ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23
    امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن

مشاوره خرید ssd

سلام از خیلی وقت پیش میخاستم بخرم ولی بوجه نداشتم ممنون میشم پیشنهاداتتون رو بگین برام ممنون
    مادربرد giga z97 3dh
    سی پی یو i7 4790k
    گرافیک giga gtx 970 gaming
    ی هارد اینترنال یک ترا و ی هارد اسکترنال دو ترا
    فن سی پیو :Thermalright True Spirit 120
    بودجه دارم ولی نمیخام زیاد خرج کنم اخه ی مشکل دارم کامپیوتر واسه بار اول ک میخاد بوت بشه ریست میشه بعد اینکه ارم ویندوز ۱۰ میره ک ویندوز بیاد بالا ی بار ریست میشه ی دفه صدای هارد میاد ک میوفته کار فقط بار اول ک روشن میشه ریست میشه هارد هم اسکرین گذاشتم سالم بودن میترسم پاور خراب باشه ی مورد عجیبی ک دارم رو ویندوز با بیلد اولیه فک کنم ۱۵۱۱بود هیچ مشکلی نداره حالا ممنون میشم ssd ۱۲۰یا ssd256معرفی کنید بعدشم هم ی پاور خوب با توجه ب مشکل ک گفتم ببخشید طولانی شد ممنون
    امتیازها
    7,093
    سطح
    55
    765
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.rko نمایش پست ها
    سلام از خیلی وقت پیش میخاستم بخرم ولی بوجه نداشتم ممنون میشم پیشنهاداتتون رو بگین برام ممنون
    مادربرد giga z97 3dh
    سی پی یو i7 4790k
    گرافیک giga gtx 970 gaming
    ی هارد اینترنال یک ترا و ی هارد اسکترنال دو ترا
    فن سی پیو :Thermalright True Spirit 120
    بودجه دارم ولی نمیخام زیاد خرج کنم اخه ی مشکل دارم کامپیوتر واسه بار اول ک میخاد بوت بشه ریست میشه بعد اینکه ارم ویندوز ۱۰ میره ک ویندوز بیاد بالا ی بار ریست میشه ی دفه صدای هارد میاد ک میوفته کار فقط بار اول ک روشن میشه ریست میشه هارد هم اسکرین گذاشتم سالم بودن میترسم پاور خراب باشه ی مورد عجیبی ک دارم رو ویندوز با بیلد اولیه فک کنم ۱۵۱۱بود هیچ مشکلی نداره حالا ممنون میشم ssd ۱۲۰یا ssd256معرفی کنید بعدشم هم ی پاور خوب با توجه ب مشکل ک گفتم ببخشید طولانی شد ممنون
    سلام
    مشکل بالا نیومدن ویندوز از پاور نمی تونه باشه، هارد اکسترنال دائم به سیستمت وصل نکن مخصوصا زمان بوت، ورژن ویندوز 10 جدید تهیه کن 1709 خیلی عالیه
    ssd می خوای بگیری بودجه ات کمه su700 120GB ADATAبگیر اگه می تونی بیشتر هزینه کنی 120 سوکت m.2 بگیر که سرعت بیشتری بهت میده
    بایوس مادربردت هم همیشه بروز نگه دار

امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط kenzo نمایش پست ها
    سلام
    مشکل بالا نیومدن ویندوز از پاور نمی تونه باشه، هارد اکسترنال دائم به سیستمت وصل نکن مخصوصا زمان بوت، ورژن ویندوز 10 جدید تهیه کن 1709 خیلی عالیه
    ssd می خوای بگیری بودجه ات کمه su700 120GB ADATAبگیر اگه می تونی بیشتر هزینه کنی 120 سوکت m.2 بگیر که سرعت بیشتری بهت میده
    بایوس مادربردت هم همیشه بروز نگه دار
    بایوس بروز هست مشکل اینه رو اولین بیلد نامبر ویندوز ۱۰ مشکلی نداره رو هر بیلد دیگ میزنم اینجوره واس اولین بار ک میخاد بوت بشه ی بار ریست میشه بعد میاد بالا بعدش الان هم جدید ترین ورژن روشه هم همین مشکل رو دارم ی سوال دیگ خرید ۲۵۰گیگ بهتره یا ۱۲۰گیگ ؟بعدش سامسونگ بهتره با adata
    امتیازها
    7,093
    سطح
    55
    765
    کاربر انجمن
    بایوس بروز هست مشکل اینه رو اولین بیلد نامبر ویندوز ۱۰ مشکلی نداره رو هر بیلد دیگ میزنم اینجوره واس اولین بار ک میخاد بوت بشه ی بار ریست میشه بعد میاد بالا بعدش الان هم جدید ترین ورژن روشه هم همین مشکل رو دارم ی سوال دیگ خرید ۲۵۰گیگ بهتره یا ۱۲۰گیگ ؟بعدش سامسونگ بهتره با adata
    عجیبه ! 1709 امتحان کردی ؟ من بیشتر دیدم فلش رو سیستم باشه یا هارد اکسترنال ریست میشه، یا بایوس مشکل داشته باشه، یا رم ولی ویندوز ! عجیبه
    از نظر کیفیتی به نظر من فرق زیادی بینشون نیست اما از نظر سرعت سامسونگ یکم بهتره ، 250 بهتر هست اما خب باید 200 تومن بیشتر هزینه کنی ببین می صرفه برات 250 بخر

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    پاور 600وات Green مدل GP600B HP+

به قیمت 337 هزار تومان

حافظه SSD اینترنال 250گیگابایت Samsung مدل 860 EVO

به قیمت 446 هزار تومان

هارد اینترنال 1ترابایت WD مدل BLUE WD10EZEX

240 هزار تومن

--------
    این قیمتی که نوشتم برای همین الان هست، یک ساعت بعد ممکنه خیلی بیشتر باشه.

امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    مدل evo 860با 850چ فرق داره میگن فروش ۸۵۰ بیشتره بعدشم خیلی اختلاف قیمت دارن ‌مثلا مدل ۲۵۰گیگ adadaب نظرتون خوب نیست چون من غیر بازی کار دیگ نمیکنه الانم اس اس دی چون کارت ******* دارم و باید زود بیاد بالا سیستم و روون باشه میخام تهیه کنم و ب نتیجه رسیدم از همون اول باید اس اس دی میگرفتم ک ارزون تر بود
    امتیازها
    7,093
    سطح
    55
    765
    کاربر انجمن
    مدل evo 860با 850چ فرق داره میگن فروش ۸۵۰ بیشتره بعدشم خیلی اختلاف قیمت دارن ‌مثلا مدل ۲۵۰گیگ adadaب نظرتون خوب نیست چون من غیر بازی کار دیگ نمیکنه الانم اس اس دی چون کارت ******* دارم و باید زود بیاد بالا سیستم و روون باشه میخام تهیه کنم و ب نتیجه رسیدم از همون اول باید اس اس دی میگرفتم ک ارزون تر بود
    کاربردتون وقتی غیر از بازی نیست پس فرقی نمی کنه کدوم مدل رو بگیرید البته اینم بگم فریم دهی تو بازی بالا نمیره فقط لود بازی سریعتر میشه اما توصیه میشه حتما ویندوز روی ssd نصب بشه و از سرعتش لذت ببرید چه جوری این چند ساله ssd استفاده نکردی شما !؟

امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    کاربردتون وقتی غیر از بازی نیست پس فرقی نمی کنه کدوم مدل رو بگیرید البته اینم بگم فریم دهی تو بازی بالا نمیره فقط لود بازی سریعتر میشه اما توصیه میشه حتما ویندوز روی ssd نصب بشه و از سرعتش لذت ببرید چه جوری این چند ساله ssd استفاده نکردی شما !؟
    الان خیلی پشیمونم خیلی زیاد منم واس نرخ فریم بازی نمیخام بازیام مشکلی ندارن الانم کابل هارد رو p2بود زدمش ب p0 فعلا ریست نمیشه حالا من بین سامسونگ و ادیتا موندم اگر زیاد فرقشون نیست پس بنظرتون ادیتا بگیرم یا ن چون من زیاد ک درایو اس اس دی ک ویندوز بخام بزنم با برنامه ها فوق فوقش ۷۰ گیگ بزور پر بشه الانم از ۱۰۱گیگ درایو ویندوزم ۵۸گیگ خالیه پس بنظرتون ۲۵۰بگیرم با ۱۲۰ بوجه ام ب ۲۵۰ ادیتا فک کنم مدل۸۰۰۰هزار میخوره
    امتیازها
    7,093
    سطح
    55
    765
    کاربر انجمن
    الان خیلی پشیمونم خیلی زیاد منم واس نرخ فریم بازی نمیخام بازیام مشکلی ندارن الانم کابل هارد رو p2بود زدمش ب p0 فعلا ریست نمیشه حالا من بین سامسونگ و ادیتا موندم اگر زیاد فرقشون نیست پس بنظرتون ادیتا بگیرم یا ن چون من زیاد ک درایو اس اس دی ک ویندوز بخام بزنم با برنامه ها فوق فوقش ۷۰ گیگ بزور پر بشه الانم از ۱۰۱گیگ درایو ویندوزم ۵۸گیگ خالیه پس بنظرتون ۲۵۰بگیرم با ۱۲۰ بوجه ام ب ۲۵۰ ادیتا فک کنم مدل۸۰۰۰هزار میخوره
    گفتم که اگه روش بازی نصب نمی کنی و میگی که همیشه 70 گیگ خالی می مونه پس 120 سوکت m.2 بگیر که سرعتش از مدل ساتا خیلی بیشتره و اگه الان بری بازار می تونی 350 گیر بیاری دلار یکم دیگه بالا بره فروشنده ها یا جنس نمی فروشن یا گرون می کنند.

امتیازها
    2,470
    سطح
    30
    10
    کاربر انجمن
    گفتم که اگه روش بازی نصب نمی کنی و میگی که همیشه 70 گیگ خالی می مونه پس 120 سوکت m.2 بگیر که سرعتش از مدل ساتا خیلی بیشتره و اگه الان بری بازار می تونی 350 گیر بیاری دلار یکم دیگه بالا بره فروشنده ها یا جنس نمی فروشن یا گرون می کنند.
    پس اینترنال نگیرم؟ بعد همین سوکت m.2چ مارکی خوبه بگیرم با مدل؟
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)