ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    96
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

درخواست کیس گیم با بودجه 3 میلیون

یک نفر این سیستم رو به من پیشنهاد کرده و ادعا میکنه تا 10 سال آینده جوابگوی بازی های روز هستش
    ryzen 1700+cooler= 1200

gigabite ax370 gaming k3=660

geil evox amd ryzen 3000 2*8=850

case=green astiak =220

graphic =gigabyte rx 460-4gig =560

ssd=western digital blue 256=350

power =coolermaater G550M =320
    wire mose+keyboard=farasso tbn 6140=50

total=3600
    اگه قطعاتی باید عوض بشه لطفا بگید یا قطعاتی حذف بشه و به کارت گرافیک اضافه بشه تا تو 1080 به مشکل نخورم . با تشکر از همه دست اندرکاران این انجمن
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود

کاربر گرامی، هیچ کسی نمی تواند به شما به صراحت و قاطعانه بگوید این سیستم یا هر پیکربندی بتواند تا ده سال بالاترین کارایی در اختیار شما قرار دهد، این احتمال وجود دارد به غیر از کارت گرافیک سایر قطعات شما برای سه الی چهار نسل ، برای شما کارایی مناسبی ارائه دهنده و همیشه کارایی Peak به شما نخواهند با توجه به ارائه شدن هر نسل از سخت افزارها و قدرتمند تر شدن نرم افزارهای کاربردی ، نیازمند سخت افزارهای جدید با فرایندها و تکنولوژی های جدید هستش که بتواند به این روند موازی سازی پاسخ داده و حرکت کنند.

قطعاتی که برای شما لیست شده ، البته به غیر از کارت گرافیک همگی می توانند برای شما سه نسل بازی های رایانه ای به خوبی با کارایی مناسب اجرا کنند به شرطی که شما بتوانید کارت گرافیک قدرتمندی تر خریداری کنید. این کارت گرافیک لیست شده برای شما جزء کارتهای Low Profile محسوب شده و قدرت کارایی مناسب برای اجرای بازیها با تنظیمات بالا را نخواهد داشت.

پیشنهاد بنده خرید کارت گرافیک قدرتمندتر هستش : حداقل 1080 یا AMD RADEON RX 56 .

می توانید پردازنده را مدل: 1600X بردارید همراه با یک خنک کننده 180 هزارتومان و کارت گرافیک حداقل یک 1070 خریداری کنید.
    امتیازها
    38
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

کاربر گرامی، هیچ کسی نمی تواند به شما به صراحت و قاطعانه بگوید این سیستم یا هر پیکربندی بتواند تا ده سال بالاترین کارایی در اختیار شما قرار دهد، این احتمال وجود دارد به غیر از کارت گرافیک سایر قطعات شما برای سه الی چهار نسل ، برای شما کارایی مناسبی ارائه دهنده و همیشه کارایی Peak به شما نخواهند با توجه به ارائه شدن هر نسل از سخت افزارها و قدرتمند تر شدن نرم افزارهای کاربردی ، نیازمند سخت افزارهای جدید با فرایندها و تکنولوژی های جدید هستش که بتواند به این روند موازی سازی پاسخ داده و حرکت کنند.

قطعاتی که برای شما لیست شده ، البته به غیر از کارت گرافیک همگی می توانند برای شما سه نسل بازی های رایانه ای به خوبی با کارایی مناسب اجرا کنند به شرطی که شما بتوانید کارت گرافیک قدرتمندی تر خریداری کنید. این کارت گرافیک لیست شده برای شما جزء کارتهای Low Profile محسوب شده و قدرت کارایی مناسب برای اجرای بازیها با تنظیمات بالا را نخواهد داشت.

پیشنهاد بنده خرید کارت گرافیک قدرتمندتر هستش : حداقل 1080 یا AMD RADEON RX 56 .

می توانید پردازنده را مدل: 1600X بردارید همراه با یک خنک کننده 180 هزارتومان و کارت گرافیک حداقل یک 1070 خریداری کنید.
    سلام استاد گرامی یک دنیا ممنون برای این متنی که زحمت کردید نوشتید خیلی عالی بود و منو واقعا نجات دادید . جدی کارتون درسته .
    نظر خودم هم دقیقا همین چیزی بود که شما گفتید .
    راستش با فرمایش شما تصمیم جدیدی گرفتم مبنی بر اینکه هزینه سایر قطعات رو کم کنم و بدم سمت کارت گرافیک
    حالا شما بهنظرتون با این محدودیت بودجه که من دارم ارزونترین کارت گرافیک ولی قدرتمند کدومه؟؟ 1070 بهتره rx 580 ????
    اگه رم 8 برای تمام بازی ها جوابگو هستش هزینشو بدم سمت کارت گرافیک ؟
    یا من هارد یک ترا wd قدیمی دارم فعلا از اون استفاده کنم و هزینو رو بفرستم سمت کارت گرافیگ؟
    فقط در مورد مانیتور نمیدونم چقدر تاثیر روی لذت بازی و فیلم داره . ولی روی اونم حساسم که چیز خوبی بخرم؟؟
    راستی تا یادم نرفته این بنده خدا میگه به جای لیون کامپیوتر بیا از آریا کامپیوتر بخر که هزینه اسمبل رو 100 تومن تخفیف میده و نوار led و موس و کیبورد رایگان میده و تازه میگه خودم قطعات رو جدا نخرم که مبادا آچار به مادربوردم نخوره . به نظرتون حرفش منطقیه ؟؟؟
    باز هم یک دنیا ازتون ممنونم که راهنمایی میکنید . خیلی کارتون درسته
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedy نمایش پست ها
    راستش با فرمایش شما تصمیم جدیدی گرفتم مبنی بر اینکه هزینه سایر قطعات رو کم کنم و بدم سمت کارت گرافیک
    حالا شما بهنظرتون با این محدودیت بودجه که من دارم ارزونترین کارت گرافیک ولی قدرتمند کدومه؟؟ 1070 بهتره rx 580 ????

1070 .....

اگه رم 8 برای تمام بازی ها جوابگو هستش هزینشو بدم سمت کارت گرافیک ؟

خیر جوابگو نیست ......

یا من هارد یک ترا wd قدیمی دارم فعلا از اون استفاده کنم و هزینو رو بفرستم سمت کارت گرافیگ؟

هاردتون چقدر کار کرده ؟ با برنامه ی hdd sentinel یه عکس از صفحه ی اصلی ش بگیر .........
    فقط در مورد مانیتور نمیدونم چقدر تاثیر روی لذت بازی و فیلم داره . ولی روی اونم حساسم که چیز خوبی بخرم؟؟

خیلی تاثیر داره هرچی بهتر خوبتر .......

[/QUOTE]
    راستی تا یادم نرفته این بنده خدا میگه به جای لیون کامپیوتر بیا از آریا کامپیوتر بخر که هزینه اسمبل رو 100 تومن تخفیف میده و نوار led و موس و کیبورد رایگان میده و تازه میگه خودم قطعات رو جدا نخرم که مبادا آچار به مادربوردم نخوره . به نظرتون حرفش منطقیه ؟؟؟

این بنده خدا قراره چقدر بابت اسمبل بگیره که داره 100 تومن ش هم رو تخفیف میده ؟ اگه میدونید ممکنه به سیستم صدمه بزنید باید بدید این کار رو کسی براتون انجام بده ......... قیمت های لیون بهتر از سایر جا هاست ........

حله ؟
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    38
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها

الان این سیستمی که تو امضاتون هست با 3 میلیون جوابگوی full hd هست؟؟؟

حله ؟[/QUOTE]
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)