ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود

بله ، بسیار مناسب هستش با توجه به بودجه ای که در نظر گرفتین و کارایی محصولات AMD نسبت به مبلغ مورد نظر کاملا پیشنهاد میشه.

خوب مشخص کنید برای منبع تغذیه و کیس چقدر می خواهید هزینه کنید ؟

دومین گام پیشنهاد بنده به شما خرید منبع تغذیه Cooler Master هستش که به مراتب از نظر مقاومت و جریان و ... نسبت به Green بهتر هستش .

سومین گام چقدر برای یک رم هزینه می کنید رم چهار گیگ به نظر من کم هستش برای استفاده نرم افزارهای کابردی در سیستم عامل ویندوز ، حافظه اصلی هشت گیگ در نظر بگیرید.
    امتیازها
    51
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

بله ، بسیار مناسب هستش با توجه به بودجه ای که در نظر گرفتین و کارایی محصولات AMD نسبت به مبلغ مورد نظر کاملا پیشنهاد میشه.

خوب مشخص کنید برای منبع تغذیه و کیس چقدر می خواهید هزینه کنید ؟

دومین گام پیشنهاد بنده به شما خرید منبع تغذیه Cooler Master هستش که به مراتب از نظر مقاومت و جریان و ... نسبت به Green بهتر هستش .

سومین گام چقدر برای یک رم هزینه می کنید رم چهار گیگ به نظر من کم هستش برای استفاده نرم افزارهای کابردی در سیستم عامل ویندوز ، حافظه اصلی هشت گیگ در نظر بگیرید.
    ممنون بله خودم هم متوجه شدم amd مقرون به صرفه تر هست .
    محدوده مالی ام باز تر شده و تا 1.5 هم می تونم ولی هر چه قدر کمتر بشه بهتره . یه هارد 250 سیگیت دارم فعلا می خوام از اون استفاده کنم ، رم هم بین 4 و 8 دو دل بودم اینطور که شما گفتید همون 8 رو میگیرم . منبع تغذیه رو هم نمی دونم چند وات بگیرم ؟؟
    خودمم نظرم رو کولر مستر هست ولی یه سوالی که داشتم اینه که این مادربرد تو کیس green mac1 جا میشه . چون تو نظرات خیلی ها از فضای کمش شکایت میکردن .
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    درود

پیشنهاد می کنم به خاطر خرید کیس MAC1 از کیس GREEN Z+ Grand Black خریداری کنید هم فضای بیشتری در اختیار شما قرار میده .

بله مادربرد مورد نظر شما در کیس Mac1 جا میشه ولی توصیه می کنم GREEN Z+ Grand Black خریداری کنید.

کارت گرافیک داری یا خیر ؟ اگر اره مدلش بنویسید تا منبع تغذیه مناسب پیشنهاد بشه .

حافظه اصلی را هم از این مارک خریداری کنید: Kingston HyperX Predator 8GB 3000Mhz
    امتیازها
    51
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    درود

پیشنهاد می کنم به خاطر خرید کیس MAC1 از کیس GREEN Z+ Grand Black خریداری کنید هم فضای بیشتری در اختیار شما قرار میده .

بله مادربرد مورد نظر شما در کیس Mac1 جا میشه ولی توصیه می کنم GREEN Z+ Grand Black خریداری کنید.

کارت گرافیک داری یا خیر ؟ اگر اره مدلش بنویسید تا منبع تغذیه مناسب پیشنهاد بشه .

حافظه اصلی را هم از این مارک خریداری کنید: Kingston HyperX Predator 8GB 3000Mhz
    ممنون از راهنمایی تون نه نیاز به گرافیک ندارم فعلا ولی منبع تغذیه ایی باشه که بتونم یه گرافیک معقول رو بتونه ساپورت کنه .
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    درود

بنده این منبع تعذیه به شما پیشنهاد می کنم : Cooler Master MasterWatt Lite 500W

و یا در نظر دارید کارت گرافیک قدرتمندتری استفاده کنید در آینده این مدل به شما پیشنهاد می کنم : Cooler Master GX550 CM Storm Edition
    امتیازها
    51
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    درود

بنده این منبع تعذیه به شما پیشنهاد می کنم : Cooler Master MasterWatt Lite 500W

و یا در نظر دارید کارت گرافیک قدرتمندتری استفاده کنید در آینده این مدل به شما پیشنهاد می کنم : Cooler Master GX550 CM Storm Edition
    ممنون خداکنه تا 4 یا 5 سال آینده بتونه کار مو راه بندازه . من cpu و مادربرد و کیس رو از دیجی کالا خریدم . الان رسیده فقط رم مونده با منبع تغذیه که رمی که شما گفتید رو پیدا نکردم این مدل رو سفارش دادم https://www.digikala.com/Product/DKP...يگابايت فکرنکنم 600MHz تفاوتی داشته باشه ولی قیمتش خیلی بالاست فکر نمی کردم انقدر بشه .
    منبع تغذیه هم این مدل رو سفارش دادم که ویژگی هاش با مدل پیشنهادی شباهت داشت ، قیمتش هم خوب بود
    https://www.digikala.com/Product/DKP...مدل-TP-650W
    امتیازها
    51
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    الان با اسمبل کردنش مشکل دارم ، چون اولین کیسی هست که دارم اسمبل می کنم‌ .
    به نظرتون بدم بیرون برام اسمبل کنن یا خودمم می تونم .
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirarsalannz نمایش پست ها
    ممنون خداکنه تا 4 یا 5 سال آینده بتونه کار مو راه بندازه . من cpu و مادربرد و کیس رو از دیجی کالا خریدم . الان رسیده فقط رم مونده با منبع تغذیه که رمی که شما گفتید رو پیدا نکردم این مدل رو سفارش دادم https://www.digikala.com/Product/DKP...يگابايت فکرنکنم 600MHz تفاوتی داشته باشه ولی قیمتش خیلی بالاست فکر نمی کردم انقدر بشه .
    منبع تغذیه هم این مدل رو سفارش دادم که ویژگی هاش با مدل پیشنهادی شباهت داشت ، قیمتش هم خوب بود
    https://www.digikala.com/Product/DKP...مدل-TP-650W
    درود

حافظه اصلی یا رمی که انتخاب کردین خوبه پیشنهاد میشه ولی برای منبع تغذیه ، مدلی که به شما پیشنهاد دادم خریداری کنید این منبع تغذیه این منبع توصیه نمی کنم برای سیستم که مانند شما که برای مدتی طولانی می خواهید استفاده کنید.

پردازنده : AMD RZYEN 3 1200 و مادربرد MSI A320 Bazooka سفارش دادین از این نظر خیالتون راحت باشه، چون شرکت AMD سال 2020 از این سوکت پشتیبانی می کنه و شما در اینده در نظر داشتین می توانید به راحتی از نسل بعدی AMD RYZEN در بحث CPU اقدام به ارتقاء کنید و فقط هزینه پردازنده را به پردازنده چرا که مادربرد شما با یک بروزرسانی ساده می تواند نسل بعدی پردزانده ها پشتیبانی نماید.

منبع تغذیه از اینجا خریداری کنید : Cooler Master MasterWatt Lite
    500W

*** خوب اگر تازه کار هستین قطعات بدین به یک کارشناس یا متخصص که برای شما اسمبل کنند.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)