ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن

استفاده از چند پاور

درود
    همانطور که دوستان اطلاع دارند استفاده از دو یا چند پاور برای راه اندازی سیستمهایی که چند گرافیک قدرتمند دارند الزامی است و یا استفاده میشود...
    فارغ از راه حل چنین روشهایی پرسشی که برای اینجانب به وجود آمده این است که در صورتی که برای پاورهای کمکی مشکلی پیش بیاید و پاورهای کمکی خاموش بشوند (مثلاً برق ورودی قطع بشود ) و سیستم در حالت لود کامل باشد در صورت چنین اتفاقی چه اشکالی برای سیستم به وجود میآید و چه راه حلی برای چنین مشکلی وجود دارد؟؟؟؟
    با تشکر فراوان
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
    درود
    همانطور که دوستان اطلاع دارند استفاده از دو یا چند پاور برای راه اندازی سیستمهایی که چند گرافیک قدرتمند دارند الزامی است و یا استفاده میشود...
    فارغ از راه حل چنین روشهایی پرسشی که برای اینجانب به وجود آمده این است که در صورتی که برای پاورهای کمکی مشکلی پیش بیاید و پاورهای کمکی خاموش بشوند (مثلاً برق ورودی قطع بشود ) و سیستم در حالت لود کامل باشد در صورت چنین اتفاقی چه اشکالی برای سیستم به وجود میآید و چه راه حلی برای چنین مشکلی وجود دارد؟؟؟؟
    با تشکر فراوان
    به علت تاخیر موجود در بین مدل ها به سیستم اسیب میرسه ........ در همون لحظه ی اول ........ تاخییر روشن شدن ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    به علت تاخیر موجود در بین مدل ها به سیستم اسیب میرسه ........ در همون لحظه ی اول ........ تاخییر روشن شدن ......
    درود
    ضمن تشکر بالاخره استفاده میشود ....
    سوال اصلی من اینست که اگر پاورکمکی که اکثراً برای تغذیه گرافیکها استفاده میشود اگر به هر دلیلی خاموش بشود چه اتفاقی برای سیستم رخ میدهد و چه راه حلی دارد؟؟؟؟
    با تشکر
    http://yon.ir/cfMgB
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    درود
    ضمن تشکر بالاخره استفاده میشود ....
    سوال اصلی من اینست که اگر پاورکمکی که اکثراً برای تغذیه گرافیکها استفاده میشود اگر به هر دلیلی خاموش بشود چه اتفاقی برای سیستم رخ میدهد و چه راه حلی دارد؟؟؟؟
    با تشکر
    http://yon.ir/cfMgB
    من تو لینک تون چیزی نتونستم ببینم ....... در هر صورت اگر صدم ثانیه ای تاخیر وجود داشته باشه یه قطعه ای میسوزه ......

منظورتون تو کارت گرافیک هایی هست که به لپ تاپ متصل میشه ؟
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    من تو لینک تون چیزی نتونستم ببینم ....... در هر صورت اگر صدم ثانیه ای تاخیر وجود داشته باشه یه قطعه ای میسوزه ......

منظورتون تو کارت گرافیک هایی هست که به لپ تاپ متصل میشه ؟
    درود
    موقعیکه چند گرافیک بروی pc استفاده میشود برای تغذیه گرافیکها از پاور کمکی استفاده میشود و یک سری از تغذیه های 8 پین یا 6 پین گرافیکها از پاور کمکی استفاده میشود....
    با تشکر
    http://computernews.ir/content/%D8%A...8C%DA%AF%D8%B1
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    درود
    موقعیکه چند گرافیک بروی pc استفاده میشود برای تغذیه گرافیکها از پاور کمکی استفاده میشود و یک سری از تغذیه های 8 پین یا 6 پین گرافیکها از پاور کمکی استفاده میشود....
    با تشکر
    http://computernews.ir/content/%D8%A...8C%DA%AF%D8%B1

اولا دوست عزیز کارت گرافیک بیشتر از 2 تا بازدهی انچنانی نداره ........ یعنی با 3 تا 1070 ان چنان تفاوتی نسبت به 2 تا 1070 حس نمیکنی ......
    دوما سری کردن دوتا پاور نهایت اشتباه است (سعی کردم مودبانه باشه) ..... اگر دو پاور درصد کمی دیرتر نسبت به هم روشن بشن کل سیستم یا بخش عظیمی ش میره روی هوا .......
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    اولا دوست عزیز کارت گرافیک بیشتر از 2 تا بازدهی انچنانی نداره ........ یعنی با 3 تا 1070 ان چنان تفاوتی نسبت به 2 تا 1070 حس نمیکنی ......
    دوما سری کردن دوتا پاور نهایت اشتباه است (سعی کردم مودبانه باشه) ..... اگر دو پاور درصد کمی دیرتر نسبت به هم روشن بشن کل سیستم یا بخش عظیمی ش میره روی هوا .......
    درود
    ضمن تشکر دوباره
    1-این سوال بیشتر جنبه معلومات عمومی و آموزشی حداقل برای خودم دارد...
    2-استفاده از چند گرافیک بر روی سیستمهای حرفه ای اجتناب ناپذیر میباشد!!!!
    3- در کارهای ماینینگ (کاری به بد و خوب بودن ماینینگ ندارم)هم مادربرد با ....،18،19 گرافیک هم به بازار آمده است و فکر نمیکنم با یک پاور بتوان تغذیه این همه گرافیک را تامین کرد ....
    4-تغذیه گرافیکها هم از طریق رابط pci و هم رابطهای 6 یا 8 پین تامین میشود و فکر کنم فقط در حالت لود سیستم است که از رابط 6 یا 8 پین جریانی کشیده بشود (شاید هم اشتباه میکنم) و به نظر من تا زمان لود کامل سیستم عامل پاور به ولتاژ کامل خود رسیده و فکر نکنم مشکلی باشد....
    5-چیزی من میدونم در حالتی که سیم سبز و مشکی موازی شه هر دو پاور همزمان روشن خاموش میشن و تاخیری نیست
    در مورد ساختار پاور و جریان کشی از تمامی ولتاژ های اگه اشتباه نکنم چند سالیه حل شده و جدیدا به دلیل طراحی dc به dc پاور این مشکل نیست
    «من هنوز تنها سوالم همینه که اگه پاور دوم خاموش شه پاور اول به کارش ادامه میده و چه اتفاقی برای سیستم به وجود میآید؟؟؟؟؟
    و چه راه حلی دارد؟؟؟؟؟»
    با تشکر
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)