ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام خدمت اقا کامیار عزیز پیشنهاد میکنم مشکلتون رو تو بخش جدید بنویسید که تداخل به وجود نیاد چون کاربران عزیز مشکل منو حل کردن فک میکنن که موضوع تکراریه...با تشکر از شما
    امتیازها
    6,806
    سطح
    54
    1,324
    کاربر انجمن
    البته دوستان به این موضوع اشاره نکردند که اگه سیستم شما آلوده به ویروس های متعدد باشه میتونن با اشغال کردن فضای زیادی از رم و مشغول کردن پروسسور به پردازش های بیهوده عامل گیر کردن گیم شما باشن از سلامت سیستم اطمینان دارید؟؟
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar نمایش پست ها
    سلام دوستان سیستم بنده:
    cpu:amd phenom2 x4 965 3.4
    MB:FOXCON A7DA-S3.0
    RAM:8G DDR3 GSKILL
    VGA:SAPPHIRE 6870
    POWER:GP600-EU است در بازی GTA IV هر چند ثانیه بازی چند بار گیر می کنه میشه راهنماییم کنین مشکل از کجاست؟
    دوست من شما دقیقا روی بازی دست گذاشتین که مایه آبروریزی گیم هاست !

کدنویسی بد یا رندر کلی شهر ها در Gta iv و نیاز اون به حجم بالای مموری کارت گرافیک هر کارتی را به زانو در میاره !

میتونید تنظیم draw distance را پایین بیارید !

اگر این یه بازی و بتمن آرخام را مستثنا کنید کارت شما قاعدتا همه بازی ها را در نهایت گرافیک اجرا میکنه و این دو گیم کلا گرافیک خاص خودشون را دارند !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    6
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    سلام بر دوستان و ادمین های گرامی. من چند روز پیش بازی prototype 2 را نصب کردم اما وقتی واردش میشدم حتی حین نمایش لوگو و آرم شرکت سازنده گیر میکرد و لگ داشت سیستم کامپیوترم هم با گیم سازگار بود
    سیستم:
    cpu:and athlon II x2 260 3.20 gh
    Ram:4gb ddr3
    Graphic:amd radeon HD 5670 1gb
    Maderboard:JW-A880GM-Fusion
    Hard:wd 6400bpvt 640gb
    با تشکر اگر جواب بدهید چون خیلی وقته از این صفحه میگذرد
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط K. vahid K نمایش پست ها
    سلام بر دوستان و ادمین های گرامی. من چند روز پیش بازی prototype 2 را نصب کردم اما وقتی واردش میشدم حتی حین نمایش لوگو و آرم شرکت سازنده گیر میکرد و لگ داشت سیستم کامپیوترم هم با گیم سازگار بود
    سیستم:
    cpu:and athlon II x2 260 3.20 gh
    Ram:4gb ddr3
    Graphic:amd radeon HD 5670 1gb
    Maderboard:JW-A880GM-Fusion
    Hard:wd 6400bpvt 640gb
    با تشکر اگر جواب بدهید چون خیلی وقته از این صفحه میگذرد
    گرافیک سیستم شما ضعیف هست. یه نسخه دسگه از بازی پیدا کنین و نصب کنین، شاید از خود بازی باشه، تو بازی تنظیمات مربوط به گرافیک رو پایین بیارین ببینین اجرا میشه یا خیر.
    البته پردازندتون هم لب مرزی هست.
    امتیازها
    6
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    شما پردازنده ی مناسب سراغ دارید .فقط سوکتش am3 باشد
    بعد یه گیم به اسم house flipper هست اونو هم ریختم خیلی روان بود ولی وقتی میرم داخل loading بازی وسطش هیچ حرکتی بازی وجود نداره و بعد از یکی دو دقیقه ارور the game has stoped working را نمایش میدهد چند نسخه را هم نصب کردم همینطور شد داخل چند لبتاپ و کامپیوتر دیگری هم ریختم اورد برادرم میگه شاید کد نویسی هایی در بازی هست که کامپیوترت نمیتونه تشخیصش بده شما چه پیشنهادی دارید
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum game games mag magazine pc play sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار آخرين شماره بازي اخبار و بحث بازي اخبار پيرامون بازي اخبار بازي اخبار بازي هاي روز اخبار روز بازي بازي بازي هاي روز بازي کم حجم بازي پر حجم بازي جديد بازي روز بحث بحث پيرامون بازي بحث اخبار بازي بحث بازي بحث بازي هاي روز بحث دنياي بازي بحث درمورد بازي تخصصي دانلود بازي سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سایت سخت افزار ، ماهنامه سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها