ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات تبلیغات
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    6
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

چگونگی راه اندازی شرکت دانش بنیان

سلام خوبین؟
    برای ثبت شرکت دانش بنیان چیکار باید کرد؟ دنبال یه جایی میگردم که اطلاعات تخصصی و کاربردی به دست یبارم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    امتیازها
    75,629
    سطح
    100
    39,340
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    دوست عزیز،

برای ثبت شرکت دانش بنیان باید یک رابط قوی داشته باشی تا بتونه در مراکز دولتی کار شما رو راه بندازه و بتوانید سلسله مراتب اثبات دانش بنیان بودن شرکت رو طی کنید. این رابط با ارتباطاتی که داره در طول پروسه کمک میکنه تا بتونید این فرایند رو با موفقیت طی کنید و پس از ثبت دانش بنیان بودن شرکتتون می توانید از بانک وام بگیرید، هزینه زحمات رابط رو باهاش پرداخت کنید و سپس با مابقی پول وام، برای کاری که می خواین انجام بدین که احتمالا خرید سکه و طلاست اقدام کنید.
    Userbenchmarks: Gaming: 80% Desktop: 109%Workstation: 64%
    امتیازها
    7
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    شما بگو کجا رابط نمیخواد ما بریم دنبال همون کار.هرکاری میخوایم بکنیم میگن رابط رابط ما که نداریم چه خاکی سرمون بریزیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    امتیازها
    13,766
    سطح
    76
    2,490
    کاربر انجمن
    با سلام.
    جسارتا اینجوری که آقا آرمین سیاه نمایی کردند نیست :-D
    شما اگه صاحب ایده هستید ، تشریف ببرید پارک علم و فناوری شهرتون.اونجا اگه پذیرش بگیرید ، وارد مرحله پیش رشد میشید. در این مرحله یه سری حمایت های محدودی میکنن تا ببینن چقدر جدی هست طرح و چقدر قابل ارائه و دفاع. اگه موفقیت آمیز وارد مرحله رشد که همه حمایت های مورد نیازتون رو خود پارک تو این مرحله انجام میده براتون از جمله وام های کلان ، ثبت شرکت به عنوان دانش بنیان و هر حمایتی که نیاز داشته باشید.
    این گفته های بنده فقط بر اساس شنیده ها نیست. سال 94 در یک استارت آپ ویکند شرکت کرده بودم که جزو تیم اول بودم. اون ایده کاملا علمی بود و سرپرست مرکز رشد پارک علم و فناوری استان هم حضور داشت به عنوان داور در روز آخر و از هر 3 تیم برنده دعوت کرد که بیاین تو پارک فعالیت شون رو شروع کنند و دوستان از اونجا وارد مرحله پیش رشد شدند. البته من دیگه زیاد در جریان کارهای دوستان نیستم چون ایده کاملا علمی بود و ربطی به تخصص من نداشت.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع