ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    امتیازها
    117
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید

قطعات این سیستم چطوره-بخرم؟

سلام دوستان
    قصد دارم یک سیستم خرید کنم برای کارهای نیمه حرفه ای افتر افکت پریمیر و فتوشاپ...با توجه به مبلغی که داشتم
    بیشتر نگران این هستم که قطعات با هم مچ هستن ؟ و اینکه بین مادر بورد و کارت گرافیک ایسوس و گیگابایت موندم
    بنظر شما این قطعات با هم مچ هستن؟ و اینکه بلحاظ سرعت ایسوس بهتر هست یا گیگابایت ؟
    در دیجی کالا یکی ازخریدران نوشته بود که مادربورد ایسوس rog strix z370 بایوسش درست اپدیت نمیشه و بعضس قطعات سخت افزاری رو به خوبی شناسایی نمیکنه (شناسایی میکنه اما نهایت استفاده رو نمیکنه ظاهرا )و ترسیدم اما با اینحال انتخابش کردم تا ببینم نظر دوستان چی هست
    ممنون

مادربوردی که انتخاب کردم
    ASUS ROG STRIX Z370-E GAMING LGA 1151

سی پی یو
    Intel Core i7-8700K 3.7GHz LGA 1151 Coffee Lake CPU

کارت گرافیک
    ASUS DUAL-GTX1060-O6G Graphics Card

رم
    G.SKILL RipjawsV DDR4 16GB 3400MHz CL16 Dual Channel Desktop Ram

هارد اس اس دی
    SAMSUNG 860 Evo 500GB V-NAND MLC Internal SSD Drive

مانیتور
    SAMSUNG CF390 24 Inch FreeSync Full HD Curved LED Monitor

امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود

سیستم خوبی هستش، توصیه می کنم مادربرد یک مقدار ارزان تر برداری و کارت گرافیک قوی تر کنی. حداقل یک 1070

اینکه از چه منبع تغذیه ای استفاده می کنید.
    امتیازها
    117
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

سیستم خوبی هستش، توصیه می کنم مادربرد یک مقدار ارزان تر برداری و کارت گرافیک قوی تر کنی. حداقل یک 1070

اینکه از چه منبع تغذیه ای استفاده می کنید.
    سلام خیلی ممنونم
    راستش برای انتخاب پاور هنوز موندم اما بودجه ام زیاد نیست ...شما یک پاور خوب مناسب این سیستم معرفی میکنید ؟ .ممنونم

راستش خودم درانتخاب مادربورد موندم
    واقعا انقدر تنوع زیاد هست ادم میمونه که چی انتخاب کنه
    برای مادربورد که کارایی خوبی داشته باشه و مناسب کار من باشه بین گیابایت و ایسوس امکانش هست پیشنهاد کنید ؟باز هم ممنون از شما
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    درود

برای منبع تغذیه بنده اطلاع ندارم چقدر می خواهید هزینه کنید ؟

ولی برای این قطعات بهتر یک منبع تغذیه از برند معتبر و جهانی استفاده کنید : Thermaltake Smart SE 730W
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط h1989 نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنونم
    راستش برای انتخاب پاور هنوز موندم اما بودجه ام زیاد نیست ...شما یک پاور خوب مناسب این سیستم معرفی میکنید ؟ .ممنونم

راستش خودم درانتخاب مادربورد موندم
    واقعا انقدر تنوع زیاد هست ادم میمونه که چی انتخاب کنه
    برای مادربورد که کارایی خوبی داشته باشه و مناسب کار من باشه بین گیابایت و ایسوس امکانش هست پیشنهاد کنید ؟باز هم ممنون از شما

قطعا ایسوس ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام .
    دوست عزیز من مطلقا به هیچ پیام خصوصی در مورد مشاوره جواب نمیدم چون صندوق پیام خصوصیم پر هست و دوم اینکه فرصتش رو ندارم و سوم هم اینکه چیزی برای پنهان بودن وجود نداره تاپیک بزنید منتظر دوستان بمونید

عزیز کلاس و سطح Aorus Gaming 7 با MSI Godlike و ایسوس هیرو وای فای و ماکسیموس Code و ازراک Gaming i7 قابل مقایسه هست . هرچیزی رو در کلاس خودش مقایسه کنید

در سطح میدرنج Z370-E بهترین برد غیر Maximus و بهترین برد زیر 1500 میلیون بازاره از نظر کارایی و امکانات .
    به نظرم نیازی به 500 گیگ ssd از نوع sata نیست . به جاش یا 250 گیگ از همین نوع یا 960EVO بردارید اگر از 250 گیگ نرم افزار و بازی بیشتر نصب نمی کنید
    فرکانس 3400 نیازی نیست میتونید به جاش فرکانس 3200 ولی رم های ترایدنت یا Trident RGB بردارید یا کولر بهتری بردارید (کولرتون ننوشتید )
    مادربرد هم اگر به وای فای نیاز ندارید میتونید برد ارزونتری بردارید همونطور که دوستان گفتن .
    با همه صرفه جویی ها باز هم نمیشه 1070 برداشت اما میتونید کمی مانیتور بهتری بردارید که باز هم در رزولوشن FHD چندان خرج اضافه رو توصیه نمی کنم .
    پاور 750B-OCPT در حد 1060 و 1070 جوابگو هست . سراغ ترمالتیک به دلیل خدمات ضعیف نرید . برای تعمیر یا تعویض پاور یه بنده خدایی رو 3 ماه اسیر کردن کیسان صنعت .

