ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    امتیازها
    277
    سطح
    5
    6
    کاربر جدید

شکایت از شرکت آواژنگ

سلام و درود خدمت تمامی دوستان عزیز
    در سال گذشته ( دی ماه ) گرافیک بنده دچار مشکل شد ( GV-N98TG1 GAMING-6GD ) که پس از برسی ها و تمامی تست ها متوجه شدیم که مطمئنا ارور B2 از کارت گرافیک هست
    ( نا گفته نماند که انواع تست ها هم در ابتدای مشکل و هم پس از تعویض مجدد انجام شده که برای ما هزینه بر بوده و سخت ! )
    گرافیک رو به شعبه اصفهان تحویل دادیم که پس از گذشت حدود یک هفته گرافیک رو به ما پس دادن ( تعویض کردن )
    ولی باز هم این گرافیک مشکل داشت ما گرافیک رو به دفتر ارائه دادیم پس از گذشت یک روز گفتن هیچ مشکلی نداره و قبول نکردن که گرافیک سالم تحویل داده نشده و همچنان q code b2 پس از مدتی کار کردن نمایش داده خواهد شد و حتی انچنان سطح دانش اون فرد پایین بود که حتی متوجه نمیشد ارور B2 مخصوص گرافیک بوده و صحبت از تعویض ویندوز و اپدیت کردن درایور ها و ...... میکرد !
    متاسفانه پس از این مدت مشکلی پیش اومد و نتونستم اقدامی کنم
    و در فروردین ماه 97 بالاخره پس از نداشتن گرافیک و سختی های زیاد , گرافیک به همراه سیستم کامل بردم شعبه و پس از تست بالاخره دیدن گرافیک مشکل داره و گویا درخواست تعویض مجدد داده اند

ما درخواست تعویض کارت با کارت گرافیک نو همین مدل یا معادل همین کارت رو داریم !

*این موضوع پیگیری خواهد شد و به اطلاع همه عزیزان خواهد رسید
    امتیازها
    9,181
    سطح
    64
    32
    کاربر انجمن
    دوست عزیز من هم چندین مورد مشکل با بایوس مادربوردهای گیگابایت و از کار افتادن اونها و بی مسئولیتی آواژنگ داشتم.
    قضیه اینه که این یک دستور پنهان نرم افزاری برای سخت افزارهای با عمر ۱.۵-۲ سال یا بیشتر این شرکت هست تا کاربر مجبور به خرید مجدد و سری جدیدتر بشه تا کمپانی ورشکست نشه چراکه بازار سخت افزار رایانه با رشد گوشی‌های هوشمند و امثال اونها وخیم شده.

