ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    امتیازها
    346
    سطح
    6
    1
    کاربر جدید

Exclamation ارتقاء کارت گرافیک

سلام دوستان...خوبین ؟
    من یه لپ تاپ دارم به این کانفیگ :
    Core i7 4770HQ - GTX 850M - 16 GB Ram-1TR + 120 SSD
    یه کامپیوتر هم دارم به این کانفیگ :
    Core i3 3220 - AMD 7750HD - 8GB
    میخواستم ببینم نظرتون چیه لپ تاپ رو بفروشم و کامپیوتر رو ارتقا بدم ؟
    این دوتا تقریباً شبیه هم هستن از لحاظ کانفیگ...شما خودتون بهتر میدونین i3 دسکتاپ با i7 لپ تاپ نگم برابره ولی فاصله چندانی ندارن..از لپ تاپ هم نمیشه زیاد کار کشید
    لپ تاپ مدلش MSI GE60 2PC Gaming هستش...حدوداً چقدر میشه فروخت ؟
    میتونم کارت گرافیک 1060 یا 980TI بگیرم و اگه پیدا کردم پردازنده هم سری3 باید بگیرم...Core i7 3770
    کارت گرافیک 1060 با 1050TI فاصله چندانی دارن ؟ یعنی به اختلاف قیمتشون میارزه ؟
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Naviid نمایش پست ها
    سلام دوستان...خوبین ؟
    من یه لپ تاپ دارم به این کانفیگ :
    Core i7 4770HQ - GTX 850M - 16 GB Ram-1TR + 120 SSD
    یه کامپیوتر هم دارم به این کانفیگ :
    Core i3 3220 - AMD 7750HD - 8GB
    میخواستم ببینم نظرتون چیه لپ تاپ رو بفروشم و کامپیوتر رو ارتقا بدم ؟
    این دوتا تقریباً شبیه هم هستن از لحاظ کانفیگ...شما خودتون بهتر میدونین i3 دسکتاپ با i7 لپ تاپ نگم برابره ولی فاصله چندانی ندارن..از لپ تاپ هم نمیشه زیاد کار کشید
    لپ تاپ مدلش MSI GE60 2PC Gaming هستش...حدوداً چقدر میشه فروخت ؟
    میتونم کارت گرافیک 1060 یا 980TI بگیرم و اگه پیدا کردم پردازنده هم سری3 باید بگیرم...Core i7 3770
    کارت گرافیک 1060 با 1050TI فاصله چندانی دارن ؟ یعنی به اختلاف قیمتشون میارزه ؟
    درود

بستگی به شما داره کاربر گرامی، از چه نرم افزارهایی استفاده می کنید یا فقط بازی می کنید

بنده به شما پیشنهاد می کنم هر دو دستگاه بفروشید مقداری هم روش بزارید یک سیستم خوب جمع آوری کنید.
    امتیازها
    346
    سطح
    6
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

بستگی به شما داره کاربر گرامی، از چه نرم افزارهایی استفاده می کنید یا فقط بازی می کنید

بنده به شما پیشنهاد می کنم هر دو دستگاه بفروشید مقداری هم روش بزارید یک سیستم خوب جمع آوری کنید.
    ممنون از پاسخ شما
    AutoCAd و Photoshop , illustrator , After effect و نرم افزار های مشابه...بازی هم میکنم
    هزینه زیادی ندارم.نمیخوام واسه مادربرد و ... هزینه کنم،بیشتر مد نظرم کارت گرافیک هستش که ارتقا بدم...با سی پی یو i3 هم مشکلی ندارم گرافیکم کم میاره...گرافیک و پردازنده هم تا قبل از این هر بازی شما بگی با هر نرم افزاری کار کردم کم نیوورده بازی های جدید و نرم افزار ها رو کم میاره
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    ممنون از پاسخ شما
    AutoCAd و Photoshop , illustrator , After effect و نرم افزار های مشابه...بازی هم میکنم
    هزینه زیادی ندارم.نمیخوام واسه مادربرد و ... هزینه کنم،بیشتر مد نظرم کارت گرافیک هستش که ارتقا بدم...با سی پی یو i3 هم مشکلی ندارم گرافیکم کم میاره...گرافیک و پردازنده هم تا قبل از این هر بازی شما بگی با هر نرم افزاری کار کردم کم نیوورده بازی های جدید و نرم افزار ها رو کم میاره
    به نظرم لپتاپت قوی تر از کامپیوترت هست، اگر این نرم افزار هایی که باهاشون کار میکنی درآمد زایی دارند، بنابراین لپتاپ حکم دفتر شماست، من میگم نگهش دار.

اما اگر کار با این نرم افزار ها منجر به درآمد زایی نمیشه، منم با SPARC موافقم، جفتشو بفروش یه سیستم دسکتاپ خوب بگیر.

