصب کنید و سپس برنامه multiMAN .
    پیشنهاد میکنم از لینک زیر Custom Firmware ورژن 4.82 رو دانلود کنید و طبق دستور العمل گفته شده مراحل رو انجام بدید (فایل REX رو دانلود کنید) .
    http://consolefa.ir/ps3-cfw-rebug-4-82-cobra.html
    و بعد برنامه مولتیمن ورژن 4.82.00 رو هم از لینک زیر دانلود و نصب کنید .
    http://consolefa.ir/ps3-multiman.html

البته از سایت اصلی ریباگ هم میتونید Custom Firmware رو دانلود کنید . آخرین ورژن موجود هم 4.82.1 هست .
    https://rebug.me/downloads
    امتیازها
    3,649
    سطح
    37
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata.royalfalcon نمایش پست ها
    سلام .
    اشتباه شما اینجاست که فقط مولتیمن رو نصب کردید . آنهم ورژن قدیمی . شما باید اول آخرین ورژن Custom Firmware رو نصب کنید و سپس برنامه multiMAN .
    پیشنهاد میکنم از لینک زیر Custom Firmware ورژن 4.82 رو دانلود کنید و طبق دستور العمل گفته شده مراحل رو انجام بدید (فایل REX رو دانلود کنید) .
    http://consolefa.ir/ps3-cfw-rebug-4-82-cobra.html
    و بعد برنامه مولتیمن ورژن 4.82.00 رو هم از لینک زیر دانلود و نصب کنید .
    http://consolefa.ir/ps3-multiman.html

البته از سایت اصلی ریباگ هم میتونید Custom Firmware رو دانلود کنید . آخرین ورژن موجود هم 4.82.1 هست .
    https://rebug.me/downloads
    سلام و سپاس از کمکتون
    من ریباگ روهم از کنسولفا دانلود کردم هم از سایت اصلی که گذاشتید
    واسه هر دو زمان نصب به وسطای نصب که میرسه این پیغام رو میده
    the data is corrupted.
    8002f957
    -----------
    یه چیز دیگه من وقتی میرم به مسیر
    setting>system setting>system information
    جلوی گزینه
    software system نوشته ورژن 4.80
    گفتم شاید بدرد بخوره بگم.بنظرت امیدی هست .دستم به دامنت کمک کن!
    امتیازها
    15,405
    سطح
    80
    370
    کاربر انجمن
    سلام و سپاس از کمکتون
    من ریباگ روهم از کنسولفا دانلود کردم هم از سایت اصلی که گذاشتید
    the data is corrupted.
    8002f957
    -----------
    جلوی گزینه
    گفتم شاید بدرد بخوره بگم.بنظرت امیدی هست .دستم به دامنت کمک کن!
    سلام .
    the data is corrupted.
    8002f957
    شاید بد دانلود شده و یا بد کپی شده و یا حتی ممکنه فلش مموری خراب باشه . در سایت اصلی ریباگ هش کد Custom Firmware رو گذاشته (یعنی 6eead68f81a66502294fd329d4087106) . با برنامه WinMD5Free هش کد فایلی که دانلود کردید رو با هش کدی که در سایت اصلی ریباگ هست مقایسه کنید و مطمئن باشید یکسان باشه . اگر فرق داشته باشه پس بد دانلود شده (بدلیل خرابی اینترنت و یا هر علت دیگر) و دوباره باید دانلود بشه . برای کپی در فلش هم از نرم افزار Teracopy استفاده کنید .

جلوی گزینه
    باید اول Custom Firmware جدید نصب کنید و بعد multiMAN آخرین ورژن رو نصب کنید . یا اینکه میتونید multiMAN فعلی رو حذف کنید و دوباره multiMAN قدیمی 4.80 رو نصب کنید .
    خواستم توش PES۲۰۱۸ رو بازی کنم پیغام داد فریمور دستگاه(مولتی من) روی ۴.۷۵ هستش و باید به ورژن بالاتر ارتقاع بدی.
    اینهم بگم که Firmware متفاوت از multiMAN هست . Firmware در واقع همان سیستم عامل دستگاه (مثل ویندوز) هست ولی multiMAN فایل منیجر هست .
    امتیازها
    3,649
    سطح
    37
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata.royalfalcon نمایش پست ها
    سلام .

شاید بد دانلود شده و یا بد کپی شده و یا حتی ممکنه فلش مموری خراب باشه . در سایت اصلی ریباگ هش کد Custom Firmware رو گذاشته (یعنی 6eead68f81a66502294fd329d4087106) . با برنامه WinMD5Free هش کد فایلی که دانلود کردید رو با هش کدی که در سایت اصلی ریباگ هست مقایسه کنید و مطمئن باشید یکسان باشه . اگر فرق داشته باشه پس بد دانلود شده (بدلیل خرابی اینترنت و یا هر علت دیگر) و دوباره باید دانلود بشه . برای کپی در فلش هم از نرم افزار Teracopy استفاده کنید .

باید اول Custom Firmware جدید نصب کنید و بعد multiMAN آخرین ورژن رو نصب کنید . یا اینکه میتونید multiMAN فعلی رو حذف کنید و دوباره multiMAN قدیمی 4.80 رو نصب کنید .

اینهم بگم که Firmware متفاوت از multiMAN هست . Firmware در واقع همان سیستم عامل دستگاه (مثل ویندوز) هست ولی multiMAN فایل منیجر هست .
    راستش من مولتی من رو پاک کردم،خواستم دوباره نصبش کنم ولی گزینه install package file از بخش گیم پاک شده.چطور میشه این گزینه رو برگردوند یا راه دیگه ای واسه نصب مولتی من شما سراغ دارید؟
    امتیازها
    15,405
    سطح
    80
    370
    کاربر انجمن
    راستش من مولتی من رو پاک کردم،خواستم دوباره نصبش کنم ولی گزینه install package file از بخش گیم پاک شده.چطور میشه این گزینه رو برگردوند یا راه دیگه ای واسه نصب مولتی من شما سراغ دارید؟
    شما آخرین ورژن Custom Firmware ریباگ رو نصب کنید شاید مشکل برطرف بشه .
    امتیازها
    4
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام. چگونه باید آخرین ورژن custom firmware را دانلود کنیم و در کنسول بریزیم
    امتیازها
    4
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Custom firmware

سلام چگونه custom firmware رو نصب کنیم و چگونه در کنسول بریزیم (کنسول ps3 )
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)