توصیه میشه به هیچ وجه گیگابایت نخرید من که روشو کامل خط کشیدم.
    امتیازها
    277
    سطح
    5
    6
    کاربر جدید
    کیفیت کارت خوبه ولی متاسفانه آواژنگ ضعیف ترین شرکت گارانتی کننده هستش
    انقدر که تشخیص نمیده q code چیه و نشناختن کارت گرافیک مشکل از قطعات دیگر نیست و پاسخگو نیستن
    مطمئنا هر قطعه دیگه ای بخوام خرید کنم سراغ گارانتی آواژنگ نخواهم رفت !
    امتیازها
    3,393
    سطح
    36
    177
    کاربر انجمن
    من گرافیک 1070 گیگا داشتم متاسفانه بعد از مدتی دچار مشکل شد.بردم نمایندگی آواژنگ در مشهد با هزار التماس و درخواست بعد از یک هفته برام تعویض کرد.ولی خب گرافیک جدید رو بدون جعبه بهم دادن!!!!!وقتی پرسیدم چرا جعبشو نمیدین گفتن باید جعبشو بفرستیم تهران!!!خلاصه یه هفته گذشت من به مسئول آراژنگ تو فروم همسایه پیام دادم و ایشونم خیلی راحت گفت من دیر بهشون خبر دادم و نمیتونن تو انبار رو بگردن
    خلاصه من بیخیال جعبه کارت شدم.و تو مدت یه هفته وقت نشد کارت رو تست کنم.جالبیش اینجاس وقتی تستش کردم این کارت هم کویل وان داشت!واقعا از شدت عصبانیت و بد شانسیم خیلی ناراحت بودم.خودم احتمال میدادم ک کارت آکبند بهم ندادن(سریال کارت جدید رو ک تو سایت آواژنگ وارد میکردم میگفت سریال نامعتبره حتی سایتشونم بروز نبود)
    خلاصه با کلی ضرر(کارت 1070 بدون جعبه و داشتن کویل وان) مجبور شدم کارت رو بفروشم!!من یکی ک عمرا از آواژنگ خرید کنم و امیدوارم 1000 برابر اون مبلغی ک ضرر کردم رو ضرر کنه شرکتش
    MB:Asus b350 gaming -f
    CPU:AMD Ryzen 1700
    RAM: Gskill AEGIS 8GB 2133
    GPU:Asus ROG Strix 1070
    CPU Cooler:Green GLC evo 240
    PSU:Green OCPT 650b
    SSD
    :Silicon Power V60 120gb
    HDD:WD Black 2TB
    Drive:Lite-on
    Monitor
    : Asus vx 229h
    Mouse & keyboard :Cooler Master Masterkey l
    Case : Cougar Panzer Max

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    گاوآهن [emoji1]

Sent from my C6833 using Tapatalk

امتیازها
    7,604
    سطح
    58
    168
    کاربر انجمن
    با سلام به دوستان عزیز

اواژنگ در تمام گارانتی ها بدترین نوع عملکرد رو داره و با پول دادن به این و اون براش خودش بهترین عملکرد رو خریداری کرده
    سیستم مدیریتی و تخصصی اواژنگ کاملا بدون تخصص و بدون علم هستن هیچ کدومشون از هیچی سر در نمیارن
    بیشتر گارانتی های ایران همینطور هستن که هیچی چیزی سرشون نمیشه و فقط عوض کردن رو بلد هستن
    ساده ترین نمونه ها رو حتی نمیدونن و وقتی به مرکز پشتیبانی تهران زنگ میزنی مثل گاو هنگ میکنن که تو درباره چی داری صحبت می کنی اخرش هم هیچی
    من ایسوس داشتم که خودم شخصا بردم گارانتی تهران گفتم مشکل سخت افزاری پیدا کرده برگشتن میگن ویندوزش رو عوض کن درست میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    امتیازها
    277
    سطح
    5
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.King نمایش پست ها
    من گرافیک 1070 گیگا داشتم متاسفانه بعد از مدتی دچار مشکل شد.بردم نمایندگی آواژنگ در مشهد با هزار التماس و درخواست بعد از یک هفته برام تعویض کرد.ولی خب گرافیک جدید رو بدون جعبه بهم دادن!!!!!وقتی پرسیدم چرا جعبشو نمیدین گفتن باید جعبشو بفرستیم تهران!!!خلاصه یه هفته گذشت من به مسئول آراژنگ تو فروم همسایه پیام دادم و ایشونم خیلی راحت گفت من دیر بهشون خبر دادم و نمیتونن تو انبار رو بگردن
    خلاصه من بیخیال جعبه کارت شدم.و تو مدت یه هفته وقت نشد کارت رو تست کنم.جالبیش اینجاس وقتی تستش کردم این کارت هم کویل وان داشت!واقعا از شدت عصبانیت و بد شانسیم خیلی ناراحت بودم.خودم احتمال میدادم ک کارت آکبند بهم ندادن(سریال کارت جدید رو ک تو سایت آواژنگ وارد میکردم میگفت سریال نامعتبره حتی سایتشونم بروز نبود)
    خلاصه با کلی ضرر(کارت 1070 بدون جعبه و داشتن کویل وان) مجبور شدم کارت رو بفروشم!!من یکی ک عمرا از آواژنگ خرید کنم و امیدوارم 1000 برابر اون مبلغی ک ضرر کردم رو ضرر کنه شرکتش
    مطمئنا با توجه به این سطح پاسخگویی و رضایت مشتری ابن شرکت متضرر خواهد شد
    بنده که به هیچ عنوان سراغ گارانتی آواژنگ نخواهم رفت !

