ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

مشکل گیر کردن بازی کامپیوتری

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مدیران سایت بزرگ سخت افزار بنده مدتی هست که یه مشکل در مورد گیر کردن بازیها در حال بازی کردن پیش اومده که واقعا موندم که عیب و ایراد از کجاست و قضیه از این قراره که من وقتی وارد بازی میشم مثل : need for speed shift یا deus ex تو هر بیست ثانیه پنج شیش بار به طور لحظه ای میگیره و این مشکل داره یواش یواش کلافم میکنه از دوستان خواهش میکنم مشکلمو حل کنین یا ببرم سیستمو بفروشم بره سر کارش...... please please ^:)^^:)^
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    اینم از سیستم بنده :
    cpu : intel cori5 2500k
    motherboard : asus p67 sabertooth
    ram : g.skill 8g 2x4 bus 1600 ripjaws
    hdd : 1t segate
    graphic : asus gtx 560 ti
    power : 750 coler master
    case : x3
    fan coling cpu : coler master tx3
    با تشکر از دوستان
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    اقا یکی به ما هم کمک کنه ...اخه چراااااااااااااااااااااا
    امتیازها
    8,230
    سطح
    61
    312
    کاربر انجمن
    اول از همه چک کنید ببینید فن یا سیستم خنک کننده سیستموتون به خصوص کارت گرافیک و پاور خوب داره کار میکنه یا نه. درایور کارت گرافیکتون رو هم به روز کنید. ویندوزتون رو هم اگر جواب نداد عوض کنید. به احتمال زیاد حل میشه.

امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    این تاپیک قاعدتا باید حذف بشه چون از برچسب استفاده نکردید ولی اینبار .....

شما سیستم قوی دارید و قاعدتا باید بتونید همه ی بازی ها را تو FullHD و تنظیمات تقریبا High بازی کنید !
    اما این مشکلی که شما میگین را باید در درجه اول شناسایی کرد
    نرم افزار های furmark و prime95 و Hd tune pro را دانلود کنید تا بتونیم رفع عیب کنیم
    در درجه اول با Hd tune pro شروع کنید و از هارد که من بهش مشکوکم تست بگیرید ، اگر میانگین بالای 75 مگ داد و صداهای عجیب غریب نمیشنیدین هارد سالمه !
    سراغ furmark برید و یه تست فول اچ دی را اجرا کنید ، دما را کنترل کنید ، در صورتی که بالای 90 نرفت ، کارت هم مشکل نداره پ
    حتما با prime 95 پردازنده را زیر فشار ببرید و دما را را با tjmax پردازندتون تطبیق بدید
    در آخر اگر حل نشد ویندوز و درایور ها را از اول نصب کنید !

بعد از این مراحل اگر باز مشکلی بود بنده در خدمتم !

“If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها

از تاپیک سوم اگه از برچسب استفاده نشد تاپیک حذف میشه
    این دومی تاپیک بود
    ان شاالله از تاپیک بعدی حذف میشه

با تشر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته

شما سیستم قوی دارید و قاعدتا باید بتونید همه ی بازی ها را تو FullHD و تنظیمات تقریبا High بازی کنید !
    نرم افزار های furmark و prime95 و Hd tune pro را دانلود کنید تا بتونیم رفع عیب کنیم
    در درجه اول با Hd tune pro شروع کنید و از هارد که من بهش مشکوکم تست بگیرید ، اگر میانگین بالای 75 مگ داد و صداهای عجیب غریب نمیشنیدین هارد سالمه !
    سراغ furmark برید و یه تست فول اچ دی را اجرا کنید ، دما را کنترل کنید ، در صورتی که بالای 90 نرفت ، کارت هم مشکل نداره پ
    حتما با prime 95 پردازنده را زیر فشار ببرید و دما را را با tjmax پردازندتون تطبیق بدید

علیرضا جان ! با توجه به سخنان دوستمان ، به احتمال قوی ، یکی از قطعات دچار مشکل می باشد . آیا با این تست هایی که گفتید انجام دهند ، فکر نمی کنید که آن قطعه آسیب دیده ، بیشتر آسیب ببیند ؟ گاهی اوقات همین مشکلات ، باعث از کار افتادن کلی سیستم می شوند . ( خدا نکند )
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    هیچ کدوم تست ها نمیتونه آسیب وارد کنه !

این دوستمون میتونه گیم را بازی کنه ولی با لگ ! احتمال زیاد هم یا از هارد است و یا از ویندوز و درایور ولی احتیاط شرط عقله ! من میخوام از دما ها و درستی کارکرد قطعات مطمن بشم !

در ضمن موارد ایمنی را هم رعایت کردم و برای ایشون چک کردن دما را در اولویت گذاشتم !

انشالله که چیزی نیست !

نگران نباش سعید جان ، با موارد مثل این قبلا برخورد داشتم !(از نوع سوم !)
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ضمن عرض سلام و معذرت خواهی جهت نزدن برچسب و تشکر جهت توجهتون دارم روی نرم افزارهایی که گفته بودین کار میکنم و نتیجشو بهتون اطلاع میدم....mer30

امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    اقا من خیلی عذر میخوام جهت نزدن برچسب انشاالله تکرار نمیشه....^:)^
    نقل قول نوشته اصلی توسط *hit m@n* نمایش پست ها

از تاپیک سوم اگه از برچسب استفاده نشد تاپیک حذف میشه
    این دومی تاپیک بود
    ان شاالله از تاپیک بعدی حذف میشه

با تشر
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum game games mag magazine pc play sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار آخرين شماره بازي اخبار و بحث بازي اخبار پيرامون بازي اخبار بازي اخبار بازي هاي روز اخبار روز بازي بازي بازي هاي روز بازي کم حجم بازي پر حجم بازي جديد بازي روز بحث بحث پيرامون بازي بحث اخبار بازي بحث بازي بحث بازي هاي روز بحث دنياي بازي بحث درمورد بازي تخصصي دانلود بازي سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سایت سخت افزار ، ماهنامه سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها