ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط YGH نمایش پست ها
    چه جالب! اتفاقا امروز خودم داشتم به این مین بورد فکر می کردم. تصمیم گرفتم که به جای مین msi GD80 این مین گیگا رو بگیرم و باقی بودجه رو واسه پردازنده خرج کنم و نظرم روی AMD 8120 بود. می خواستم درباره این موضوع از شما سوال کنم که خدا رو شکر خود شما گفتید. فعلا یه فروشگاه پیدا کردم که این مین رو به قیمت 263 تومان می فروشه. فکر کنم معتبر هم باشه چون دارای نماد اعتماد الکترونیکی (eNamad) هست. یه سوال دارم. کارایی چیپ 990X در برابر 990FX چطوره؟ چیپ های با کیفیتی هستند؟
    در مورد رم ها هم باید بگم که آره از قیمتشون و کاراییشون خبر دارم. البته الزاما نمیخوام 2 تا 4 بگیرم. 2 تا 2 هم واسه من بسه. ضمنا از راهنمایی شما هم بسیار ممنونم.

لینک:
    http://donyacomputer.com/productdeta...px?itemid=8432
    قابل نداشت !

انتخاب های منطقی و به جایی هستند ! چیپ 990X تفاوت خاصی با 990FX ندارد و تفاوت اصلی اینه که چیپ 990 به شما 16 لاین برای کراس فایر و SLi میده که کافیه ! یعنی شما x8 x8 کراس فایر میکنید که فوق العاده هم عالیه ! هم بخش NB و Sb هر دو کاراییشون را در اورکلاک نشون دادن و خود چیپ مدیریت کاملی را انجام میده ! من راضیم ، رکورد هم که خوب زده ! (14دنیا)

پردازنده عالی است ، حتما با اورکلاک همراهش کنید تا لذت بلدوزر را درک کنید ! توصیه میکنم حتما براش کولر یا فن تهیه کنید ! tuniq tower 120 میتونه گزینه خوبی باشه !
    چون کلا AMD یه ذره فن هاش صدا دارند ، توصیه میکنم یا یه کولر حرفه ای و یا کولر 15-20 تومنی همراهش کنید ! با همون فن 20 تومنی هم روی 4 Ghz با یه ولتاژ خیلی کم استیبل میشه !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    قابل نداشت !

انتخاب های منطقی و به جایی هستند ! چیپ 990X تفاوت خاصی با 990FX ندارد و تفاوت اصلی اینه که چیپ 990 به شما 16 لاین برای کراس فایر و SLi میده که کافیه ! یعنی شما x8 x8 کراس فایر میکنید که فوق العاده هم عالیه ! هم بخش NB و Sb هر دو کاراییشون را در اورکلاک نشون دادن و خود چیپ مدیریت کاملی را انجام میده ! من راضیم ، رکورد هم که خوب زده ! (14دنیا)

پردازنده عالی است ، حتما با اورکلاک همراهش کنید تا لذت بلدوزر را درک کنید ! توصیه میکنم حتما براش کولر یا فن تهیه کنید ! tuniq tower 120 میتونه گزینه خوبی باشه !
    چون کلا AMD یه ذره فن هاش صدا دارند ، توصیه میکنم یا یه کولر حرفه ای و یا کولر 15-20 تومنی همراهش کنید ! با همون فن 20 تومنی هم روی 4 Ghz با یه ولتاژ خیلی کم استیبل میشه !

رکوردهای شما واقعا جالبا. :)
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)