ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن

لیست هاردهای تولیدی وسترن و سیگیت از ابتدا به ترتیب سال

سلام
    من دنبال لیست هاردهای تولیدی وسترن و سیگیت از ابتدا به ترتیب سال، تو اینترنت بودم، چیزی دستگیرم نشد.
    حالا لیست هم نشد، یه سایت باشه که مدل هارد رو میزنی معلوم کنه تولید چه سالی بوده.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    سلام
    من دنبال لیست هاردهای تولیدی وسترن و سیگیت از ابتدا به ترتیب سال، تو اینترنت بودم، چیزی دستگیرم نشد.
    حالا لیست هم نشد، یه سایت باشه که مدل هارد رو میزنی معلوم کنه تولید چه سالی بوده.

خود بارکد هارد رو تو سایت ش سرچ کنی مشخصات کامل میده .......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    سلام
    درود

بیشتر توضیح بدین می خواهید هارد دیسک بخرید. برای چه مصارفی بفرمایید تا راهنمایی کنم ؟
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    هیچی، یه هارد استوک آدم میبینه میخواد ببینه که این هارد تولید کی هست، 2017 هست مثلا یا از این 2012 ها. از یوزر خونگی بخرم یه هارد مثلا وسترن بلک که کلا زیر یه سال کارکرده و حدود یک سوم قیمت آکبندش میده، که دیگه مطمئن باشم ریفر نیست و با نرم افزار هم سلامتش رو چک کنم و بد سکتور نداشته باشه. چون تا جایی که من دیدم بعد از زدن مدل هارد تو اون صفحه اول نتایج هیچ سایتی نیست که سال تولید رو هم بگه.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    هیچی، یه هارد استوک آدم میبینه میخواد ببینه که این هارد تولید کی هست، 2017 هست مثلا یا از این 2012 ها. از یوزر خونگی بخرم یه هارد مثلا وسترن بلک که کلا زیر یه سال کارکرده و حدود یک سوم قیمت آکبندش میده، که دیگه مطمئن باشم ریفر نیست و با نرم افزار هم سلامتش رو چک کنم و بد سکتور نداشته باشه. چون تا جایی که من دیدم بعد از زدن مدل هارد تو اون صفحه اول نتایج هیچ سایتی نیست که سال تولید رو هم بگه.
    درود

من هیچ وقت هارد دیسک های کارکرده پیشنهاد نمی کنم معلوم نیستش که چه بلایی سر این هارد اومده چه مشکلاتی داره یا خواهد گرفت.

چون هارد دیسک دست دوم یا کارکرده مقداری از عمرش گذشته و برای استفاده کردن از اون ریسک هستش باعث از بین رفتن اطلاعات می شود.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)