ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: هارد

امتیازها
    559
    سطح
    11
    4
    کاربر جدید

هارد

سلام من تازه هارد خریدم حجمش ۶ترابایته ولی کل درایو هام ۲ ترابایت نشون میده و ۳.۵ ترابایت و نوشته drive 0 unallocated space و روی اون هرچی New میزنم و حجم و انتخاب می‌کنم ارور میده we couldn't created a new partition.(error:0*80042468 حالا من چیکار کنم تا این حجمه آزاد بشه؟
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahditj7 نمایش پست ها
    سلام من تازه هارد خریدم حجمش ۶ترابایته ولی کل درایو هام ۲ ترابایت نشون میده و ۳.۵ ترابایت و نوشته drive 0 unallocated space و روی اون هرچی New میزنم و حجم و انتخاب می‌کنم ارور میده we couldn't created a new partition.(error:0*80042468 حالا من چیکار کنم تا این حجمه آزاد بشه؟

باید پارتیشن بندی هاردتون رو به GPT تبدیل کنید ......... تو گوگل سرچ کنید ........
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    559
    سطح
    11
    4
    کاربر جدید
    سلام gpt کردم ولی بازم همونطوری شد
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    درود

پیشنهاد می کنم نرم افزار EaseUS Partition دانلود کنید البته فایل ISO به صورت Boot بروی DVD یا Flash Memory نصب کنید و از طریق Boot اقدام به پارتیشین بندی و تقصیص File System کنید.
    امتیازها
    559
    سطح
    11
    4
    کاربر جدید
    خلی ممنون درست شد فقط درایو C یک ترابایت مونده و هر چی میخوام ازش کم کنم ارور there is not enough space available on the disk(s) to complete this operation
    امتیازها
    559
    سطح
    11
    4
    کاربر جدید
    اونم درست شد فقط یه سوال گاهی سیستم رو که روشن میکنم رو لود ویندوز همون جایی که اون نقطه ها می چرخند می مونه فک کردم مشکل ها ده برا همین این هارد رو خریدم ولی اینم اونطوری میشه مشخصات سیستم cpu 7700k Motherboard aorus z270x gaming k7 ram gskill tridentz RGB
    امتیازها
    559
    سطح
    11
    4
    کاربر جدید
    اونم درست شد فقط یه سوال گاهی سیستم رو که روشن میکنم رو لود ویندوز همون جایی که اون نقطه ها می چرخند می مونه فک کردم مشکل هارده برا همین این هارد رو خریدم ولی اینم اونطوری میشه مشخصات سیستم cpu 7700k Motherboard aorus z270x gaming k7 ram gskill tridentz RGB
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahditj7 نمایش پست ها
    اونم درست شد فقط یه سوال گاهی سیستم رو که روشن میکنم رو لود ویندوز همون جایی که اون نقطه ها می چرخند می مونه فک کردم مشکل هارده برا همین این هارد رو خریدم ولی اینم اونطوری میشه مشخصات سیستم cpu 7700k Motherboard aorus z270x gaming k7 ram gskill tridentz RGB
    درود

میشه بگید از چه هاردی استفاده می کنید و نرم افزار Hard Disk Sentinel نصب کنید و در تب اول Overview عکس بگیرد و اینجا قرار بدین ببینیم هارد سالم هستش یا خیر ؟

** موضوع دوم، اینجا توضیح بدین چطوری مشکل اولتون حل شد تا کمکی باشد برای سایر دوستان .
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)