ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    1,076
    سطح
    17
    0
    کاربر جدید

تطبیق سی پی یو با مادر بورد

با سلام و عرض ادب
    مدتی است که مادربور ASUS Z 170 pro gaming خریده ام. (البته نه بخاطر بازی). خلاصه می خواستم سی پی یو مدل : intel cori7 7700 k روی آن بگذارم. صرف نظر از قیمت آن که سرسام آور شده، سوال من این است که مادربورد مذکور ، با اینکه داری سوکت 1151 است اما سی پی یو فوق را حمایت نمی کند. یکی از دوستان گفت من ابتدا بایوس مادر بورد را با یک سی پی یو سازگار با آن، بالا می آورم و بعداً بایوس را آپدیت با سی پی یو فوق می کنم یعنی دانلود می کنم. آیا امکان دارد؟ یعنی من این ریسک را بکنم و سی پی یو را بخرم! چون نمی خواهم مادر بورد سری z370 را بخرم.
    ثانیاً : اساساً من دنبال یک سی پی یو ، با کلاک پایه ، بالا هستم مانند مدل فوق که کلاک عادی آن 4.2GHZ است. یا cori 5 7600 k که کلاک پایه آن 3.8GHZ است که متاسفانه از رده خارج شده و موجود نیست .کدام سی پی یو کلاک بالا (کمتر از 3.8 نباشد) سازگار با مادر بورد من است.؟آیا در سری sky این کلاک ها وجود دارد. ؟
    سپاس
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود

با توجه به لیست منتشر شده از سازنده در لیست مادربرد مورد نظر، شما می توانید با بروزرسانی بایوس مادربرد از این پردازنده استفاده کنید.

همون 7700K خریداری کنید و اجازه بدین به دوستتون مادربرد بایوس ان را به روزرسانی کند.

اینم لیست پردازنده هایی که مادربرد شما پیشتیبانی می کند: link
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع