ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    21
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

مشاوره برای خرید دستگاه مخصوص گیم

سلام. من تویه دوراهی قرار گرفتم بین pcوps4.چند سوال دارم
    1.میشه بازی های ps4 را رایگان دانلود کرد؟یا روش دیگه ای بدون خرید مستقیم بازی/چون قیمت بازی هاش نجومی بالاست.
    2.برای خرید یک سیستم که بازی های روز با تنظیمات گرافیکی بالا مثلاgta vروش اجرا بشه چقد پول لازم است؟؟
    3.کلا شماکدومو پیشنهاد میکنید؟؟بودجه ای که دارم تا 3 میلیونه
    4.بنظرتون قراره قیمت کنسول های بازی تا چند ماه اینده میاد پایین یا نه؟؟ چون اخیرا خیلی رفته بالا
    امتیازها
    1,795
    سطح
    24
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman1 نمایش پست ها
    سلام. من تویه دوراهی قرار گرفتم بین pcوps4.چند سوال دارم
    1.میشه بازی های ps4 را رایگان دانلود کرد؟یا روش دیگه ای بدون خرید مستقیم بازی/چون قیمت بازی هاش نجومی بالاست.
    2.برای خرید یک سیستم که بازی های روز با تنظیمات گرافیکی بالا مثلاgta vروش اجرا بشه چقد پول لازم است؟؟
    3.کلا شماکدومو پیشنهاد میکنید؟؟بودجه ای که دارم تا 3 میلیونه
    4.بنظرتون قراره قیمت کنسول های بازی تا چند ماه اینده میاد پایین یا نه؟؟ چون اخیرا خیلی رفته بالا
    1. اگه به فروشگاه سونی پلی استیشن مراجعه کنید ، میبینید لیست بازی ها Free هم هست ؛ در کل میتونید رایگان بازی دانلود بکنید ولی تعداد بازی هایی که رایگان اند و ارزش دانلود دارند خیلی کم هستند . الان دیگه هر گیمرِ کنسول با تهیه اکانت های قانونی شروع به بازی کردن با کنسولش میکنه و این مهمه که گیمر بتونه بازی مثل GTA V رو آنلاین هم بازی کنه . سایت ها و کانال های تلگرامی زیادی میتونید توو این زمینه پیدا کنید
    2.سیستم چندان قوی برای اجرای GTA V نیاز ندارید ! با یک سیستم با پردازنده Core i5 اینتل با حداقل 4 هسته و فرکانس 3.2 گیگاهرتز و ظرفیت رم 8 ترجیحا DDR4 و کارت گرافیک انویدیا GTX 660 با ظرفیت 2 گیگ و یک سیستم عامل 10 و پشتیبانی کارت صدا از دایکرت 10
    3.بنده هم سیستم گیمینگ دارم هم PS4 استفاده میکنم و میگم صددرصد کنسول کلا یه چیز دیگس ( PS4 PRO ) ، چون واسه بازی کردن رندر شده
    4.قیمتی که الان هست اره طی این یک ماه دوبرابر شده اگه دوماه پیش کنسول میگرفتین نهایتا براتون 2 میلیون خرج برمیداشت . نظر شخصی بنده اینه که صبر کنید تا تکلیف روشن شه . قیمت بازی ها از معمول 200 هزار تومن الان به 450 هزار تومن تبدیل شده و الان هیچ کی بازی نمیگیره چون میترسه ضرر کنه
    امتیازها
    21
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yawin نمایش پست ها
    1. اگه به فروشگاه سونی پلی استیشن مراجعه کنید ، میبینید لیست بازی ها Free هم هست ؛ در کل میتونید رایگان بازی دانلود بکنید ولی تعداد بازی هایی که رایگان اند و ارزش دانلود دارند خیلی کم هستند . الان دیگه هر گیمرِ کنسول با تهیه اکانت های قانونی شروع به بازی کردن با کنسولش میکنه و این مهمه که گیمر بتونه بازی مثل GTA V رو آنلاین هم بازی کنه . سایت ها و کانال های تلگرامی زیادی میتونید توو این زمینه پیدا کنید
    2.سیستم چندان قوی برای اجرای GTA V نیاز ندارید ! با یک سیستم با پردازنده Core i5 اینتل با حداقل 4 هسته و فرکانس 3.2 گیگاهرتز و ظرفیت رم 8 ترجیحا DDR4 و کارت گرافیک انویدیا GTX 660 با ظرفیت 2 گیگ و یک سیستم عامل 10 و پشتیبانی کارت صدا از دایکرت 10
    3.بنده هم سیستم گیمینگ دارم هم PS4 استفاده میکنم و میگم صددرصد کنسول کلا یه چیز دیگس ( PS4 PRO ) ، چون واسه بازی کردن رندر شده
    4.قیمتی که الان هست اره طی این یک ماه دوبرابر شده اگه دوماه پیش کنسول میگرفتین نهایتا براتون 2 میلیون خرج برمیداشت . نظر شخصی بنده اینه که صبر کنید تا تکلیف روشن شه . قیمت بازی ها از معمول 200 هزار تومن الان به 450 هزار تومن تبدیل شده و الان هیچ کی بازی نمیگیره چون میترسه ضرر کنه
    این که شما میگین هر گیمری اکانت خریده اکانتش چنده و ایا میشه بعد از خرید اکانت هر بازی رو دانلود کرد؟؟
    درکل بنظر شما کی کنسول بخرم؟؟
    ممنون از پاسخ گویی
    امتیازها
    1,795
    سطح
    24
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman1 نمایش پست ها
    این که شما میگین هر گیمری اکانت خریده اکانتش چنده و ایا میشه بعد از خرید اکانت هر بازی رو دانلود کرد؟؟
    درکل بنظر شما کی کنسول بخرم؟؟
    ممنون از پاسخ گویی
    وقتی اکانت قانونی بازیو میگیرید ، بازی توو لیست خرید شده های اون اکانت هست و هر اکانتی هر بازی که خرید کرده امکان دانلوده همون بازی وجود داره و اینکه کی کنسول بخرید راستش خودمم نمیدونم قراره دلار چقد تغییر کنه ولی از این که هست بالاتر نمیره (احتمالش کمه) چند هفته صبر کنید . الان خریدن هر چیز اکترونیکی ضرر حساب میشه
    امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام
    من یه pc gamer هستم ولی console fan
    فعلا سیستم رو فروختم و در حال حاضر سیستم ندارم
    منتظر کارتهای جدید گرافیک انویدیا هستم البته ورژن ti اشون
    پس تا یکسال حداقل سیستم نخواهم داشت
    چون شدیدا کنسول فن هستم به خاطر انحصاری هاشون مخصوصا سونی
    واسه همین فعلا رو کنسول سر میکنم
    اینو بگم که شدیدا معتقد به کپی رایت هستم و تا جاییکه بتونم نقضش نمیکنم
    ولی الان با این وضع قیمتها واقعا پایبند موندن به کپی رایت خیلی سخته
    من تو خونه یدونه PS4 Pro اریجینال خور دارم ینی ک ر ک نشده برای بازی های روز که قفل شکسته نیستن
    یدونه هم میخوام PS4 Pro بگیرم با فیرم ویر زیر 5.05 برا بازی های قفل شکسته که هزینه کنسول 3400 ایناست
    هزینه بازی ها رو نمیدونم
    یدونه هم میخوام کنسول PS3 ک ر ک شده بگیرم برای بازی های قدیمی
    اکس باکس وان اکس هم دارم منتها چون بازی اریجینال برا مایکروسافت کم هست اون رو دیگه ک ر ک نمیکنم
    اینا رو گفتم که بدونین خودم تو چه شرایطی هستم
    الان خرید سیستم گیمینگ حداقل 10 تومن نیاز داره تازه فقط کیس البته من برا 4کی میگم
    فول اچدی شاید با 8 تومن هم بشه
    توصیه من به شما خرید کنسول سونی هست
    اگه 4K TV دارین که PS4 Pro بگیرین ولی اگه تلویزیون شما 1080p هست مدل Slim هم کفایت میکنه
    نزدیک 300 تا بازی برا سونی هست که شامل تمام انحصاری ها و مولتی پلت فرمها هم میشه
    قیمتها بستگی به دولار داره اگه اون پایین نیاد اینور هم کاهشی نخواهد بود

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)