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjo نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز

اواژنگ در تمام گارانتی ها بدترین نوع عملکرد رو داره و با پول دادن به این و اون براش خودش بهترین عملکرد رو خریداری کرده
    سیستم مدیریتی و تخصصی اواژنگ کاملا بدون تخصص و بدون علم هستن هیچ کدومشون از هیچی سر در نمیارن
    بیشتر گارانتی های ایران همینطور هستن که هیچی چیزی سرشون نمیشه و فقط عوض کردن رو بلد هستن
    ساده ترین نمونه ها رو حتی نمیدونن و وقتی به مرکز پشتیبانی تهران زنگ میزنی مثل گاو هنگ میکنن که تو درباره چی داری صحبت می کنی اخرش هم هیچی
    من ایسوس داشتم که خودم شخصا بردم گارانتی تهران گفتم مشکل سخت افزاری پیدا کرده برگشتن میگن ویندوزش رو عوض کن درست میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    دقیقا متاسفانه سطح علمشون فوق العاده پایینه ! برای من هم گفتن ویندوز عوض کن
    شاید باورتون نشه ولی برای تست من ویندوز رو فلش آماده ریخته بودم که حرفی زدن سریع عوض کنم
    خلاصه که تهش هیچی سرشون نمیشه !

تو انجمن های همسایه هم در حال پیگیری هستم و گویا این مشکل عدم پاسخگویی و سطح پایینشون برای همه اثابت شده
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دوستان من بارها گفتم سطح سواد فنی و کیفیت خدمات گارانتی کلیه شرکت ها در شعب مختلف شهرستان ها با هم فرق داره که البته خب این عیب محسوب میشه در کل اما در مجموع بی سوادی دفتر خدمات اصفهان رو نباید به پای کل آواژنگ نوشت .
    خودم برد گیگابایت بردم شیراز یک هفته از گارانتیش بیشتر نمونده بود رایگان دو تا مشکلش که یکی زیف سوکت بود و یکی هم خرابی چیپ صدا رو حل کردن .
    تو انجمن همسایه هم تاپیک زدید اونجا زمانی پشتیبانی گیگابایت بود الآنم هست . مدیر کل انجمنشون هم اصفهانی هست اتفاقا .
    ضمنا کارت آکبند 980Ti لاشه جعبه اش هم نمیشه پیدا کرد . معادلش میشه 1060 و 1070 . خیلی هنر کنند یه 1060 تعمیری یا دیگه بخوان بترکونند 1060. G1 یا Aorus 1060 نو بهتون بدن
    الآن شرکت ها معمولا از دادن کالای نو که سریع و راحت بدن بهتون بگن بفرمائید یا علی خوش آمدید گوسفند هم جلوتون قربونی کنند ، امتناع می کنند و در مرحله اول سراغ تعمیر میرن . نه فقط آواژنگ. همه جا همینه .
    این که شما توقعت چیه مهم نیست باید ببینید اونها چیکار می کنند .
    سعی کنید توقعاتتون متناسب زمانه باشه نه توقعات آسمانی .
    سعی کنید از تاپیک زدن متعدد خودداری کنید چون نه نتیجه ای داره و بدتر کار بیخ پیدا می کنه . به جاش آشنا پیدا کنید از اون طریق کار جلو ببرید

امتیازها
    2
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    بنظر من که کلاً بیخیال نشو، آواژگ به عنوان شرکت خدمات پس از فروش و گارانتی کننده ی محصولات گیگابات ملزم به پاسخگویی هست

یکی از دوحالت زیر باید اتفاق بفته

۱- دقیقا مدل کارت فعلی شما یدونه سالمش بهتون بدن
    ۲- کارت مشابه از نظر خروجی performance جایگزین بدون گرفتن مبلغی تحویل بدن که کارت ۹۸۰ti g1 بهتر از ۱۰۶۰ و مقداری ضعیف تر از ۱۰۷۰ هست در نتیجه حداقل جایگزین اون میتونه 1070 باشه بدون گرفتن مبلغی، حالا اگر 1080 یا 1070ti میخواستن بدن از نظر عقلانی میتونه یک پولی بگیره و جایگزین یکی از این دوکارت بده ولی ...

