ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    امتیازها
    9,504
    سطح
    65
    11
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
    درود
    بهترین راه حل برای این کار ، این است که بوسیله یک آمپرمتر مقدار جریان مصرفی مدار را در حالت لود کامل اندازه گیری کرد و بر اساس آن فیوز را انتخاب کرد ...
    اگر نصاب چنین تجهیزات ساده ای ندارد نصاب نیست و فکر نمیکنم اصول اولیه برق و الکترونیک را وارد باشد ...
    ممنون بابت توضیحاتتون
    واقعا من که مجدد حوصله پیش نصاب رفتن رو ندارم
    2 بار پیش نصاب های مطرح رفتم بازم هرکدوم یک جای کارشون می لنگیده
    مشکل هم اینه وقتی پیش یک نصاب میری به هزینه نصب راضی نیست و دنبال اینه که به هر ترتیب یک قطعه ای رو بهت بفروشه و چون سیستم من کامل کامل بود به فیوز گیر داده بود !!!

من خودم مولتی متر دارم و فقط ممنون میشم بفرمایید چجوری باید ازش استفاده کنم تا مقدار جریان مصرفی رو اندازه بگیرم
    سپاس
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط dooste.man83 نمایش پست ها
    ممنون بابت توضیحاتتون
    واقعا من که مجدد حوصله پیش نصاب رفتن رو ندارم
    2 بار پیش نصاب های مطرح رفتم بازم هرکدوم یک جای کارشون می لنگیده
    مشکل هم اینه وقتی پیش یک نصاب میری به هزینه نصب راضی نیست و دنبال اینه که به هر ترتیب یک قطعه ای رو بهت بفروشه و چون سیستم من کامل کامل بود به فیوز گیر داده بود !!!

من خودم مولتی متر دارم و فقط ممنون میشم بفرمایید چجوری باید ازش استفاده کنم تا مقدار جریان مصرفی رو اندازه بگیرم
    سپاس
    درود
    مدل و مارک مولتی متر چه میباشد؟؟؟
    مولتی مترباید آمپرمتر dc و بالای 50 آمپر را بتواند اندازه گیری بکند و فکر نکنم مولتیمترهای معمولی دارای چنین مشخصه ای باشند ...
    برای اندازه گیری باید در حالت آمپر و بصورت سری با مصرف کننده قرار میگیرد....
    ......
    آمپ شما در لود کامل فکر نمیکنم بیشتر از 30 آمپر جریان بکشد و همان 40 آمپر کفایت میکند...
    به نظر من ابتدا فیوز 40 آمپر را نصب بکنید اگر سوخت ...مقدار فیوز را افزایش بدهید!!!!
    امتیازها
    9,504
    سطح
    65
    11
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
    درود
    مدل و مارک مولتی متر چه میباشد؟؟؟
    مولتی مترباید آمپرمتر dc و بالای 50 آمپر را بتواند اندازه گیری بکند و فکر نکنم مولتیمترهای معمولی دارای چنین مشخصه ای باشند ...
    برای اندازه گیری باید در حالت آمپر و بصورت سری با مصرف کننده قرار میگیرد....
    ......
    آمپ شما در لود کامل فکر نمیکنم بیشتر از 30 آمپر جریان بکشد و همان 40 آمپر کفایت میکند...
    به نظر من ابتدا فیوز 40 آمپر را نصب بکنید اگر سوخت ...مقدار فیوز را افزایش بدهید!!!!
    ممنون درست می فرمایید مولتی متر من با اینکه جزو مولتی متر های خوب بازار هست اما 80 آمپر رو نمیتونه تست کنه
    من سیستم رو تا ولوم نهایی برای چند دقیقه که گوش کردم افت صدا یا درهم ریختگی صدا حس نکردم
    من چون سابم 120 وات RMS بیشتر نیست و تستی که کردم بنظرم میاد همینم جوابگو باشه
    پیش یکی دو تا نصاب دیگم که بردم اخیرا تا میبینن کابل گیج 4 هست بدون هیچ اندازه گیری میگن آقا ما تجربمون زیاده یک فیوز بی نام و نشون که معلوم نیست 150 آمپره یا چقدره می خوان به قیمت 200 تا 400 هزار تومن ببندن برات !!! ( گیج 4 حداکثر فیوز میتونه 120 آمپر باشه نه بیشتر )
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)