ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل ویندوز

امتیازها
    10
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Exclamation مشکل ویندوز

درود و خسته نباشید.بنده مشکلی در مورد نصب ویندوز 7 دارم که درخواست میکنم مرا راهنمایی کنید.چندی قبل قصد ارتقا ویندوز 7 به ویندوز 8 را داشتم که هر کاری کردم نشد و تو صفحه تنظیمات بایوس درگیر بودم.مجدد سی دی نصب ویندوز 7 را گذاشتم تا نصب بشه ولی اول اینکه زمان خیلی خیلی طولانی میبرد تا سی دی رو بخواند و بالا بیاد و بعد تو مرحله ای که install رو کلیک میکنم ویندوز همونجا متوقف میشه و جلو نمیره و دوباره که انجام میدم پیامی در صفحه سیاه میادکه قابل بوت شدن نیست.لطفا راهنمایی کنید .مرسی
    امتیازها
    10
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط shoh86 نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید.بنده مشکلی در مورد نصب ویندوز 7 دارم که درخواست میکنم مرا راهنمایی کنید.چندی قبل قصد ارتقا ویندوز 7 به ویندوز 8 را داشتم که هر کاری کردم نشد و تو صفحه تنظیمات بایوس درگیر بودم.مجدد سی دی نصب ویندوز 7 را گذاشتم تا نصب بشه ولی اول اینکه زمان خیلی خیلی طولانی میبرد تا سی دی رو بخواند و بالا بیاد و بعد تو مرحله ای که install رو کلیک میکنم ویندوز همونجا متوقف میشه و جلو نمیره و دوباره که انجام میدم پیامی در صفحه سیاه میادکه قابل بوت شدن نیست.لطفا راهنمایی کنید .مرسی
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20180909_141114.jpg
مشاهده: 2
حجم: 53.8 کیلو بایت
    امتیازها
    10
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20180909_141117.jpg
مشاهده: 1
حجم: 56.7 کیلو بایت
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود

اول پیشنهاد می کنم ویندوز 10 نصب کنید، که از هر نظر برتر هستش نسبت به ویندوز 7.

سعی کنید فایل ISO سالم از وب سایت P30Download.com دریافت کنید و بروی DVD یا Flash Memory نصب کنید و به صورت Boot با نرم افزار Rufus تبدیل به دیسک راه انداز کنید.

وارد بایوس بشید و بخش Boot اولیت اول بزارید برای دستگاه راه اندازی DVD RW یا Flash Memory بعد از راه اندازی مجدد شروع به نصب ویندوز کنید.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sn.2012 نمایش پست ها
    با سلام دوستان من یه مشکلی دارم وقتی میخوام ویندوز نصب کنم فایل هارو پیدا نمیکنه، میزنه فایل ها بطور کامل پیدا نشد، هارد رو چک کردم مشکلی نداره، تووی سیستم دیگه میاد بالا ولی با کامپیوتر خودم نه! کسی میتونه بگه ممکنه مشکل از کجا باشه؟
    درود

شما باید وارد تنظیمات BIOS سیستم خود شوید و از بخش Boot و انتخاب یا تنظیم اولویت گذاشتن بروی DVD ROM یا Flash Memory می توانید اقدام به نصب سیستم عامل ویندوز نمایید.
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sjdoo نمایش پست ها
    سلام من لپ تاپم سونی هست . از همون اول که خریدم ویندوزش نصبی نبود ریستور فاکتوری بود الان چند روزه بالا نمیاد . حالت رکاوریشم فعال نیس . باید چیکار کنم؟
    همه سیستم عامل های روی لپتاب ها نصبی هستند.
    مشخصات لپتاب؟
    اگه نمی تونین ویندوز نصب کنین ببرین دم خدماتیا
    کافیه یه ویندوز 10 از سافت 98 دانلود کنین و شیوه نصبش رو سرچ کنین
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)