مجدد متذکر بشم درست و صحیحش دادن یک کارت سالم دقیقاً 980ti g1 هست در غیر اینصورت هر کار دیگه ای کاملاً بصورت یکطرفه بدلیل نداشتن موجودی به سمت شما هست و اینجا زور شما بیشتره! البته اینجا ایران هم هست متاسفانه
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط mmdrog نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت تمامی دوستان عزیز
    در سال گذشته ( دی ماه ) گرافیک بنده دچار مشکل شد ( GV-N98TG1 GAMING-6GD ) که پس از برسی ها و تمامی تست ها متوجه شدیم که مطمئنا ارور B2 از کارت گرافیک هست
    ( نا گفته نماند که انواع تست ها هم در ابتدای مشکل و هم پس از تعویض مجدد انجام شده که برای ما هزینه بر بوده و سخت ! )
    گرافیک رو به شعبه اصفهان تحویل دادیم که پس از گذشت حدود یک هفته گرافیک رو به ما پس دادن ( تعویض کردن )
    ولی باز هم این گرافیک مشکل داشت ما گرافیک رو به دفتر ارائه دادیم پس از گذشت یک روز گفتن هیچ مشکلی نداره و قبول نکردن که گرافیک سالم تحویل داده نشده و همچنان q code b2 پس از مدتی کار کردن نمایش داده خواهد شد و حتی انچنان سطح دانش اون فرد پایین بود که حتی متوجه نمیشد ارور B2 مخصوص گرافیک بوده و صحبت از تعویض ویندوز و اپدیت کردن درایور ها و ...... میکرد !
    متاسفانه پس از این مدت مشکلی پیش اومد و نتونستم اقدامی کنم
    و در فروردین ماه 97 بالاخره پس از نداشتن گرافیک و سختی های زیاد , گرافیک به همراه سیستم کامل بردم شعبه و پس از تست بالاخره دیدن گرافیک مشکل داره و گویا درخواست تعویض مجدد داده اند

ما درخواست تعویض کارت با کارت گرافیک نو همین مدل یا معادل همین کارت رو داریم !

*این موضوع پیگیری خواهد شد و به اطلاع همه عزیزان خواهد رسید
    سلام
    من هم یه کارت مثل همین دارم توضیح اضافه نمی دم خودتون می دونید این مدل مشکل زیاد داشته همه نوشتن متاسفانه این مشکل به سوراغ من هم اومد بعضی وقت ها کارت تصویر نمی داد که با ریست کردن کامپیوتر حل می شد از اونجایی که حوصله گارانتی نداشتم با همون کار می کردم حالا دقیقا یک ماه بعد از اتمام گارانتی دیگه تصویر نداد هر کارش هم کردن دیگه کار نکرد با آن بورد اومد بالا دیدم کارت رو میشناسه ولی تصویر نمی ده حالا بردم گارانتی برای تعمیر( البته می دونم نمیان بگن بله مشکل از کارت بوده تعویض می کنین یا رایگان تعمیر می شه و... ! ) فقط می خوام بدونم آیا امکان تعمیرش هست ؟ یا می تونن تعمیرش کنن ؟ و اگر این طوری هست چقدر طول می کشه؟ هزینه اش چقدر می شه ؟ الان دو روزه نتونستم بخوابم خودتون می دونید تو این وضعیت اقصادی امکان خرید یه کارت ضعیف تر هم نیست خواهش می کنم اگر می دونید بهم بگید. ممنون !
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)