ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 7 نخست ... 34567 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 61
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbod1364 نمایش پست ها
    سلام. راستش تابستان این کار را انجام دادم. مجدداً می فرمایید این کار را بکنم؟
    بله از تابستان تا الان چندین آپدیت منتشر شده که اکثرا برای stability سیستم بودن. آپدیت کنید حتما

امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    ببخشید مگه سلامت هاردها را 100% نزده؟
    داداش، برا خودم یکی دو مورد پیش اومده سیستم و لپ تاپ آوردن مشکل قطع شدن وسط بازی و ارور عدم دسترسی و خوندن سکتور یا سکتورایی از هارد گاها میداده؛ بعد بررسی با همین نرم افزار سلامت هارد 100 بوده ولی پایینش نوشته که چن هزار تا ارور در دسترسی به اطلاعات رخ داده. بعد از چک سخت افزاری و قطعات مشخص شد که از هارده و با جایگزینی با یک هارد نو همه چی حل شده . اون درصد سلامت هارد مربوط به داشتن یا نداشتن بد سکتور یا سکتور ضعیف هست که تو تست (قسمت suface test) زرد رنگ نشون میده و همچنین تعداد سکتور جابجا شده در اثر سکتورای ضعیف یا بدسکتور هست عمدتا. بله هارد شما بد سکتور نداره، از قسمت Disk > surface test > read test یه تست بگیر برا سکتور ضعیف.
    این عکسی که شما گذاشتین این ارورهایی که می نویسه برا هارد 120 گیگتون هست، تو همین نرم افزار روی هارد یک تراتون کلیک کنید و اگه اروروی برای هارد یک تراتون نمی نویسه، یعنی اون کاملا سالمه. اگه جا داره هارد یک تراتون، ویندوز رو اون نصب کنید و هارد 120 رو جدا کنید.
    من جدیدا برا خودم یه دو ترا سیگیت باراکودا خریدم راضیم ازش. حالا برا بازی بسته به بودجه شما می تونید همین باراکودا رو بخری یا وسترن بلک.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام دوستان. متأسفانه در هنگام اجرای بازی قدیمی مثل Most Wanted سیستم مجدداً در حین اجرای بازی هنگ کرد. تا الان دو تا تست انجام دادم. یکی اینکه بازی را بر روی هارد SSD نصب کردم دیگر اینکه گرافیک را حتی عوض کردم. دماها هم چک کردم. به نظر شما مشکل از چه چیزی می تواند باشد؟

از سورس بازی مطمن اید ؟
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    461
    سطح
    9
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

من این مشکل، از هارد دیسک شما می دونم چون سری سبز اصلا برای گیم مناسب نیستند چون کند و هدها سریعا به حالت پارک می رند و باعث افت سرعت و مشکلات دیگر می شوند.

و گام بعدی سعی کنید رم های سیستمتون به صورت تک تک بروی سیستم تست کنید بینید با هم همین مشکل رو دارید یا نه.

