ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    482
    سطح
    9
    1
    کاربر انجمن

Exclamation رنگی رنگی شدن صفحه و بلو اسکرین!

سلام دوستان کمتر از یک هفته است که بر روی سیستمم کارت گرافیک جدید و پاور جدید نصب کردم.اما از همون اول صفحه ناگهان رنگی رنگی میشد هیچ دکمه ای هم کار نمیکرد و صدای بلندگو هم قطع میشد منم سریع دکمه ریستارت رو میزدم یه بار اینجوری شد. منم دست بهش نزدم ببینم چی میشه اول صفحه رنگی شد بعد برای چند ثانیه خاموش شد و بعد دوباره رنگی رنگی شد انقد ادامه پیدا کرد تا این که صفحه بلو اسکرین یا همون صفحه مرگ ظاهر شد و سیستم خود بخود ریستارت شد.البته این مشکل هنگام خیلی کار کشیدن از پاور یا کارت گرافیک بوجود نمیاد مثلا موقعی بوجود میاد که یک بازی رو اجرا میکنم یا مثلا تو اینترنت روی یک لینک دانلود کلیک میکنم یا با alt+f4 از یک بازی یایک نرم افزار خارج میشم و موقع بازی کردن متداول همچین مشکلی پیش نمیاد.دوستان لطفاً کمک کنید ممنون
    مشخصات سیستم:core i5 7400/ram 8 ddr4 2400mhz/graphic rx 580/mother board:asus prime b250-pro/windows 10 64 bit last update/
    امتیازها
    482
    سطح
    9
    1
    کاربر انجمن
    دوستان من توی بعضی فروم ها گشتم مثلا گفتند که کارت گرافیکت نیم سوز شده.ولی من از همون اول که سیستم رو گرفتم این مشکل وجود داشت.همچنین من از کارت به هیچ عنوان خیلی کار نکشیدم و دمایش هم همیشه ایده آل بوده.دیگه واقعا گیج شدم لطفا کمک کنید
    امتیازها
    109,644
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    برادر مدل پاور چیه؟

ویندوز عوض کردین؟
    امتیازها
    482
    سطح
    9
    1
    کاربر انجمن
    بله ویندوز عوض کردم اخرین آپدیت هم هستش.داریور کارت گرافیک و اینجور چیزا هم آخرین آپدیته. مدل پاور:Green power 580A-ES
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amiroo80 نمایش پست ها
    سلام دوستان کمتر از یک هفته است که بر روی سیستمم کارت گرافیک جدید و پاور جدید نصب کردم.اما از همون اول صفحه ناگهان رنگی رنگی میشد هیچ دکمه ای هم کار نمیکرد و صدای بلندگو هم قطع میشد منم سریع دکمه ریستارت رو میزدم یه بار اینجوری شد. منم دست بهش نزدم ببینم چی میشه اول صفحه رنگی شد بعد برای چند ثانیه خاموش شد و بعد دوباره رنگی رنگی شد انقد ادامه پیدا کرد تا این که صفحه بلو اسکرین یا همون صفحه مرگ ظاهر شد و سیستم خود بخود ریستارت شد.البته این مشکل هنگام خیلی کار کشیدن از پاور یا کارت گرافیک بوجود نمیاد مثلا موقعی بوجود میاد که یک بازی رو اجرا میکنم یا مثلا تو اینترنت روی یک لینک دانلود کلیک میکنم یا با alt+f4 از یک بازی یایک نرم افزار خارج میشم و موقع بازی کردن متداول همچین مشکلی پیش نمیاد.دوستان لطفاً کمک کنید ممنون
    مشخصات سیستم:core i5 7400/ram 8 ddr4 2400mhz/graphic rx 580/mother board:asus prime b250-pro/windows 10 64 bit last update/
    سیستم با یک کارت گرافیک دیگه تست کنید، و همچنین کارت گرافیک دوباره دربیارید و جا بزنید و از Port دیگه ای برای خروجی تصویر استفاده کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع