ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    امتیازها
    16
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید

Question صدای ویز ویز در ایسوس ux550

با سلام خدمت همه دوستانمن یک لپ تاپ Asus ZenBook Pro UX550VD گرفتم و همین الان راه اندازی اش کردم. مشکلم اینه که وقتی لپ تاپ می خواد یک عملیاتی را انجام دهد مثل هنگام لود ویندوز یا اجرای برنامه و... یک صدای ویز ویز از لپ تاپ شنیده می شه که شدت آن هم کم و زیاد می شه و با توجه به این که لپ تاپ هارد مکانیکی ندارد منو نگران کرده. فقط زمانی که لپ تاپ هیچ عملیاتی انجام نمی دهد این صدای ویز قطع می شه.لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم؟ آیا کسی این مدل لپ تاپ را دارد؟در ضمن آیا برنامه ای وجود دارد که با آن بتوان تمام قطعات لپ تاپ را تست کرد و واقعا کارایی داشته باشه؟ممنون از همه
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhr74 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستانمن یک لپ تاپ Asus ZenBook Pro UX550VD گرفتم و همین الان راه اندازی اش کردم. مشکلم اینه که وقتی لپ تاپ می خواد یک عملیاتی را انجام دهد مثل هنگام لود ویندوز یا اجرای برنامه و... یک صدای ویز ویز از لپ تاپ شنیده می شه که شدت آن هم کم و زیاد می شه و با توجه به این که لپ تاپ هارد مکانیکی ندارد منو نگران کرده. فقط زمانی که لپ تاپ هیچ عملیاتی انجام نمی دهد این صدای ویز قطع می شه.لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم؟ آیا کسی این مدل لپ تاپ را دارد؟در ضمن آیا برنامه ای وجود دارد که با آن بتوان تمام قطعات لپ تاپ را تست کرد و واقعا کارایی داشته باشه؟ممنون از همه
    با سلام

یا صدای فن هست یا صدای مدار تغذیه. البته اگه نو هست نباید این مشکل وجود داشته باشه

امتیازها
    16
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    با سلام

یا صدای فن هست یا صدای مدار تغذیه. البته اگه نو هست نباید این مشکل وجود داشته باشه
    بله نو هست خودم پلمپ را باز کردم
    به نظرم چون صداش شبیه نویز ترانس هست از مدار تغذیه هست ولی مسئله این هست که چرا زمانی که هیچ کاری انجام نمی دهد این صدا قطع می شه مگه آن وقت لپ تاپ تغذیه نداره؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    بله نو هست خودم پلمپ را باز کردم
    به نظرم چون صداش شبیه نویز ترانس هست از مدار تغذیه هست ولی مسئله این هست که چرا زمانی که هیچ کاری انجام نمی دهد این صدا قطع می شه مگه آن وقت لپ تاپ تغذیه نداره؟
    خب شما وقتی از لپ تاپ کار میکشید تمامی فازهای مدار تغذیه فعال میشوند. مثل کارت گرافیک یا مادربورد که هنگام کارهای سنگین صدای چوک ها را میتوان شنید
    البته من تا به حال این مورد رو در لپ تاپ ندیدم

Sent from my C6833 using Tapatalk

امتیازها
    16
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    خب شما وقتی از لپ تاپ کار میکشید تمامی فازهای مدار تغذیه فعال میشوند. مثل کارت گرافیک یا مادربورد که هنگام کارهای سنگین صدای چوک ها را میتوان شنید
    البته من تا به حال این مورد رو در لپ تاپ ندیدم

بله حق با شماست
    حالا به نظرتان ببرم گارانتی؟ ممکنه مشکلی ایجاد کنه؟ البته اصلا گرم نکرده تا حالا.
    فکر کنم همینه:
    https://www.youtube.com/watch?v=VAz3eThLrXY
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    بله حق با شماست
    حالا به نظرتان ببرم گارانتی؟ ممکنه مشکلی ایجاد کنه؟ البته اصلا گرم نکرده تا حالا.
    فکر کنم همینه:
    https://www.youtube.com/watch?v=VAz3eThLrXY
    بهترین کار همینه که ببرید گارانتی.

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    صدای فنش هست برادر.

زنبوک ها به دلیل ظرافت طراحی، فشردگی شدید سیستم کولینگ دارند در نتیجه فن زیر لپتاپ مجبوره در اغلب فعالیت ها درگیر خنک کنندگی بشه.

زیر لپتاپ رو باز بزارید، در جاهای خنک استفاده کنید و یا از کول پد برای لپتاپ بهره بگیرید.
    امتیازها
    16
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    بهترین کار همینه که ببرید گارانتی.

ببخشید حالا اگه صدا از چوک ها یا سلف ها باشه یعنی خراب هستند؟ اصلا ممکنه به مرور زمان خوب بشه یا تازه بدتر می شه؟
    آخه خودتان که می دونید گارانتی ها چه شکلی هستند تازه می گن بزار و برو یا چهار تا خش می اندازن روی بدنه یا...(کارت گارانت داخلش حامی هست)
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    ببخشید حالا اگه صدا از چوک ها یا سلف ها باشه یعنی خراب هستند؟ اصلا ممکنه به مرور زمان خوب بشه یا تازه بدتر می شه؟
    آخه خودتان که می دونید گارانتی ها چه شکلی هستند تازه می گن بزار و برو یا چهار تا خش می اندازن روی بدنه یا...(کارت گارانت داخلش حامی هست)
    مثل اینکه در تمامی UX550 ها این مشکل وجود دارد ویدیو زیر را نگاه کنید البته با صدای بلند. همان صدای چوک ها یا مینی ترویدها هست.

https://www.youtube.com/watch?v=UczEPTw4wZQ

امتیازها
    16
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    مثل اینکه در تمامی UX550 ها این مشکل وجود دارد ویدیو زیر را نگاه کنید البته با صدای بلند. همان صدای چوک ها یا مینی ترویدها هست.

https://www.youtube.com/watch?v=UczEPTw4wZQ
    بله احسنت دقیقا همین هست حالا راه حلش چی هست؟ و این که چرا مینی ترویدها این صدا را تولید می کنند؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)