و گام پایانی هم کارت گرافیک دیگه ای بیارید روی سیستمتون تست کنید . چون برای برخی از افرادی که برخورد داشتم این مشکل مربوط به کارت گرافیکشونم بوده.
    ممنونم از راهنمایی شما. راستش را بخواهید با یک گرافیک دیگه RX580 با حجم 4 گیگ و مارک سافیر هم تست کردم همین مشکل را داشت. هارد را اصلاً فکر نمی کردم. چون SSD را تازه خریداری کرده بودم. فکر خرج دو تا هارد رو دستم موند. برای هارد SSD شما چه مدلی را پیشنهاد می فرمایید؟
    امتیازها
    461
    سطح
    9
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    بله از تابستان تا الان چندین آپدیت منتشر شده که اکثرا برای stability سیستم بودن. آپدیت کنید حتما
    چشم. اینکار را حتماً انجام خواهم داد.
    امتیازها
    461
    سطح
    9
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    داداش، برا خودم یکی دو مورد پیش اومده سیستم و لپ تاپ آوردن مشکل قطع شدن وسط بازی و ارور عدم دسترسی و خوندن سکتور یا سکتورایی از هارد گاها میداده؛ بعد بررسی با همین نرم افزار سلامت هارد 100 بوده ولی پایینش نوشته که چن هزار تا ارور در دسترسی به اطلاعات رخ داده. بعد از چک سخت افزاری و قطعات مشخص شد که از هارده و با جایگزینی با یک هارد نو همه چی حل شده . اون درصد سلامت هارد مربوط به داشتن یا نداشتن بد سکتور یا سکتور ضعیف هست که تو تست (قسمت suface test) زرد رنگ نشون میده و همچنین تعداد سکتور جابجا شده در اثر سکتورای ضعیف یا بدسکتور هست عمدتا. بله هارد شما بد سکتور نداره، از قسمت Disk > surface test > read test یه تست بگیر برا سکتور ضعیف.
    این عکسی که شما گذاشتین این ارورهایی که می نویسه برا هارد 120 گیگتون هست، تو همین نرم افزار روی هارد یک تراتون کلیک کنید و اگه اروروی برای هارد یک تراتون نمی نویسه، یعنی اون کاملا سالمه. اگه جا داره هارد یک تراتون، ویندوز رو اون نصب کنید و هارد 120 رو جدا کنید.
    من جدیدا برا خودم یه دو ترا سیگیت باراکودا خریدم راضیم ازش. حالا برا بازی بسته به بودجه شما می تونید همین باراکودا رو بخری یا وسترن بلک.
    سپاسگزارم از راهنمایی و لطف شما. درست هستش. عذرخواهی می کنم من ارور پایین را نخواندم. اگر بدونم مطمئناً مشکل با تعویض هارد حل می شه حتماً انجامش می دهم و خوب باید هزینه کنم چون برای این سیستم کلی هزینه کردم و مسلماً جواب بده به صرفه هستش. هارد SSD هم به نظر شما تهیه کنم مشکلی ندارد؟ یک جریانی هم چند روز پیش اتفاق افتاد که اولین بار بود. موقعی که داشتم از یوتیوب فیلم می دیدم فیلم هی گیر می کرد و وسط گیر کردن صدایی مثل ویز ویز می داد و دوباره خوب می شد و بعد چند ثانیه دیگه درست می شد. وقتی ریستارت کردم مشکل برطرف شد.
    دوست من قبلاً ویندوز و بازی ها را روی هارد 1 ترابایت نصب می کردم باز همین مشکل را پیدا می کرد. فکر کنم اونم اوضاع خوبی نداره. چون حداقل SSD را همین امسال خریدم ولی 1 تربایت را 3 سالی هست خریداری کردم.
    امتیازها
    461
    سطح
    9
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    از سورس بازی مطمن اید ؟
    هر بازی که خریدم با این مشکل مواجه بودم دوست من.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    ممنونم از راهنمایی شما. راستش را بخواهید با یک گرافیک دیگه RX580 با حجم 4 گیگ و مارک سافیر هم تست کردم همین مشکل را داشت. هارد را اصلاً فکر نمی کردم. چون SSD را تازه خریداری کرده بودم. فکر خرج دو تا هارد رو دستم موند. برای هارد SSD شما چه مدلی را پیشنهاد می فرمایید؟
    درود

خواهش می کنم، شما نیازی به خرید SSD جدید ندارید سیستم اتون را با هارد دیسک دیگه ای از دوستان یا اشنایان به صورت امانی بگیرید بروی سیستم تست کنید و اون دو هارد دیسک وسترن سبز جدا کنید و هارد دیسک جدید نصب کنید تا ببینید باز هم مشکل رو دارید.

مورد دوم : رم های سیستمتون تست کردید تک تک باز هم مشکلی نداشته باشه.
    امتیازها
    461
    سطح
    9
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

خواهش می کنم، شما نیازی به خرید SSD جدید ندارید سیستم اتون را با هارد دیسک دیگه ای از دوستان یا اشنایان به صورت امانی بگیرید بروی سیستم تست کنید و اون دو هارد دیسک وسترن سبز جدا کنید و هارد دیسک جدید نصب کنید تا ببینید باز هم مشکل رو دارید.

مورد دوم : رم های سیستمتون تست کردید تک تک باز هم مشکلی نداشته باشه.
    چشم. من امشب رم ها را یکی یکی تست می کنم. فقط هارد برای تست ببینم از کی می توانم بگیرم.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    چشم. من امشب رم ها را یکی یکی تست می کنم. فقط هارد برای تست ببینم از کی می توانم بگیرم.
    حتمنا تست کنید و اعلام کنید.

بنده به این موضوع دقت نکردم بودم، ایا شما از پردازنده AMD RYZEN 7 1800X استفاده می کنید و بعدش از این پردازنده بروی مادربرد B350 نصب کردین.
صفحه 5 از 7 نخست ... 34567 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 61

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)