ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    امتیازها
    29
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید

اپدیت بایوس لپتاپ msi cx480

دوستان لپتاپ من مدل msi cx۴۸۰ هست مدل مودم وایرلسش هم هست atheros AR۵B۱۹۵

قبل از هر چیز میخاستم ازتون خاهش کنم اگه امکان داره اموزش اپدیت بایوس لپتاپمو بهم اموزش بدین بخدا الان هزارتا سایتو زیر رو کردم روش های مختلفو امتحان کردم ولی دست اخر نتبجه نمیگیرم اصن اینگار این لپتاپ من با هیچ روشی نمیخاد اپدیت بشه بایوسش بایوس لپتاپم ورژن 2.9 هست که اپدیت 2.11 براش اومده . اجازه بدین یه توضیح در مورد مشکلات لپتاپم بدم شاید شما بدونید درد این لپتاپ چیه

راستیتش من لپتاپمو چند وقته دارم و خیلی تمیز ازش نگهداری میکنم ک ضربه نبینه خیلی روان کار میکرد کم صدا بود کلن عالی بود ازش راضی بودم ولی الان چند ماهه لپتاپم کلن قاطی میزنه . داستان از این قرار بود من یه چند شب یه فایل هایی میگذاشتم دانلود بشه تا صب . شب اخر نصف شب از خاب پاشدم متوجه شدم لپتام خیلی سر و صدا میکنه و زور میزنه با اینکه رو حالت اسکرین سیور بود اولین بار بود ک میدیم اینطوری صدا میده ولی توجه نکردم گفتم خب داره دانلود میکنه شاید فایل سنگینه ولی از فردا که لپتاپو روشن کردم دیگه لپتاپم لپتاپ قبلی نبود هنگ میکرد سر و صدا زیاد میکرد الکی زور میزد چند روز گذشت متوجه شدم باتری که تا دیروز سه ساعت دوام میاورد نیم ساعته خالی میکنه اقا طوری شد که دیگه باتری دو دقیقه پر میشد و کمتر یه دقیقه خالی میشد . دیگه باتری رو انداختم دور .حالا با اینکه الان چندین مرتبه وینذوزشو عوض کردم از سون بگیر تا ۸ و ۱۰ خلاصه این مشکلاتش رفع نشد . حتی خاموشم نمیشه باید یا برقشو قطع کنی یا دکمشو ۵ ثانیه بگیری . تو اینترنت سرچ کردم مث اینکه بایسشو باید اپدیت کنم و رفتم سایتش اپدیت جدید براش اومده ولی نتونستم اپدیت کنم چون فایل شخصی زیاد دارم رو لپتاپم واسه همین تعمیرات نمیبرم .در ضمن بلوتوث لپتاپم رو سون مشکلی نداره قبلنم رو ده شانسی درستش کردم جواب میداد ولی بعد این مشکلات دیگه ویندوز عوض کردم رو ویندوز ده بلوتثش کار نمیکنه داخل منیج هم هر کاری میکنم درایورش اپدیت بشه یا حذف بشه ک از نو نصب کنم نه حذف میشه نه اپدیت میشه و همیشه یه علامت زرد رنگ رو بلوتثه . وای خدا من چقد نوشتم خودم خستم شد .ببخشید ک خیلی طولانش شد . ممنون ک وقت میزارید
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)