ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    2,719
    سطح
    31
    2
    کاربر جدید

مشکل گیر کردن و بسته شدن نرم افزار ها

سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    من سه روز پیش ویندوز عوض کردم و یه نسخه جدیدتر از سایت دانلود ها گرفتم و ویندوز رو ریختم رو سیستمم :
    * Windows 10 Pro X64 Redstone 4 MULTi-23 OEM APRIL 2018
    * Version 1803 Build 17133.73
    * Spring Creators Update
    و با KMSAuto Net اکتیو کردم بعد یک روز همه گیم ها و بعضی نرم افزار ها مثل
    idm , jet audio, foxit reader
    چند ثانیه بعد از اجرا شدن گیر میکنن و بدون هیچ اروری بسته میشن حتی بدون کرک هست بعد از چند ثانیه بسته میشه
    daemon tools liteاز اون موقع دوبار ویندوز عوض کردم وهر دوبار همین طوری شده.نمیدونم مشکلش چیه اروری هم نمیده که بشه سرچ کرد لطفا کمک کنید با تشکر.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود

نرم افزارها بروی هارد دیسک نصب کردی یا SSD ، یک تست با نرم افزار HD Tune بگیر تا بررسی بشه هارد دیسک مشکلی نداره .

بعدش سیستم ات رو با یک دیسک نجات یا Rescue Disk اسکن ببینیم الوده نشده باشه و در زمان اجرا برنامه ها Task Manager اجرا کن ببین چقدر منابع پردازشی سخت ا فزارها در گیر می کند.
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    سلام دوست عزیزم، این مشکل کاملاً نرم افزاریه که میتونه از مشکلی در نسخه ویندوز یا کرک ها و نرم افزارهای نصب شده باشه. اگه با درایور پک، درایورها رو نصب میکنید امکانش هست که مشکل از درایور پک هم باشه.
    پیشنهادم برای رفع مشکل اینه که یک نسخه ی معتبرتر از ویندوز رو تهیه کنید، ترجیحاً از دیسک های فروشی داخل بازار از شرکت های معتبری مثل گردو و... استفاده کنید و اعتماد کاملی به نسخه های اینترنتی نکنید. پس از نصب ویندوز معتبر مرحله به مرحله تست کنید ببینید در کجای کار دوباره مشکل پیش میاد، مثلا اول یک نرم افزار مثل jet audio رو نصب کنید و سپس ببینید مشکل برقراره یا خیر، بعدش درایورها رو نصب کنید و دوباره تست کنید و به همین ترتیب پس از نصب هر برنامه تست کنید. اگه مشکل به کلی حل شده بود نسخه ای که از اینترنت دانلود کرده بودین مشکل داشته.
    پس از تست نتیجه رو اطلاع بدین.
    امتیازها
    2,719
    سطح
    31
    2
    کاربر جدید
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 111.PNG
مشاهده: 3
حجم: 726.8 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 112.PNG
حجم: 571.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 113.PNG
حجم: 513.7 کیلو بایتسلام ممنون از پاسختون با نرم افزار HD Tune تست کردم disk health رو و هیچ مشکلی نداشت .
    سیستم رو با فلش مموری bootable Kaspersky Rescue Disk 2018 بوت کردم و اسکن کردم نتیجه : پنج عدد فایل مربوط به KMS activator پیدا کرد که اون ها رو ریمو کرد و 29 عدد فایل احتمال مخرب بودن پیدا کرد که درستشون کرد (CURE)
    و بعد از اون متاسفانه همچنان مشکلات ویندوز ادامه داره و آی دی ام باز نمیشه و winrar هم قثط دو سه ثانیه باز میمونه
    امتیازها
    2,719
    سطح
    31
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم، این مشکل کاملاً نرم افزاریه که میتونه از مشکلی در نسخه ویندوز یا کرک ها و نرم افزارهای نصب شده باشه. اگه با درایور پک، درایورها رو نصب میکنید امکانش هست که مشکل از درایور پک هم باشه.
    پیشنهادم برای رفع مشکل اینه که یک نسخه ی معتبرتر از ویندوز رو تهیه کنید، ترجیحاً از دیسک های فروشی داخل بازار از شرکت های معتبری مثل گردو و... استفاده کنید و اعتماد کاملی به نسخه های اینترنتی نکنید. پس از نصب ویندوز معتبر مرحله به مرحله تست کنید ببینید در کجای کار دوباره مشکل پیش میاد، مثلا اول یک نرم افزار مثل jet audio رو نصب کنید و سپس ببینید مشکل برقراره یا خیر، بعدش درایورها رو نصب کنید و دوباره تست کنید و به همین ترتیب پس از نصب هر برنامه تست کنید. اگه مشکل به کلی حل شده بود نسخه ای که از اینترنت دانلود کرده بودین مشکل داشته.
    پس از تست نتیجه رو اطلاع بدین.
    سلام خیلی ممنون از جوابتون ، من از سی دی خود مادربورد و درایور کارت گرافیک دانلود شده از سایت خود انویدیا استفاده کردم. الان مشغول عوض کردن ویندوز از دیسک نسخه RS4 V1803 august 2108 هستم و بعد تک تک نرم افزار های کرک دار نصب میکنم تا مشکل مشخص بشه ، ممنون از راهنماییتون . نتیجه رو بعد از پیدا شدن مشکل اطلاع میدم.
    امتیازها
    2,719
    سطح
    31
    2
    کاربر جدید
    سلام ممنون از همگی دوستان ، ظاهرا مشکل از نسخه ویندوز ۱۰ ریلیز Gen2 و فعال ساز اون kms pre-activated بوده. الان با ویندوز ۱۰ ریلیز TeamOS و فعال ساز HWIDGEN مشکلی نداره و برنامه ها کار میکنن. البته ریلیز Gen2 فعال ساز HWIDGEN داشت که من استفاده نکردم . در مورد نصب نرم افزار های کرک دار هم یکی یکی نصب کردم و مشکلی پیش نیومده تا حالا فکر کنم stable شده باشه سیستم.
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط warden نمایش پست ها
    سلام ممنون از همگی دوستان ، ظاهرا مشکل از نسخه ویندوز ۱۰ ریلیز Gen2 و فعال ساز اون kms pre-activated بوده. الان با ویندوز ۱۰ ریلیز TeamOS و فعال ساز HWIDGEN مشکلی نداره و برنامه ها کار میکنن. البته ریلیز Gen2 فعال ساز HWIDGEN داشت که من استفاده نکردم . در مورد نصب نرم افزار های کرک دار هم یکی یکی نصب کردم و مشکلی پیش نیومده تا حالا فکر کنم stable شده باشه سیستم.
    سلام دوست من،
    خدا رو شکر خوشحال شدم، پس مشکل از نسخه ویندوز بوده.
    موفق باشید.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع