ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.R.F.R نمایش پست ها
    سلام
    من هم یه کارت مثل همین دارم توضیح اضافه نمی دم خودتون می دونید این مدل مشکل زیاد داشته همه نوشتن متاسفانه این مشکل به سوراغ من هم اومد بعضی وقت ها کارت تصویر نمی داد که با ریست کردن کامپیوتر حل می شد از اونجایی که حوصله گارانتی نداشتم با همون کار می کردم حالا دقیقا یک ماه بعد از اتمام گارانتی دیگه تصویر نداد هر کارش هم کردن دیگه کار نکرد با آن بورد اومد بالا دیدم کارت رو میشناسه ولی تصویر نمی ده حالا بردم گارانتی برای تعمیر( البته می دونم نمیان بگن بله مشکل از کارت بوده تعویض می کنین یا رایگان تعمیر می شه و... ! ) فقط می خوام بدونم آیا امکان تعمیرش هست ؟ یا می تونن تعمیرش کنن ؟ و اگر این طوری هست چقدر طول می کشه؟ هزینه اش چقدر می شه ؟ الان دو روزه نتونستم بخوابم خودتون می دونید تو این وضعیت اقصادی امکان خرید یه کارت ضعیف تر هم نیست خواهش می کنم اگر می دونید بهم بگید. ممنون !
    سلام. دوست عزیز شما مانیتور رو به پورت display کارت متصل میکردید ؟ اگر بله انویدیا برای رفع این مشکل یک Firmware داده بود که این مشکل برطرف بشه https://www.nvidia.com/object/nv-uefi-update-x64.html

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmdrog نمایش پست ها
    *این موضوع پیگیری خواهد شد و به اطلاع همه عزیزان خواهد رسید
    با توجه به عدم پیگیری موضوع نتیجه میگیریم شرکت آواژنگ مشکل را برطرف کرده است.

ختم تاپیک.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)