ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با عرض سلام خدمت arsn جان عزیز در مورد تست هارد یه نظر بده که من مطمئن بشم که هاردم سالمه ودر مورد بقیه هیچ مشکل دمایی وجود نداره....
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: HDTune_Benchmark_ST31000528AS.png
مشاهده: 54
حجم: 71.6 کیلو بایت
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata_se7en نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت arsn جان عزیز در مورد تست هارد یه نظر بده که من مطمئن بشم که هاردم سالمه ودر مورد بقیه هیچ مشکل دمایی وجود نداره....
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: HDTune_Benchmark_ST31000528AS.png
مشاهده: 54
حجم: 71.6 کیلو بایت
    اتفاقا هارد داره خوب عمل میکنه (به نظر من !) و حتی هارد نو به نظر میاد !

پس شما راه آخر یعنی تعویض ویندوز و نصب درایو های جدید را هم یه امتحان بکن ، نتیجه نداد وارد فاز troubleshooting میشیم تا مشکلش دربیاد و با هم درستش کنیم !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    اونم به روی چشم همین کارو میکنم و بهتون گزارش میکنم... مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    اتفاقا هارد داره خوب عمل میکنه (به نظر من !) و حتی هارد نو به نظر میاد !

پس شما راه آخر یعنی تعویض ویندوز و نصب درایو های جدید را هم یه امتحان بکن ، نتیجه نداد وارد فاز troubleshooting میشیم تا مشکلش دربیاد و با هم درستش کنیم !
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با عرض سلام خدمت arsn جان عزیز همون طور که گفته بودی ویندوز ودرایوهارو دوباره نصب کردم ولی بدبختانه مشکل گیر کردن در بازی همچنان ادامه داره و داره پیرم میکنه و یه موضوعی بود که به نظرم مهمه این بود که من رو کامپیوترم پنچ تا بازی نصب کردم که شامل : need for speed shift . need for speed run . crysis 2 . pes 2011 .deus ex که از میان این بازیها فقط بازیهیای : deus ex و need for speed shift مشکل گیر کردن دارن و بقیه بازیها بدون هیچ مشکلی بازی میشه و از جنابعالی برای حل این مشکل کمک میخوام ..... mer30
    امتیازها
    4,678
    سطح
    43
    253
    کاربر انجمن
    با سلام
    دوست عزیز
    یک احتمال دیگر تداخل نرم افزاری هست .
    بررسی کنید بعد از نصب کدام برنامه یا درایور خاص این مشکل برای سیستم پیش آمد ؟
    احتمال تداخل با راه اندازهایی مانند Net Frame Work وجود دارد .
    نسخه 4.5 از برنامه Net Frame work را نصب کنید .
    ضمنا احتمال دارد از تفاوت نسخه سیستم عامل با نرم افزار هم باشد . منظور همان 32 بیتی و 64 بیتی است .
    با تشکر - سیستم 32

مجاز از پوچ ما را ازحقیقت باز می دارد ------- به سیر نرگسستان غافلیم از چشم بیمارش
    در این غفلت سرا بی عبرت آگاهی نمی باشد ------ مژه تا پا نزد بر چشم ، ننمودند بیدارش

وبلاگ شخصی ... کامپیوتر

گالری عکس

امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata_se7en نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت arsn جان عزیز همون طور که گفته بودی ویندوز ودرایوهارو دوباره نصب کردم ولی بدبختانه مشکل گیر کردن در بازی همچنان ادامه داره و داره پیرم میکنه و یه موضوعی بود که به نظرم مهمه این بود که من رو کامپیوترم پنچ تا بازی نصب کردم که شامل : need for speed shift . need for speed run . crysis 2 . pes 2011 .deus ex که از میان این بازیها فقط بازیهیای : deus ex و need for speed shift مشکل گیر کردن دارن و بقیه بازیها بدون هیچ مشکلی بازی میشه و از جنابعالی برای حل این مشکل کمک میخوام ..... mer30
    میتونه همون مشکل نرم افزاری که دوستمون سیستم 32 بهش اشاره کردن باشه ، یا شاید قدیمی بودن با نصب نبودن netframework و redistributable و open Al و ....

به نظر من شما مشکلی نداری ، بازی deus Ex به نظر من کدنویسی و گرافیک تمیزی نداشت چون 6850 هم نمیتونست توی تنظیمات نهایی سرعت فریم خوبی بده !

اگر شما کرایسیس و بتلفیلد3 رو در آخرین رزولیشن و تنظیمات درست بازی کنید مسلما سیستم مشکلی نداره و بازی هایی که لگ دارند یا گرافیک فوق سنگین دارند یا بد نوشته شدند !

یه سری بازی ها هستن مثل batman arkham حتی اگر 2 تا 6870 هم بهشون بدی باز هم طلب میکنن ، چون باید یک شهر را با گرافیک بالا رندر کنه !

شاید shift و deus ex هم همین مشکل را دارند ، با بازی های گرافیک بالای دیگه مثل بتلفیلد یا ندای وظیفه 8 امتحان کنید!
    چون 560 قاعدتا باید بتونه بتلفیلد را راحت لود کنه !

از نظر من شما مشکل سخت افزاری نداری و اگر هم مشکلی باشه یا از ضعف سیستم است یا از نرم افزار و بازی !
    ویرایش توسط Arsn : 2012/01/19 در ساعت 22:49
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    دوست عزیز سعی کن اینبار از ویندوز دیگری که به روز باشه و تقریبا کامل تاکید می کنم کامل باشه یعنی تقریبا تمام نرم افزارهای جانبی رو داشته باشه استفاده کنی یکی از دوستان ویندوزی نصب کرده بود که کلا مشکل داشت و با سخت افزارها ی سیستم راه نمیومد اگر از ویندوز xp استفاده می کنی ویندوز پیشنهادی اینجانب را نصب کن که لینک آن در زیر قرار می گیره واگر هم از ویندوز هفت استفاده می کنی حتما ویندوز آپدیت شده نصب کنی با تشکر

http://www.softgozar.com/WebPage/Sof...n-January-2012

امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    مشکل از نظر من نه کارت گرافیکه نه مادره ونه.... بلکه احتمال زیاد مشکل کرک بازی ها باشه که ممکنه خراب باشن و و باعث گیر کردن بشن
    سرچ کن و کرک تازه این دو بازی رو پیدا کن ترجیحا مال اسکیدرو یا ریزور باشه احتمال زیاد ملکل حل شه
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با عرض سلام خدمت arsn عزیز و تمام دوسان که توجه کردن و نظراتشون رو بیان کردن از همتون تشکر میکنم.
    امتیازها
    18,651
    سطح
    86
    1,503
    کاربر اخراجی
    سلام دوستان سیستم بنده:
    cpu:amd phenom2 x4 965 3.4
    MB:FOXCON A7DA-S3.0
    RAM:8G DDR3 GSKILL
    VGA:SAPPHIRE 6870
    POWER:GP600-EU است در بازی GTA IV هر چند ثانیه بازی چند بار گیر می کنه میشه راهنماییم کنین مشکل از کجاست؟
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum game games mag magazine pc play sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار آخرين شماره بازي اخبار و بحث بازي اخبار پيرامون بازي اخبار بازي اخبار بازي هاي روز اخبار روز بازي بازي بازي هاي روز بازي کم حجم بازي پر حجم بازي جديد بازي روز بحث بحث پيرامون بازي بحث اخبار بازي بحث بازي بحث بازي هاي روز بحث دنياي بازي بحث درمورد بازي تخصصي دانلود بازي سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سایت سخت افزار ، ماهنامه سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها