ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    در حالت کلی خاویار بلک و گرین رو اگر در ظرفیت و رابط یکسان مقایسه کنیم(مثلا 1 ترا ساتا 2 هر کدوم) بلک سرعت بیشتری داره وگرون تره ولی گرین کم صدا تره.
    امتیازها
    1,773
    سطح
    24
    160
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها
    خب حالا میریم سر سوال سخت افزاری بعدی:دی
    فرق بین خاویار سبز با خاویار مشکی چیه؟ کدوم گرونتره و کاراییش بیشتره؟
    Caviar Black سری سریعتر و با کارایی بیشتر WD هست. و طبیعتا گرونتره. این سری دو تا پردازنده داره تا سرعتش بالاتر بره.
    Caviar Green که اسمش هم روشه سری کم مصرف هاردهای WD هست. از سری های دیگه کمی سرعتش کمتر هست.
    Caviar Blue هم سری عادی و معمولی WD هست که کارایی مناسبی هم داره.
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    با تشکر از راهنماییهای دوستان!
    __________________________________________________ __________________________________________________ _____________

دوستای عزیزم من یه لیست جم و جور از حدود قیمت پردازنده های اینتل بین 200 تومن تا 400 تومن میخوام.حداقل 3-4 تا مدل :دی

پیشاپیش از همکاری شما متشکریم!
    امتیازها
    1,307
    سطح
    20
    124
    کاربر انجمن
    سلام به همگی دوستان اگر میتونین به من یک مین مناسب برای قطعات زیر معرفی کنید که قابلیت خوبی تو اورکردن داشته باشه در ضمن توی رنج قیمتی 150تا170باشه وبرندشم ایسوس یا ام اس ای یا گیگا هرکدوم که تو اور بهتر جواب میده باشه.
    رم2*2048 1333 پاتریوت
    سی پی یو فنوم 1055
    با تشکر پیشاپیش از همه دوستانی که جواب میدن\m/
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها
    با تشکر از راهنماییهای دوستان!
    __________________________________________________ __________________________________________________ _____________

دوستای عزیزم من یه لیست جم و جور از حدود قیمت پردازنده های اینتل بین 200 تومن تا 400 تومن میخوام.حداقل 3-4 تا مدل :دی

پیشاپیش از همکاری شما متشکریم!
    فرجام جان قیمت در این چند روز خیلی بالا و پایین میشه اما فکر کنم جوابت را به طور تقریبا کامل در شماره 31 پیدا کنی عزیز جان
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط topoli نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان اگر میتونین به من یک مین مناسب برای قطعات زیر معرفی کنید که قابلیت خوبی تو اورکردن داشته باشه در ضمن توی رنج قیمتی 150تا170باشه وبرندشم ایسوس یا ام اس ای یا گیگا هرکدوم که تو اور بهتر جواب میده باشه.
    رم2*2048 1333 پاتریوت
    سی پی یو فنوم 1055
    با تشکر پیشاپیش از همه دوستانی که جواب میدن\m/
    دوست خوبم در زمینه مادربورد با قابلیت پشتیبانی از پردازنده های amd به نظر بهترین گزینه ها را می توانید در محصولات ایسوس پیدا کنید اما در کل بین 150 تا 170 محصول قدرتمندی را نمی توان معرفی کرد. 0البته منظورمان این نیست که محصول مناسب نیست اما گزینه موجود محدود است) برای کسب نتیجه بهتر، بهترین حالت انتخاب مادربوردی با چیپ ست amd 890 یا بهتر است. با این بودجه می توانید محصولاتی مانند asus m4a87td/usb3 و asus m5a87 را بخرید
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    1,307
    سطح
    20
    124
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Editor In chief نمایش پست ها
    دوست خوبم در زمینه مادربورد با قابلیت پشتیبانی از پردازنده های amd به نظر بهترین گزینه ها را می توانید در محصولات ایسوس پیدا کنید اما در کل بین 150 تا 170 محصول قدرتمندی را نمی توان معرفی کرد. 0البته منظورمان این نیست که محصول مناسب نیست اما گزینه موجود محدود است) برای کسب نتیجه بهتر، بهترین حالت انتخاب مادربوردی با چیپ ست amd 890 یا بهتر است. با این بودجه می توانید محصولاتی مانند asus m4a87td/usb3 و asus m5a87 را بخرید
    سلام با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز
    من خودمم بعد از گشتن در سایتهای مختلف وتحقیق در 2ساعت گذشته این دو مدل شما رو مدنظر قرار دادم به نظرم گزینه های مناسبی با بودجه من هستن راستی نظر شما این مدل از گیگا چه طور هست یه خورده چشمم رو گرفته اما شک دارم برتری خاصی نسبت به اسوس داشته باشه ca 970a d3 خوش حال میشم منو از این سردر گمی نجات بدید.(اینم بگم مینم دیشب زیر تست prime با فرکانس 4gh. اولین اورم بود. نکشید ول کرد خودش رو بوش همه جا رو ورداش نبودید ببینید چه دودی تودفتر راه افتاد}ٍECS بود امید وارم با راهنماییهای شما دوستان اول بخرم بعد رکورد جهان رویزنم;)) چه حال میده:-?
    امتیازها
    1,307
    سطح
    20
    124
    کاربر انجمن
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    امروز بلاخره تصمیم قطعی گرفتم ومین ga 970 a d3 رو سفارش دادم تا 1ساعته دیگه دستم حالا 1سوال دارم که هنوز از کامنت قبلیم مونده تا بازش نکردم امکان پس دادن هست به نظرتون این مین بهتر یا اون 2تا ایسوسی که دوستمون معرفی کردن.باتشکرات قلبی فراوان از راهنمایی های دوستان.
صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع