ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن

سرعت اینترنت دنیا در سال 2012

ارائه سرعت در حدود 450 مگابایت در ثانیه با هزینه کم که با هزینه تلفن و شبکه های کابلی تلویزیونی در حدود 60 دلار در ماه برای مشتریان آب خواهد خورد، یکی از خدماتی است که قرار است از ماه مارس در قاره آمریکای شمالی به مشتریان عادی و خانگی ارائه شود.
    نمایشگاه معتبر وسایل الکترونیک CES از 10 تا 13 ژانویه در حالی شروع به کار کرده است که کمپانی های بزرگ صنعت الکترونیک و آی تی تمامی دستاوردهای نوین خود را به نمایش گذاشته اند تا در رقابت فشرده تجارت الکترونیک از رقبا جا نمانند.
    در این میان شرکت های بین المللی که در زمینه خدمات اینترنت به مشتریان خود اقدام می کنند با ارائه سرعت های اینترنت بسیار پرسرعت، اعلام کرده اند که که سال 2012 میلادی، سال تحول بزرگ در زمینه ارائه سرعت اینترنت های بسیار پرسرعت در جهان خواهد بود.

جدول بالا ضریب نفوذ اینترنت در مناطق مختلف دنیا در سال گذشته میلادی را نشان می دهد. بر اساس جدول بالا ضریب نفوذ اینترنت با سرعت آن رابطه مستقیمی دارد و هر چه سرعت اینترنت بهبود یابد تمایل مردم برای استفاده از آن بیشتر خواهد داشت به طوریکه در قاره آمریکای شمالی حدود 80 درصد مردم به صورت منظم از اینترنت استفاده می کنند.
    ارائه سرعت در حدود 450 مگابایت در ثانیه با هزینه کم که با هزینه تلفن و شبکه های کابلی تلویزیونی در حدود 60 دلار در ماه برای مشتریان آب خواهد خورد یکی از همین خدمات است که قرار است از ماه مارس در قاره آمریکای شمالی به مشتریان عادی و خانگی ارائه شود.
    برای این که لمس این سرعت بالا راحتتر شود باید گفت که هم اکنون سرعت متوسط اینترنت در کشورهای عضو اتحادیه اروپا 13.5 مگابایت بر ثانیه و در هشت کشور صنعتی موسوم به G8 در حدود 11.5 مگابایت در ثانیه است. ارائه سرعت 450 مگابایت در ثانیه در حالی قرار است در سال جاری میلادی ارائه شود که هم اکنون در کشور اروپایی استونی به عنوان دارنده بالاترین سرعت اینترنت دنیا به طور متوسط به مشتریان اینترنت 48 مگابایت در ثانیه ارائه می شود و با این حساب در سال جاری میلادی سرعت اینترنت حدودا ده برابر سرعت اینترنت پرسرعت ترین کشور دنیا خواهد شد.
    گفتنی است بر اساس آمار شرکت Net Index ایران هم اکنون جزو کشورهایی است که سرعت متوسط اینترنت آن زیر یک مگابایت در ثانیه است و این سرعت در دنیای امروز یعنی تقریبا چیزی معادل وجود نداشتن اینترنت!

منبع خبر:آی تی آنالیزتاریخ خبر:1390/10/22
    http://www.softgozar.com

امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    ببخشید منظور از 450 مگابایت یعنی 3 گیگ و 600 مگا بیت ؟ یعنی تقریبا سرعت 3و نیم گیگ دارن ؟
    ( sn2h ( sajad
    اگر ۴ تکه نان خوشمزه باشد و شما ۵ نفر باشید
    کسی که اصلا از مزه آن نان خوشش نمی آید مادر است
    دوستت دارم مادرم
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    خواهش می کنم منظور شما را درست متوجه نشدم

امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sn2h نمایش پست ها
    ببخشید منظور از 450 مگابایت یعنی 3 گیگ و 600 مگا بیت ؟ یعنی تقریبا سرعت 3و نیم گیگ دارن ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط doom2009 نمایش پست ها
    خواهش می کنم منظور شما را درست متوجه نشدم
    دوست عزیز توی متن که گفته ارائه سرعت در حدود 450 مگابایت در ثانیه ..
    مگه واحد سرعت بر حسب بیت بر ثانیه نیست ؟
    ( sn2h ( sajad
    دوستت دارم مادرم
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    منظور دوستمون اینه که احتمالا شما توی متنتون ، یا شاید هم متن منبع شما (سافت گذر) خبر را اشتباه و یا با غلط تایپی به ما رسونده !

توی متن اومده سرعت دانلود 450 مگابایت بر ثانیه که این معادل 3.6 گیگابیت برثانیه است ! که عدد خیلی بزرگی است ، یعنی شاید سرعتی تا 100 برابر اینترنت فعلی مدرن غرب (میانگین) !

پس از اون جایی که توی یک سال چنین همچین جهش سرعتی خیلی معقولانه نیست پس احتمالا خبر سافت گذر (طبق عادت همیشگی اش) غلط و یا تحریف شده است !

و در حالت خوشبینانه اشتباه نگراشی - تایپی بوده !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    1,324
    سطح
    20
    1
    کاربر جدید
    خیلی جالبه هادر دیسک کامپیوتر قدرت ذخیره سایزی حداکثر 100 مگابایت در ثانیه رو دارن (sata2) اون وقت سرعت اینترنت فرای این سرعت هستش!!!!
    بابا اینا همش شعاره. پرسرعت ترین اینترنت دنیا توی کره جنوبیه که حدودا 34 مگابایت بر ثانیه ست. یعنی 2 برابر سرعت فلش USB2.
    امتیازها
    10,079
    سطح
    67
    1,164
    کاربر انجمن
    وقتی ایران میخواد اینترنت 10مگابیتی به کابران خانگی بده میخواهید امریکا3.5گیگابیتی نده؟
    احتمالا چون فهمیدن ما میخواهیم اینقدر پیشرفت کنیم دیدن که زشته اونا روی مگابیت کارکنن به همین خاطر رفتن روی گیگابیت
    اما در کل سرعت 60مگابایت هم زیاده احتمالا این سرعت بین چند نفر شر(اشتراک گذاشته) میشه مثلadslخومون که بین200 نفر 128کیلو بیت رو شر میکنند چون دیروزسرعت دانلود من با512kbبود0.5kb
    حالا کسی خبر از وضع اینترنت ملی داره که به کجا رسیده؟
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    خوب اینجانب خیلی جاها دیدم نوشتن مگابایت حالا دقیق اطلاع ندارم مگابایت باید باشه یا اینکه مگابیت شما دوستان اطلاع بیشتری دارید و اینجانب نمی توانم در مقاله ای که کسی دیگر نوشته دست ببرم شاید اشتباه تایپی بوده یا اینکه نگارنده بر روی حساب دیگری نوشته مگابایت با تشکر

امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط darkknight نمایش پست ها
    وقتی ایران میخواد اینترنت 10مگابیتی به کابران خانگی بده میخواهید امریکا3.5گیگابیتی نده؟
    احتمالا چون فهمیدن ما میخواهیم اینقدر پیشرفت کنیم دیدن که زشته اونا روی مگابیت کارکنن به همین خاطر رفتن روی گیگابیت
    اما در کل سرعت 60مگابایت هم زیاده احتمالا این سرعت بین چند نفر شر(اشتراک گذاشته) میشه مثلadslخومون که بین200 نفر 128کیلو بیت رو شر میکنند چون دیروزسرعت دانلود من با512kbبود0.5kb
    دوست گرامی وضعیت اینترنت کشور ما بسیار بد و گران هستش . والا اینترنت ملی هنوز هیچیش کامل مشخص نیست و بین صحبت های مسئولین کشور بسیار ضد و نقیض دیده میشه . از اون جایی که راه اندازی اینترانت ملی هزینه بسیار هنگفتی نیاز داره و زیر ساخت های بالایی میخواد تا راه اندازی بشه فقط در حد صحبت اطلاعاتی داده شده و عملا هیچ کاری یا لایحه ای هنوز براش به تصویب نرسیده.
    البته دوست عزیز اینترانت ملی 2 مگ هستش و به احتمال 99 درصد دسترسی به اینترنت جهانی کاملا بسته میشه و فقط 1 درصد احتمال داره که اینترنت جهانی در دسترس ما قرار بگیره .
    ( sn2h ( sajad
    دوستت دارم مادرم
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgalaxy نمایش پست ها
    خیلی جالبه هادر دیسک کامپیوتر قدرت ذخیره سایزی حداکثر 100 مگابایت در ثانیه رو دارن (sata2) اون وقت سرعت اینترنت فرای این سرعت هستش!!!!
    .
    دوست عزیز ssd را فراموشی کردید ؟؟؟
    سرعت خواندن و نوشتن ssd از 300 مگابایت شروع میشه و الی آخر
    شما تو ایران رو نگاه نکن یه ssd با ظرفیت 60 گیگ بالای 100 هزار تومان قیمت داره
    من فکر کنم تو آمریکا الان دیگه کل مردمش ssd دارن

والا من یه جا خوندم 6 ماه دیگه راه اندازی میشه ( ولی عمرا اگه راه اندازی بشه )

و
    اما در کل سرعت 60مگابایت هم زیاده احتمالا این سرعت بین چند نفر شر(اشتراک گذاشته) میشه
    دوست عزیز به چه دلیل سرعت 400 مگابایت غیر عادی است ؟؟
    من سال قبل در اینترنت خواندم گوگل تصمیم دارد برای گروهی از مردم در آمریکا اینترنت 1 گیگ راه انداری کند
    وقتی یک شرکت پتانسیل همچین کاری رو داره
    شما مطمعا باش 400 مگابایت واسشون خیلی عادیه
    شما ایران رو نگاه نکن اینترنت با سرعت 300 کیلوبایت واسه همه ارزو هست
    تو غرب واحد کیلوبایت دیگه مرده
    اینجا تازه دارن با مگابایت اشنا میشن

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)