ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    5
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Question استفاده بیش از حد سیستم از هارد

سلام.من جدیدا مشکلی با سیستمم دارم اونم اینه که استفاده از هاد سیستم یهو بالا میره در حدی که بعضا باعث خاموشی سیستم میشه.تسک منیجر سیستم استفاده از cpu و ram رو خیلی عادی نشون میده اما هارد بعضا ۱۰۰% میشه.سیستم رو ویروس یابی کردم ویندوز عوض کردم تقریبا همه چی رو چک کردم.مشکل از کجا میتونه باشه؟(ویندوز عوض کردم بعد توتال سکوریتی کسپر نصب کردم موقع اسکن سیستم نیم ساعت بعدش خاموش شد فن سی پی یو هم خیلی داغ بود با اینکه عوضش هم کردم بازم داغ کرده بود)
    [ATTACH=CONFIG]۴۸۸۸۶[/ATTACH]
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 2.png  
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط soulage نمایش پست ها
    سلام.من جدیدا مشکلی با سیستمم دارم اونم اینه که استفاده از هاد سیستم یهو بالا میره در حدی که بعضا باعث خاموشی سیستم میشه.تسک منیجر سیستم استفاده از cpu و ram رو خیلی عادی نشون میده اما هارد بعضا ۱۰۰% میشه.سیستم رو ویروس یابی کردم ویندوز عوض کردم تقریبا همه چی رو چک کردم.مشکل از کجا میتونه باشه؟(ویندوز عوض کردم بعد توتال سکوریتی کسپر نصب کردم موقع اسکن سیستم نیم ساعت بعدش خاموش شد فن سی پی یو هم خیلی داغ بود با اینکه عوضش هم کردم بازم داغ کرده بود)
    [ATTACH=CONFIG]۴۸۸۸۶[/ATTACH]
    درود

بله متاسفانه این سرویس به خاطر این ساخته شده که شما رو در مقابل نرم افزارهای مخرب در امان نگه میداره و به صورت پیوسته در حال پردازش بسته ها و داده های مشکوک هستش.

از لینک می توانید این قابلیت غیر فعال کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع