ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    7,093
    سطح
    55
    765
    کاربر انجمن

انتقاد از پارس آنلاین

دیروز پس از اینکه از سرکار اومدم و کارامو کردم گفتم بشینم پای سیستم یه دست بازی آنلاین dota2 بزنم، یه مسابقه رو شروع کردم و اینترنت یدفه قطع شد تا 5 دقیقه قطع موند و بازی خراب شد ریپورت گرفتم و یه اخطار ترک بازی برام اومد مودمو چک کن خط و چک کن دیدم مشکلی از داخل خونه نیست زنگ زدم نمایندگی پارس آنلاین دیدم تلفن جواب نمیدن زنگ زدم دفتر تهرانشون دیدم بوق اشغال میزنه گفتم خب عیب نداره هرچی بوده حتما تموم شده دوباره نیم ساعت دیگه یه بازی دیگه شروع کردم 10 دقیقه مونده بود تیم ما برنده بشه بازی تموم بشه دیدم باز قطع شد نت دوباره زنگ زدم دیدم جواب نمیدن یا خطشون قطعه کلی ریپورت گرفتم و به خاطر ترک دو تا بازی جریمه شدم دوتا 2 اینجوری جریمه می کنه که فقط باید با یه سبک خاص بازی کنی و 5 تا بازی پشت سر هم حتما تیمت ببره حدود ساعت 7 زنگ زدم دوباره دفتر تهرانشون بالاخره پیغامگیر پیغام گذاشتن که سرویس اینترنت پارس آنلاین با مشکل مواجه است قسمت log مودم چک کردم دیدم نگو از صبح اینجوری بوده کلا قطع و وصل شده بدون اینکه خبری بدن نه پیامکی نه خبری رو سایت نه هیچی ....
    واقعا متاسفم که تو همچین کشوری زندگی می کنیم که این همه آدم بی مسئولیت داره شرکتی که شما از فلان تاریخ تا فلان تاریخ باهاش قرارداد می بندی ازش خدمات اینترنت بگیری قراردادت تموم بشه حتی نمیزاره در حد 1 ساعت اضافه تر استفاده کنی و باید پول بدی و دوباره تمدید کنی راحت میاد در ماه اینجوری چندتا قطعی بدون اطلاع قبلی می اندازه بعدش جبران که نمی کنه هیچ حتی معذرت خواهی هم نمی کنه... واقعا متاسفم ماهی 60 تومن پول نت میدم نه به خاطر حجم ترافیک بلکه به خاطر سرعت 8 مگ ترافیکم زوری می فروشن بهت بخوای نخوای اینم خدماتشونه
    دوتا بازا می دونن بد دردیه Low Priority بازی کردن

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    بله متاسفانه این کارو خیلی از isp ها انجام میدن به قول خودشون data saving انجام میدن ( کم فروشی ) اینطوری ترافیکی که در ماه خرید میکنن بیشتر براشون باقی میمونه.

Sent from my C6833 using Tapatalk

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)