ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31
    امتیازها
    54,136
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط verizon نمایش پست ها
    مشکل اینجاست با gpuz وقتی از لپ تاپ خودم تست میگرم تا 70 درجه میره اون نمودار پایین صفحه یک دست تا آخر پر میشه وای واینمیسته یعنی تو فیلمای آموزشیش دیدم بعد از پر شدن نرم افزار رندرو متوقف میکنه یه عددی رو بهت میده واسه من رندر تموم نمیشه و اون عددو نشون نمیده اینه که تستشو بلد نیستم موضوع دیگه اینکه مثلا جی تی 730 رو تست کنم یه عددی بده چه طور بفهمم سالمه کاربرد اون عدد در جهت تست سلامتشو نمیدونم
    در مورد پایداری هم فکر کنم اون خطی که موقع رندر تو نمودار نشون میده باید ثابت و یکنواخت پر بشه بالا پایین پر نشه اونوقت نتیجه میگیریم کارت پایداره درسته؟
    یه بازی نصب کن و 15 دقیقه باز ی کن ......... کرش نداشتی سالمه ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    909
    سطح
    16
    1
    کاربر جدید
    سلام
    من واسه لپ تاپم رم میخواستم بخرم قبل بهمن سال پیش 180تا 200 تومن بود 4 گیگش الان شده 290 تومن
    مشخصات رم خودمو میزارم
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 10000.PNG
مشاهده: 3
حجم: 28.8 کیلو بایت
    یه رم تو دیوار پیدا کردم سامسونگه 2 گیگ میده 120 تومن میخواستم ببینم اگه اینو بخرم بندازم مشکلی پیش نمیاد؟

نام: gX2a2Bua.jpg
حجم: 37.5 کیلو بایت

120 تومن فکر کنم زیاده واسه این رم 70-80 تومن معقله.سوال اینه آیااین رم رو بدون مشکل میتونم کنار رم خودم استفاده کنم؟
    امتیازها
    54,136
    سطح
    100
    11,513
    سلام
    من واسه لپ تاپم رم میخواستم بخرم قبل بهمن سال پیش 180تا 200 تومن بود 4 گیگش الان شده 290 تومن
    مشخصات رم خودمو میزارم

نام: 10000.PNG
حجم: 28.8 کیلو بایت
    یه رم تو دیوار پیدا کردم سامسونگه 2 گیگ میده 120 تومن میخواستم ببینم اگه اینو بخرم بندازم مشکلی پیش نمیاد؟

نام: gX2a2Bua.jpg
حجم: 37.5 کیلو بایت

120 تومن فکر کنم زیاده واسه این رم 70-80 تومن معقله.سوال اینه آیااین رم رو بدون مشکل میتونم کنار رم خودم استفاده کنم؟
    رم خودتون رو بفروشید ..... دوتا عینا مشابه تهیه کنید ........ اینا یکی ، اون یکی رو خراب میکنه ........ یکی نهایتا خراب میشه .........
    امتیازها
    909
    سطح
    16
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    رم خودتون رو بفروشید ..... دوتا عینا مشابه تهیه کنید ........ اینا یکی ، اون یکی رو خراب میکنه ........ یکی نهایتا خراب میشه .........
    یه سایتی هست به اسم همکاران کالا که قطعات استوک میفروشه 750 تی آی دسته دو رو 880 میده نمیدونم کار میکنه یا نه یا بهتره که اصلا ازش خرید نشه یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید پاورم 380 گرین هست نمیدونم میکشه یا نه این کارت یه 6 پین میخواد که من ندارم باید تبدیل برق ساتا هارد به 6 پینو بگیرم یا اگه صلاح باشه اون دو تا 4 پین به 6 پینو بگیرم کلا دی وی دی رامو حذف میکنم سی پی یو e7500 دو هسته ای هست همین سایت e8400 رو سیو شش تومن میده مادربرد p43t-ad3 elighte group هست
    امتیازها
    54,136
    سطح
    100
    11,513
    یه سایتی هست به اسم همکاران کالا که قطعات استوک میفروشه 750 تی آی دسته دو رو 880 میده نمیدونم کار میکنه یا نه یا بهتره که اصلا ازش خرید نشه یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید پاورم 380 گرین هست نمیدونم میکشه یا نه این کارت یه 6 پین میخواد که من ندارم باید تبدیل برق ساتا هارد به 6 پینو بگیرم یا اگه صلاح باشه اون دو تا 4 پین به 6 پینو بگیرم کلا دی وی دی رامو حذف میکنم سی پی یو e7500 دو هسته ای هست همین سایت e8400 رو سیو شش تومن میده مادربرد p43t-ad3 elighte group هست

یه مقدار جملات تون رو ناواضح نوشتید .........

لطفا بین جملات فاصله بذارید ........ و دوباره بنویسید ........

مجددا کل مشخصات سیستم رو هم بنویسید .......
    امتیازها
    909
    سطح
    16
    1
    کاربر جدید
    یه مقدار جملات تون رو ناواضح نوشتید .........

لطفا بین جملات فاصله بذارید ........ و دوباره بنویسید ........