چون i3 هم برای بازی کم میاره هم برای اون نرم افزارهایی که نام بردی.
    امتیازها
    346
    سطح
    6
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    به نظرم لپتاپت قوی تر از کامپیوترت هست، اگر این نرم افزار هایی که باهاشون کار میکنی درآمد زایی دارند، بنابراین لپتاپ حکم دفتر شماست، من میگم نگهش دار.

اما اگر کار با این نرم افزار ها منجر به درآمد زایی نمیشه، منم با SPARC موافقم، جفتشو بفروش یه سیستم دسکتاپ خوب بگیر.

چون i3 هم برای بازی کم میاره هم برای اون نرم افزارهایی که نام بردی.
    ممنون از پاسخ شما
    آره درآمد زاییی دارند بخصوص نرم افزار های گرافیکی...لپ تاپم یه مشکلی داره که خیلی زود داغ میکنه و اینکه صفحه نمایشش ضعیفه،گرافیکش هم زیاد قوی نیست با توجه به گیمینگ بودنش خیلی انتظارم بیشتر بود..کارم طوری هست که بیشتر تو خونه هستم و دورکاری داره لپ تاپ هم اکثراً خونست...میخوام یه سیستم نسبتاً قوی داشته باشم که هم کارامو باهاش راه بندازم هم بازی هم بکنم
    لپ تاپم قوی تر هست ولی من یه بازی رو تو هردو سیستم نصب کردم کامپیوتر بخوبی بالا اوورد ولی لپ تاپم لگ داشت یا حتی نرم افزار ها بخصوص Camtasia و Priemier خیلی کند بودن تو لپ تاپ...یه زمانی خاموش نمیشد گارانتی بردمش تو تبریز گفتن مشکل داره فرستادنش تهران اونجا گفتن که مشکلی نداره یه سرویس هم کرده بودن...از وقتی از تهران اووردن مشکل خاموش شدنش حل شده میگم تا سالمه ردش کنم بره این هم تاپیکی که واسه خاموش نشدنش زده بودم قبلاً
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    ممنون از پاسخ شما
    درود

با توجه به توضیحاتتون، خرید یک سیستم مناسب با قطعات به روز در درجه نخست اولیت شماست .

ببینید این نرم افزارهایی که بهش اشاره کردین نیازمند قطعات قدرتمند هستش مخصوصا در زمینه پردازش های اصلی مانند: CPU .

دستگاه ها بفروشید به یک جمع بندی و هزینه نهایی برسید تا بتونیم به شما لیست مناسب ارائه بدیم.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    به نظر من هم دو دستگاه رو بفروشید یه سیستم مبتنی بر رایزن بگیرید ........ با 1060 ........
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    346
    سطح
    6
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    به نظر من هم دو دستگاه رو بفروشید یه سیستم مبتنی بر رایزن بگیرید ........ با 1060 ........
    چون پولی نمیتونم بذارم،واسه همین نمیخوام خرید مادربرد و بقیه چیزا پول بدم...بیشتر میخوام کارت گرافیکم رو با پردازنده ارتقا بدم شاید بعداً اگه پولی دستم اومد کارت گرافیک رو نگه میدارم بقیه رو عوض میکنم ولی الان نمیتونم
    خبر دارین پردازنده سری3 i5 یا i7 مثلا 3770 میتونم پیدا کنم و قیمتش چقدره ؟ و اینکه این لپ تاپ رو حدوداً با چه قیمتی میشه فروخت ؟ مادربردم Asus B75M-A هست
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    چون پولی نمیتونم بذارم،واسه همین نمیخوام خرید مادربرد و بقیه چیزا پول بدم...بیشتر میخوام کارت گرافیکم رو با پردازنده ارتقا بدم شاید بعداً اگه پولی دستم اومد کارت گرافیک رو نگه میدارم بقیه رو عوض میکنم ولی الان نمیتونم
    خبر دارین پردازنده سری3 i5 یا i7 مثلا 3770 میتونم پیدا کنم و قیمتش چقدره ؟ و اینکه این لپ تاپ رو حدوداً با چه قیمتی میشه فروخت ؟ مادربردم Asus B75M-A هست

والا به نظرم لپ تاپ تون حداقل 5 تومن میارزه ........ 3770 هم دست دوم ش پیدا میشه ........ ولی چند ش رو نمیدونم ......

یه راه بهتر هم واسه ی گیم هست ...... واقعا دلم نمیاد بگم لپ تاپ رو بفروشید ......

ps4 بگیر ....... حالا حالا هم بازی اختصاصی عالی داره .......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    615
    سطح
    12
    2
    کاربر جدید
    به نظرم بهتره جفتشو بفروشی سیستم با سی پی یو AMD بگیری با گرافیک 1060 یا 1070 انویدیا من مادربرد X470 ایسوس دارم عالیه پیشنهادشم میکنم
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع