ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 30
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود

بله با توجه به این که ، پردازنده RYZEN 7 2700X همراه خودش یک خنک کننده مناسب و خوب همراه داره از این نظر برای شما یک امتیاز محسوب می شود چرا که شما باید بیشتر از این برای خرید یک خنک کننده برای COI7 8700K هزینه کنید.

این پردازنده خریدرای کنید و منتظر بمانید تا مادربردهای X470 عرضه شوند گرچه می توانید مادربردهای X370 هم خریداری کنید البته باید Bios این مادربردهای بروزرسانی شوند تا بتوانید از 2700X استفاده کنید.
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    4
    کاربر جدید
    مادربورد رو هم سری x470 میگیرم
    شما گفتید Asus
    کدوم مدلش بهتره. اگه اسمشو بگید ممنون میشم

اگه ایسوس نشد گیگا بایت
    اون کدوم مدل باشه بهتره؟

و در نهایت اگه گیگا هم نشد msi
    حالا فردا روش سرچ میکنم

کارت گرافیک رو نفرمودید 1070 چه برندی؟

رم رو هم gskil باس ۳۲۰۰ میگیرم
    اگه بهتر پیشنهاد دارید بگید لطفاً
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad201 نمایش پست ها
    مادربورد رو هم سری x470 میگیرم
    شما گفتید Asus
    کدوم مدلش بهتره. اگه اسمشو بگید ممنون میشم

اگه ایسوس نشد گیگا بایت
    اون کدوم مدل باشه بهتره؟

و در نهایت اگه گیگا هم نشد msi
    حالا فردا روش سرچ میکنم

کارت گرافیک رو نفرمودید 1070 چه برندی؟

رم رو هم gskil باس ۳۲۰۰ میگیرم
    اگه بهتر پیشنهاد دارید بگید لطفاً
    درود

بسیار عالی، مادربرد با چیپ ست X470 خریداری کنید باید صبر کنید ببینم فرشنده ها چه مدلی هایی وارد می کنند بعدش اعلام می کنم به شما. از یک فروشنده معتبر استعلام گرفتم تا هفته ها اینده عرضه خواهند شد از هر برندی که فکرش رو بکنید .

پس برای مادربرد صبر کنید ولی پردازنده خریداری کنید .

برای کارت گرافیک از برند MSI -Gigabyte این قبیل برندها معتبر هستند مثل : GIGABYTE GTX 1070 OC G1 .

برای رم هم که 16 گیگ مد نظرتون هستش از برند Gskill خریداری کنید در صورت نبود این برند می توانید برند جایگزین Geil EVO X AMD Edition 2×8GB=16GB DDR4 3000MHz خریداری کنید

بودجه نهایی شما چقدر هستش ؟

ایا فقط کیس می خواهید ؟
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    4
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

بسیار عالی، مادربرد با چیپ ست X470 خریداری کنید باید صبر کنید ببینم فرشنده ها چه مدلی هایی وارد می کنند بعدش اعلام می کنم به شما. از یک فروشنده معتبر استعلام گرفتم تا هفته ها اینده عرضه خواهند شد از هر برندی که فکرش رو بکنید .

پس برای مادربرد صبر کنید ولی پردازنده خریداری کنید .

برای کارت گرافیک از برند MSI -Gigabyte این قبیل برندها معتبر هستند مثل : GIGABYTE GTX 1070 OC G1 .

برای رم هم که 16 گیگ مد نظرتون هستش از برند Gskill خریداری کنید در صورت نبود این برند می توانید برند جایگزین Geil EVO X AMD Edition 2×8GB=16GB DDR4 3000MHz خریداری کنید

بودجه نهایی شما چقدر هستش ؟

ایا فقط کیس می خواهید ؟
    سلام. بودجه نهایی حدود 10 تومن میتونم هزینه کنم. بیشتر دیگه واقعا جا ندارم.
    مانیتور هم میخوام. یه مدل هم دیدم که الان جزئیات رو خدممتون عرض میکنم.
    اما قبلش در مورد گرافیک
    این گرافیک GTX 1080 G1 GAMING 8G که فرمودید قیمت خیلی بالایی داره. من عرض کرده بودم که سیستم بیشتر برای برنامه نویسی هست و پرداخت 3 میلیون تومان خیلی برای من سنگین هست. من خیلی بتونم هزینه کنم 1و600 یا 1و700 هست.

حالا لیست قطعاتی که در نظر دارم رو خدمتتون عرض میکنم.

مادربورد
    ============================================
    >> گزینه اول : ASUS ROG Strix X470-I Gaming AMD Ryzen 2 AM4 DDR4 HDMI M.2 mini-ITX Motherboard with 802.11ac Wi-Fi
    با قیمت 240 دلار در امازون (چون گزینه های گرونتری هم داره)
    >> گزینه دوم : GIGABYTE X470 AORUS GAMING 5 WIFI (AMD Ryzen AM4/ X470/ USB 3.1 Gen 2 Type A, Type C/ ATX/ DDR4/ Intel Wave 2 WIFI/ M.2/ HDMI/ Motherboard)
    با قیمت 200 دلار در آمازون
    >> گزینه سوم : MSI Performance GAMING AMD X470 Ryzen 2 AM4 DDR4 Onboard Graphics SLI ATX Motherboard (X470 GAMING PRO CARBON)
    با قیمت 180 دلار در آمازون
    که خب 2 گزینه اول وایفای دارند و گزینه سومی نداره.

پردازنده (سی پی یو)
    AMD Ryzen 7 2700X Processor with Wraith Prism LED Cooler - YD270XBGAFBOX
    به همراه کولر LED

رم
    گزینه اول : رم دسکتاپ DDR4 دو کاناله 3000 مگاهرتز CL16 جي اسکيل مدل TRIDENT Z RGB ظرفيت 16 گيگابايت
    و یا
    گزینه دوم : رم دسکتاپ DDR4 دو کاناله 3000 مگاهرتز CL16 گیل مدل Evo X AMD Edition ظرفیت 16 گیگابایت

قیمت دقیق مشخص نیست. اما احتمالا بین 950 تا 1 و 200 باشد.

گرافیک
    گزینه اول : کارت گرافيک ايسوس مدل ROG STRIX-GTX1050TI-4G-GAMING
    به قیمت 1 میلیون و 505 هزارتومان

گزینه دوم : کارت گرافيک ام اس آي مدل GTX 1050 Ti GAMING X 4G
    به قیمت 1 میلیون و 459 هزارتومان

که خب انتخاب نهایی بستگی به برند مادربورد داره. اگه مادربورد ایسوس یا giga باشه ترجیحاً گرافیک ایسوس و اگه msi باشه گزینه msi

هارد دیسک
    هاردديسک اينترنال وسترن ديجيتال مدل Red WD20EFRX ظرفيت 2 ترابايت
    به قیمت 548000 تومان

اس اس دی
    اس اس دی سامسونگ مدل 860 Evo ظرفیت 250 گیگابایت
    به قیمت 550000 تومان

پاور
    گزینه اول : نظر فروشندگان بازار رو امروز جویا میشم.

گزینه دوم : منبع تغذيه کامپيوتر نيمه ماژولار کولر مستر مدل V750S
    به قیمت حدوداً 1 میلیون تومان که حقیقتا قیمت بسیار بالایی هست و ترجیحا مدل ارزانتری برمیدارم.

گزینه سوم : Power GREEN OC Series GP750 BOC
    به قیمت 540 هزارتومان

در کل فکر کنم بتونم تا 600 تومن هزینه کنم.

کیس
    کيس کامپيوتر گرين مدل X3 Plus Viper
    به قیمت 375000 تومان

کيس کامپيوتر کولرمستر مدل CM 690 III
    به قیمت 460000 تومان

کيس کامپيوتر ديپ کول مدل DUKASE V3
    به قیمت 373000 تومان

مانیتور
    گزینه اول : مانيتور ال جي مدل 24MP68VQ سايز 24 اينچ
    به قیمت 1 میلیون تومان

گزینه دوم : مانيتور ال جي مدل 22MP58VQ سايز 21.5 اينچ
    به قیمت 590000 تومان

و البته در این مورد هم در بازار جستجو میکنم تا از نزدیک مانیتورها رو ببینم.

موس و کیبورد
    فعلا اینها رو دارم. اما نهایت 60 70 تومن برای اینها هزینه کنم.

حالا باید جمع بزنم ببینم چطور میشه.
    لطفا شما هم نظرتون رو بفرمایید.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    سلام. بودجه نهایی حدود 10 تومن میتونم هزینه کنم. بیشتر دیگه واقعا جا ندارم.
    مانیتور هم میخوام. یه مدل هم دیدم که الان جزئیات رو خدممتون عرض میکنم.
    اما قبلش در مورد گرافیک
    این گرافیک GTX 1080 G1 GAMING 8G که فرمودید قیمت خیلی بالایی داره. من عرض کرده بودم که سیستم بیشتر برای برنامه نویسی هست و پرداخت 3 میلیون تومان خیلی برای من سنگین هست. من خیلی بتونم هزینه کنم 1و600 یا 1و700 هست.

حالا لیست قطعاتی که در نظر دارم رو خدمتتون عرض میکنم.

مادربورد
    >> گزینه اول : ASUS ROG Strix X470-I Gaming AMD Ryzen 2 AM4 DDR4 HDMI M.2 mini-ITX Motherboard with 802.11ac Wi-Fi
    با قیمت 240 دلار در امازون (چون گزینه های گرونتری هم داره)
    >> گزینه دوم : GIGABYTE X470 AORUS GAMING 5 WIFI (AMD Ryzen AM4/ X470/ USB 3.1 Gen 2 Type A, Type C/ ATX/ DDR4/ Intel Wave 2 WIFI/ M.2/ HDMI/ Motherboard)
    با قیمت 200 دلار در آمازون
    >> گزینه سوم : MSI Performance GAMING AMD X470 Ryzen 2 AM4 DDR4 Onboard Graphics SLI ATX Motherboard (X470 GAMING PRO CARBON)
    با قیمت 180 دلار در آمازون
    که خب 2 گزینه اول وایفای دارند و گزینه سومی نداره.

پردازنده (سی پی یو)
    AMD Ryzen 7 2700X Processor with Wraith Prism LED Cooler - YD270XBGAFBOX
    به همراه کولر LED

رم
    گزینه اول : رم دسکتاپ DDR4 دو کاناله 3000 مگاهرتز CL16 جي اسکيل مدل TRIDENT Z RGB ظرفيت 16 گيگابايت
    و یا
    گزینه دوم : رم دسکتاپ DDR4 دو کاناله 3000 مگاهرتز CL16 گیل مدل Evo X AMD Edition ظرفیت 16 گیگابایت

قیمت دقیق مشخص نیست. اما احتمالا بین 950 تا 1 و 200 باشد.

گرافیک
    گزینه اول : کارت گرافيک ايسوس مدل ROG STRIX-GTX1050TI-4G-GAMING
    به قیمت 1 میلیون و 505 هزارتومان

گزینه دوم : کارت گرافيک ام اس آي مدل GTX 1050 Ti GAMING X 4G
    به قیمت 1 میلیون و 459 هزارتومان

که خب انتخاب نهایی بستگی به برند مادربورد داره. اگه مادربورد ایسوس یا giga باشه ترجیحاً گرافیک ایسوس و اگه msi باشه گزینه msi

هارد دیسک
    هاردديسک اينترنال وسترن ديجيتال مدل Red WD20EFRX ظرفيت 2 ترابايت
    به قیمت 548000 تومان

اس اس دی
    اس اس دی سامسونگ مدل 860 Evo ظرفیت 250 گیگابایت
    به قیمت 550000 تومان

پاور
    گزینه اول : نظر فروشندگان بازار رو امروز جویا میشم.

گزینه دوم : منبع تغذيه کامپيوتر نيمه ماژولار کولر مستر مدل V750S
    به قیمت حدوداً 1 میلیون تومان که حقیقتا قیمت بسیار بالایی هست و ترجیحا مدل ارزانتری برمیدارم.

گزینه سوم : Power GREEN OC Series GP750 BOC
    به قیمت 540 هزارتومان

در کل فکر کنم بتونم تا 600 تومن هزینه کنم.

کیس
    کيس کامپيوتر گرين مدل X3 Plus Viper
    به قیمت 375000 تومان

کيس کامپيوتر کولرمستر مدل CM 690 III
    به قیمت 460000 تومان

کيس کامپيوتر ديپ کول مدل DUKASE V3
    به قیمت 373000 تومان

مانیتور
    گزینه اول : مانيتور ال جي مدل 24MP68VQ سايز 24 اينچ
    به قیمت 1 میلیون تومان

گزینه دوم : مانيتور ال جي مدل 22MP58VQ سايز 21.5 اينچ
    به قیمت 590000 تومان

و البته در این مورد هم در بازار جستجو میکنم تا از نزدیک مانیتورها رو ببینم.

موس و کیبورد
    فعلا اینها رو دارم. اما نهایت 60 70 تومن برای اینها هزینه کنم.

حالا باید جمع بزنم ببینم چطور میشه.
    لطفا شما هم نظرتون رو بفرمایید.
    بسیار عالی ، قطعات انتخابی شما مناسب هستش ولی برای مادربرد باید صبر کنید ولی از بین این گزینه هایی که قرار دادین بنده به ترتیب GIGABYTE - دوم : MSI - سوم : ASUS .

برای حافظه اصلی : توصیه نمی کنم از دیجیکالا خرید کنید همان طور که عرض کردم دو مدلی که به شما پیشنهاد دادم خریداری کنید.

کارت گرافیک بنده مدل 1070 پیشنهاد دادم ولی چون کاربرد اصلی شما بازی نیستش بله 1050 TI هم جواب گو هستش ولی بیایید یکم اینده نگر باشیم و کارت گرافیک 1060 خریداری کنید که کارایی به مراتب بهتر خواهید داشت و اینکه برای انتخاب بین این دو گزینه 1050 TI بنده مدل MSI پیشنهاد می کنم به شرطی که بازی که می کنید سنگین نباشه.

برای حافظه اصلی SSD گزینه خوبی انتخاب کردین ، بله متاسفانه قیمت منبع تغذیه به شدت بالا رفته مخصوصا از برندهای معتبر جهانی ، پیشنهاد همان مدل Green GP700B-HP+ Gold می باشد.

لازم نیست برای کیس زیاد هزینه کنی بهتر گزینه از نظر قیمت و کیفیت : Green z4 Astiak Gaming پیشنهاد می کنم در نظر بگیرید . عالیه.

برای مانیتور هم BenQ Full HD GW2270H VA این مدل خیلی خوبه. یا مدل LG Full HD 22MP55HQ IPS برای برنامه نویسی باید مانیتور Wide با وضوح تصویر بالا باشه.
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    4
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    بسیار عالی ، قطعات انتخابی شما مناسب هستش ولی برای مادربرد باید صبر کنید ولی از بین این گزینه هایی که قرار دادین بنده به ترتیب GIGABYTE - دوم : MSI - سوم : ASUS .

برای حافظه اصلی : توصیه نمی کنم از دیجیکالا خرید کنید همان طور که عرض کردم دو مدلی که به شما پیشنهاد دادم خریداری کنید.

کارت گرافیک بنده مدل 1070 پیشنهاد دادم ولی چون کاربرد اصلی شما بازی نیستش بله 1050 TI هم جواب گو هستش ولی بیایید یکم اینده نگر باشیم و کارت گرافیک 1060 خریداری کنید که کارایی به مراتب بهتر خواهید داشت و اینکه برای انتخاب بین این دو گزینه 1050 TI بنده مدل MSI پیشنهاد می کنم به شرطی که بازی که می کنید سنگین نباشه.

برای حافظه اصلی SSD گزینه خوبی انتخاب کردین ، بله متاسفانه قیمت منبع تغذیه به شدت بالا رفته مخصوصا از برندهای معتبر جهانی ، پیشنهاد همان مدل Green GP700B-HP+ Gold می باشد.

لازم نیست برای کیس زیاد هزینه کنی بهتر گزینه از نظر قیمت و کیفیت : Green z4 Astiak Gaming پیشنهاد می کنم در نظر بگیرید . عالیه.

برای مانیتور هم BenQ Full HD GW2270H VA این مدل خیلی خوبه. یا مدل LG Full HD 22MP55HQ IPS برای برنامه نویسی باید مانیتور Wide با وضوح تصویر بالا باشه.
    عرض سلام و تشکر بخاطر وقتی که میذارید.
    من قصد خرید کالا از دیجیکالا رو ندارم. فقط صرف این لینکها رو گذاشتم که تصویر محصول و جزئیات فنی رو توضیح داده باشم. من قطعات رو میگم کسی برام از تهران بفرسته.
    اما برسیم به سوالات :) که خب زیاده و اذیت میکنیم شما رو

در مورد مادربورد. در پست های قبلی فکر کنم فرمودید اول ایسوس بعد گیگا. الان نظرتون عوض شد؟! یعنی اول گزینه گیگا رو انتخاب کنم !؟ اگه نداشت MSI و اگه باز هم نداشت ASUS ؟ درست عرض کردم ؟!

در مورد کارت گرافیک. والا 1060 ها خیلی گرون هستند. همشون فکر کنم بالای دو تومن هستند. فقط به من بگید که 1060 از چه برندی ؟ MSI یا گیگا یا ایسوس ؟ حالا در ادامه در این مورد باز هم صحبت میکنیم.

در مورد پاور میشه بگید این پاوری که شما معرفی کردید با پاوری که بنده گفتم غیر از اختلاف 60 واتی چه فرق دیگه ای دارن ؟ اون کلمه gold که میاد معنیش چیه ؟!

در مورد کيس کامپيوتر گرين مدل Z4 Astiak که فرمودید. من در کامنت های دیجیکالا که میخوندم نوشته بودن که بخش های پلاستیکیش کیفیت خیلی بدی داره. میخواستم ببینم شما خودتون از نزدیک این کیس رو دیدید ؟

در مورد مانیتور و برند BenQ ، راستش یه مطلب بدی که شنیدم و در کامنتها هم دیدم اینه که این مانیتور با بعضی پسیم کشی های منازل مشکل داره. وقتی کلید روشن خاموش میشه یا وسیله ای به پریز وصل میشه مانیتور روشن خاموش میشه. در مورد مدل ال جی هم که فرمودید در این لینک والا کامنتهای کاربران و خریداران خیلی جالب نیست در موردش. حالا باز هم سرچ میکنم
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    عرض سلام و تشکر بخاطر وقتی که میذارید.
    من قصد خرید کالا از دیجیکالا رو ندارم. فقط صرف این لینکها رو گذاشتم که تصویر محصول و جزئیات فنی رو توضیح داده باشم. من قطعات رو میگم کسی برام از تهران بفرسته.
    اما برسیم به سوالات :) که خب زیاده و اذیت میکنیم شما رو

در مورد مادربورد. در پست های قبلی فکر کنم فرمودید اول ایسوس بعد گیگا. الان نظرتون عوض شد؟! یعنی اول گزینه گیگا رو انتخاب کنم !؟ اگه نداشت MSI و اگه باز هم نداشت ASUS ؟ درست عرض کردم ؟!

