ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhr74 نمایش پست ها
    بله احسنت دقیقا همین هست حالا راه حلش چی هست؟ و این که چرا مینی ترویدها این صدا را تولید می کنند؟
    راه حلی نداره. مینی ترویدها به دلیل حجم خیلی کوچک و سیم پیچ های فشرده شده تولید چنین صدایی میکنند دلیلش هم ایجاد فرکانس الکترومغناطیس میباشد که با هسته فریت برخورد میکند و چنین صدایی تولید میشه.

Sent from my C6833 using Tapatalk

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    zii
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhr74 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستانمن یک لپ تاپ Asus ZenBook Pro UX550VD گرفتم و همین الان راه اندازی اش کردم. مشکلم اینه که وقتی لپ تاپ می خواد یک عملیاتی را انجام دهد مثل هنگام لود ویندوز یا اجرای برنامه و... یک صدای ویز ویز از لپ تاپ شنیده می شه که شدت آن هم کم و زیاد می شه و با توجه به این که لپ تاپ هارد مکانیکی ندارد منو نگران کرده. فقط زمانی که لپ تاپ هیچ عملیاتی انجام نمی دهد این صدای ویز قطع می شه.لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم؟ آیا کسی این مدل لپ تاپ را دارد؟در ضمن آیا برنامه ای وجود دارد که با آن بتوان تمام قطعات لپ تاپ را تست کرد و واقعا کارایی داشته باشه؟ممنون از همه
    سلام. دوست گرامی. میخواستم بپرسم مشکل لپ تاپ تون رو حل کردید؟! به نمایندگی آیا مراجعه کردید؟!
    من هم لپ تاپ asus vivobook s15, s530FN دارم و به جز صدای فن صدای ویز ویز داره. نو هم هست لپ تاپم. نگران این صدا هستم هم نمایندگی با خیال راحت نمی تونم مراجعه کنم. گارانتی من هم حامی هست.
    ممنون از لطف شما
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط zii نمایش پست ها
    سلام. دوست گرامی. میخواستم بپرسم مشکل لپ تاپ تون رو حل کردید؟! به نمایندگی آیا مراجعه کردید؟!
    من هم لپ تاپ asus vivobook s15, s530FN دارم و به جز صدای فن صدای ویز ویز داره. نو هم هست لپ تاپم. نگران این صدا هستم هم نمایندگی با خیال راحت نمی تونم مراجعه کنم. گارانتی من هم حامی هست.
    ممنون از لطف شما
    اول نرم افزار hdd sentinel رو نصب کنین و از صفحه اول و سربرگ اسمارت اون که مربوط به هارد باشه نه ssd دو تا عکس بگذارین.
    اگه هارد سالم باشه، اون نویز مربوط به فن چیز خاصی نیس.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)