امتیازها
    117
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    سلام خیلی ممنونم بنظر شما مادر بورد
    ASUS PRIME Z370-P LGA 1151 Motherboard

رو جایگزین مادربورد زیر کنم چطوره؟
    ASUS ROG STRIX Z۳۷۰-E GAMING LGA ۱۱۵۱
    سرعت بیشتر برام مهمه میگم نکنه سرعتشون اختلاف زیاد داشته باشه

بعد بنظر شما رم سری Trident RGB بهتر هست یا سری RipjawsV

باز هم خیلی ممنونم

امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    درود

بنده با بیشتر صحبت های رضا عزیز موافق هستم، ولی پیشنهاد میکنم هزینه اضافی برای مادربرد نکنید چون تاثیری بروی کارایی شما چه در پردازش های سه بعدی و برداری و .... نداره، پیشنهاد می کنم یک مادربرد با قیمت مناسب مانند این مدل : Gigabyte Z370 HD3 خریداری کنید.

تا مابقی مبلغ برای خرید یک منبع تغذیه از برند معتبر نسبت به Green خریداری کنید من پیشنهاد استفاده از Thermaltake را می دهم که به مراتب از نظر کارایی و محافظت نسبت به گرین خیلی بهتر است و نگران این نیستید که سیستم شما در آینده با استفاده از برند Green اسیب ببیند.

سری Tridentz اصول طراحی اش برای محصولات Desktop Mainstream یا نسل هشتم Coffelake هستش پیشنهاد می شود.
    امتیازها
    117
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام .
    دوست عزیز من مطلقا به هیچ پیام خصوصی در مورد مشاوره جواب نمیدم چون صندوق پیام خصوصیم پر هست و دوم اینکه فرصتش رو ندارم و سوم هم اینکه چیزی برای پنهان بودن وجود نداره تاپیک بزنید منتظر دوستان بمونید

عزیز کلاس و سطح Aorus Gaming 7 با MSI Godlike و ایسوس هیرو وای فای و ماکسیموس Code و ازراک Gaming i7 قابل مقایسه هست . هرچیزی رو در کلاس خودش مقایسه کنید

در سطح میدرنج Z370-E بهترین برد غیر Maximus و بهترین برد زیر 1500 میلیون بازاره از نظر کارایی و امکانات .
    به نظرم نیازی به 500 گیگ ssd از نوع sata نیست . به جاش یا 250 گیگ از همین نوع یا 960EVO بردارید اگر از 250 گیگ نرم افزار و بازی بیشتر نصب نمی کنید
    فرکانس 3400 نیازی نیست میتونید به جاش فرکانس 3200 ولی رم های ترایدنت یا Trident RGB بردارید یا کولر بهتری بردارید (کولرتون ننوشتید )
    مادربرد هم اگر به وای فای نیاز ندارید میتونید برد ارزونتری بردارید همونطور که دوستان گفتن .
    با همه صرفه جویی ها باز هم نمیشه 1070 برداشت اما میتونید کمی مانیتور بهتری بردارید که باز هم در رزولوشن FHD چندان خرج اضافه رو توصیه نمی کنم .
    پاور 750B-OCPT در حد 1060 و 1070 جوابگو هست . سراغ ترمالتیک به دلیل خدمات ضعیف نرید . برای تعمیر یا تعویض پاور یه بنده خدایی رو 3 ماه اسیر کردن کیسان صنعت .
    سلام و خیلی ممنونم
    با توجه به اینکه کارم با فتوشاپ و افتر و پریمیر هست حجم کش این نرم افزارها بسیار بالاست بخصوص در حین رندر گیری که فایل ذخیره شده برای کیفیت خوب پر حجم هست
    به ناچار میخواستم هارد 500 گیگ بردارم تا خیالم راحت باشه همیشه که با کمبود فضا مواجه نشم

اما با توجه به اینکه سرعت هارد اس اس دی m2 بیشتر هست تصمیم گرفتم از این نوع هارد بردارم ولی نمیدونم چقدر به لحاظ سرعت اختلاف دارن متاسفانه تجربه ای ندارم
    کمی که راجب این نوع هارد تحقیق کردم مقاله از شهر سخت افزار دیدم که من کمی دلسرد شدم از انتخاب هارد m2 ممنون میشم اگر ارهنمایی کنید
    SSD های نوع M.2 سریعتر از نوع SATA نیستند

بسیاری تصور می کنند SSD های ساخته شده در فرم فاکتور M.2 از نوع SATA سریعتر و بهتر هستند اما باید بگوییم لزوماً چنین نیست و می توانند عملاً تفاوتی نداشته باشند.

SSD های M.2 بر اساس رابطی که از آن بهره می گیرند به دو نوع SATA III 6.0Gb/s و PCI Express تقسیم می شوند که نوع اول از لحاظ کارایی هیچ گونه تفاوتی با SSD های معمولی ندارد اما نوع PCI Express سریعتر و البته گرانتر است. تنها مزیت SSD های M.2 SATA اندازه کوچکتر آنها است و در مقایسه با SSD های معمولی حتی کم دوام تر و کمتر قابل اعتماد هستند؛ بنابراین اگر توجیه خاصی ندارید تا جای ممکن به جای نوع M.2 SATA مدل های معمولی تهیه کنید.
    من به شدت دچار شک و دودلی شدم که چیکار کنم
    امتیازها
    32
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    گرون نشده تو این چند روز اینا؟
    از کامپیوتر و حوزه آی تی فعلا" رسیدیم به مقوله لوازم کودک مثل شیشه شیر اونت و امثالهم که امیدواریم بتواینم خدمات خوبی در حوزه نوزاد در اختیار بگذاریم برای تهیه سیسمونی
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)