در مورد کارت گرافیک. والا 1060 ها خیلی گرون هستند. همشون فکر کنم بالای دو تومن هستند. فقط به من بگید که 1060 از چه برندی ؟ MSI یا گیگا یا ایسوس ؟ حالا در ادامه در این مورد باز هم صحبت میکنیم.

در مورد پاور میشه بگید این پاوری که شما معرفی کردید با پاوری که بنده گفتم غیر از اختلاف 60 واتی چه فرق دیگه ای دارن ؟ اون کلمه gold که میاد معنیش چیه ؟!

در مورد کيس کامپيوتر گرين مدل Z4 Astiak که فرمودید. من در کامنت های دیجیکالا که میخوندم نوشته بودن که بخش های پلاستیکیش کیفیت خیلی بدی داره. میخواستم ببینم شما خودتون از نزدیک این کیس رو دیدید ؟

در مورد مانیتور و برند BenQ ، راستش یه مطلب بدی که شنیدم و در کامنتها هم دیدم اینه که این مانیتور با بعضی پسیم کشی های منازل مشکل داره. وقتی کلید روشن خاموش میشه یا وسیله ای به پریز وصل میشه مانیتور روشن خاموش میشه. در مورد مدل ال جی هم که فرمودید در این لینک والا کامنتهای کاربران و خریداران خیلی جالب نیست در موردش. حالا باز هم سرچ میکنم
    درود

در مورد مادربردها باید عرض کنم هنوز هم نظرم روی ASUS هستش ولی با توجه به سه گزینه ای که شما قرار دادین و امکاناتی که دارند گزینه اول : GIGA هستش و بعد از آن MSI و ASUS هستش.

بله قطعا شما کارایی به مراتب بهتری خواهید گرفت اگر 1060 خریداری کنید واگر بازی سنگین نمی کنید و همان گزینه 1050 TI مد نظر داشته باشین و خریداری کنید.

منبع تغذیه ای که به شما معرفی کردم از محصولات سری جدید شرکت Green می باشد و همراه با استاندارد یا گواهینامه GOLD به این معنی که منبع تغذیه شما توان خروجی بالاتری نسبت به گواهینامه های دیگر دارد زیر فشار شما راندمان بالاتر از 87 درصد می باشد. یعنی خروجی واقعی از منبع تغذیه دریافت کردند.

در مورد کیس نمی دونم فکر نکنم چنین چیزی صحت داشته باشه ولی می توانید خودتون حضوری برای کیس اقدام کنید و مشاهده کنید ولی این کیس با این قیمت و کیفیت کاملا مناسب هستش.

دو گزینه جایگزین : Deepcool Dukase V3 و GREEN STRIKER GAMING هر دو با قیمت ای که دارند عالی هستند. اگر روی Z4 حساسیت دارید .

برای مانیتوری که به شما معرفی کردم مخصوصا BenQ که کیفیت مناسبی داره و این که از پنل VA استفاده می کنه و برای استفاده در بحث برنامه نویسی و دراز مدت مناسب هستش.
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    4
    کاربر جدید
    والا مانیتور رو خودم هم پسندیدم
    اما از این قضیه خاموش شدن مانیتور در زمان کلید زدن و پریز زدن میترسم
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    والا مانیتور رو خودم هم پسندیدم
    اما از این قضیه خاموش شدن مانیتور در زمان کلید زدن و پریز زدن میترسم
    بنده تا حالا چنین چیزی نشنیدم ، شما از کدوم سایت دیدین که گفتن این مشکل وجود داره.
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    4
    کاربر جدید
    عرض سلام

از این ادرس. بخش نظرات

ولی در کل خوب تعریف کردن ازش.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: BenQ Full HD GW2270H VA.jpg
مشاهده: 15
حجم: 112.0 کیلو بایت
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 30

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)