ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    38
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

درخواست کمک برای نشناختن هارد اکسترنال

سلام به همه عزیزان . کامپیوتر من قبلا همه هارد ها رو که میزدم میشناخت . الان فقط فلش رو میشناسه و برای هاردهای اکسترنال خطای power on hub surge میده .
    به همه پورت ها رو تست کردم فایده نداشت . حتی باتری مادربورد رو برداشتم .ولی بی فایده بود .
    مادربورد من giga h81m s2pv هستش .
    یک نفر بهم گفت باید هاب آداپتور دار بخرم و هارد ها رو به اون بزنم .
    الان نمیدونم با خریدن هاب مشکلم حل میشه یا نه
    ممنون میشم کمکم کنید خیلی واجبه
    راستی چند بار ویندوز هم عوض کردم .به نظر میاد مادربورد ولتاژ کافی به هاردهای اکسترنال نمیفرسته.
    امتیازها
    38
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    ممنون که کمک کردید . راستش تمام این کار ها رو کردم . یک هارد 4 ترا با آداپتور دارم که اونو راحت میشناسه . ولی هاردهای دیگه اکسترنال که برقشون رو از خود کیس میگیرن نمیشناسه .
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوست خوبم

ممکنه منبع توزیع برق روی مادربرد که وظیفه ی برق رسانی به پورت های USB رو برعهده داره دچار مشکل شده.

ممکنه یکی از قطعاتی که به یکی از USB متصل هستش دچار آسیب دیدگی شده و به دلیل اتصال اون قطعه، برق رسانی به بقیه قطعات متصل به USB درست انجام نمیشه.

ممکنه هارد اکسترنال خودتون دچار مشکل شده باشه.

ممکنه پاور سیستمتون مشکل تامین نیروی کافی در ریل 5 ولت داره، به همین دلیل مادربرد توانایی ران کردن این قطعات پر مصرف رو نداره.

به یکی از این دلایل ممکنه اون ارور و عدم توانایی تشخیص دستگاه متصل به USB بوجود بیاد.
    امتیازها
    10,116
    سطح
    67
    652
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedy نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان . کامپیوتر من قبلا همه هارد ها رو که میزدم میشناخت . الان فقط فلش رو میشناسه و برای هاردهای اکسترنال خطای power on hub surge میده .
    به همه پورت ها رو تست کردم فایده نداشت . حتی باتری مادربورد رو برداشتم .ولی بی فایده بود .
    مادربورد من giga h81m s2pv هستش .
    یک نفر بهم گفت باید هاب آداپتور دار بخرم و هارد ها رو به اون بزنم .
    الان نمیدونم با خریدن هاب مشکلم حل میشه یا نه
    ممنون میشم کمکم کنید خیلی واجبه
    راستی چند بار ویندوز هم عوض کردم .به نظر میاد مادربورد ولتاژ کافی به هاردهای اکسترنال نمیفرسته.
    درود،

در محیط کار بنده یکی دو سیستم همین مشکل را داشت که همه موارد را تست کردیم حتی با خرید هاب دارای پاور از برند اوریکو هم مشکل رفع نشد. در نهایت با تعویض پاور ( به علت قدیمی بودن و افت کارایی پاور ) مشکل رفع گردید.
    MOB: ASUS STRIX Z270G | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM: G.Skill Trident Z 16GB (2x8GB) 3200MHz | VGA: SAPPHIRE Nitro+ RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB | HDD : WD Blue WD40EZAZ | Case: Corsair Carbide Air 240 Black | Cooler: Corsair H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | KB : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer Deathadder Elite
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)