مجددا کل مشخصات سیستم رو هم بنویسید .......
    سلام
    یک سایتی هست به اسم "همکاران کالا" که قطعات کامپیوتری استوک میفروشه
    قیمت gtx 750 ti 2gig oc رو 880 هزارتومن زده
    نمیدونم کالای استوک ارزش خرید داره یا نه و این افرادی که کالای استوک میفرشن بنابر تجربه شما ها بهتره ازش خرید بشه یا نه ارزششو داره یا نه و واقعا کالاهاشون خوب کار میکنه و فقط استوکه یا نه؟ سایتش نماد اعتماد هم نداره
    نمیدونم این کارت گرافیکی که گفتم به سیستمم میخوره یا نه
    پاور 380 گرین
    رم 4 دی دی آر 3
    سی پی یو inter 2 due e 7500
    مادربرد
    p43t-ad3 elighte group
    این کارت گرافیک نیاز به یه برق 6 پین هم داره که چون پاور من 6 پین نداره میشه با تبدیل اوکیش کرد برای اینکه برق مصرفی کمتر بشه چون پاور ضعیفه قصد دارم دی وی دی رام رو حذف کنم چون تو سایت های خارجی حداقل پاور مورد نیاز برای این کارت گرافیکو 400 وات نوشته کلا من قصد دارم اون کارتو بخرم برای این سیستمی که گفتم. به نظرتون مادربرد میکشه؟ پاور چی؟ کالای استوکی که میفروشه بخرم یا ریسک نکنم در ضمن مادربرد من pci express 2 هست ولی کار ت گرافیک مد نظر سه هست فکر کنم منظورمو فهمیدید یه راهنمایی خوب میخواستم ممنون
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    دی وی دی رام هر زمان که ازش استفاده کنین برق مصرف میکنه و نیازی به حذفش نیست مگه اینکه به سوکت برقش نیاز داشته باشین
    من توصیم اینه که از ایسام خرید کنین. پردازندتون هم ضعیفه، یه پردازنده مناسبتر تهیه کنید که گلوگاه کمتری ایجاد بشه. اگه برای گیم می خواین یه رم 4 دیگه هم عین خودش نیاز دارین.

https://esam.ir/search/?cc=40706&so=3
    https://esam.ir/search/?cc=42600&Soc...5887&og=3&so=4
    https://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Pr...0-LL-Intel-RR-

ولی قیمتی که گذاشته اغوا کنندس.
    مینیمم پاور هم تو سایت سازنده 300 وات هست.
    امتیازها
    54,136
    سطح
    100
    11,513
    سلام
    نمیدونم کالای استوک ارزش خرید داره یا نه و این افرادی که کالای استوک میفرشن بنابر تجربه شما ها بهتره ازش خرید بشه یا نه ارزششو داره یا نه و واقعا کالاهاشون خوب کار میکنه و فقط استوکه یا نه؟ سایتش نماد اعتماد هم نداره
    پاور 380 گرین
    رم 4 دی دی آر 3
    مادربرد
    p43t-ad3 elighte group
    این کارت گرافیک نیاز به یه برق 6 پین هم داره که چون پاور من 6 پین نداره میشه با تبدیل اوکیش کرد برای اینکه برق مصرفی کمتر بشه چون پاور ضعیفه قصد دارم دی وی دی رام رو حذف کنم چون تو سایت های خارجی حداقل پاور مورد نیاز برای این کارت گرافیکو 400 وات نوشته کلا من قصد دارم اون کارتو بخرم برای این سیستمی که گفتم. به نظرتون مادربرد میکشه؟ پاور چی؟ کالای استوکی که میفروشه بخرم یا ریسک نکنم در ضمن مادربرد من pci express 2 هست ولی کار ت گرافیک مد نظر سه هست فکر کنم منظورمو فهمیدید یه راهنمایی خوب میخواستم ممنون

حقیقتا سیستم شما برای این کارت گلوگاه است ...... اگر خوب بتونید از قدرت کارت استفاده کنید 40 یا 50 درصده ....... مثل بستن موتور سمند رو پراید (قصد جسارت ندارم و فقط برای روشن تر شدن مثال زدم)

به علاوه حقیقتا من تجربه ی خوبی از خرید جنس دست دوم از غیر اشنا ندارم ..........

به علاوه من موافق استفاده از تبدیل تو پاور نیستم .........

هرچند میدونم قیمت کامپیوتر روز به روز داره بدتر میشه ......... ولی به نظرم یه ازتقای کلی نیاز دارید ........
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    سلام
    پاور 380 گرین
    رم 4 دی دی آر 3
    مادربرد
    p43t-ad3 elighte group
    سلام دوست عزیز!

متاسفانه سایت فیک تشریف داره،بنده زنگ زدم هیچ شماره ای گوشی بر نمیداره،بعضی مواقع هم میگه در دسترس نیست!

هیچ سایتی نمیاد کارت gtx 760 رو به قیمت ۵۵۰ هزار تومان بده!(الان برخی سایت های دارای نماد الکترونیکی مطمئن نیستن،چه برسه به این سایت)

در رابطه با سیستمتون اگه میتونید یه پاور خوب و استاندارد تهیه کنید و بعد سیستم ببندید،در حال حاضر cpu رو به چهار هسته ای (مثلاً q8400 یا q9400) ارتقا بدید.

امتیازها
    909
    سطح
    16
    1
    کاربر جدید
    حقیقتا سیستم شما برای این کارت گلوگاه است ...... اگر خوب بتونید از قدرت کارت استفاده کنید 40 یا 50 درصده ....... مثل بستن موتور سمند رو پراید (قصد جسارت ندارم و فقط برای روشن تر شدن مثال زدم)

به علاوه حقیقتا من تجربه ی خوبی از خرید جنس دست دوم از غیر اشنا ندارم ..........

به علاوه من موافق استفاده از تبدیل تو پاور نیستم .........

هرچند میدونم قیمت کامپیوتر روز به روز داره بدتر میشه ......... ولی به نظرم یه ازتقای کلی نیاز دارید ........
    من هدفم اینه کارت گرافیکی بخرم که بتونم ازش در مادربرد بعدی که در آینده میخرم اونجا هم استفاده کنم چون الان هرچی پول به گرافیک دادم بعدا باز دوباره باید بدم من تمام تلاشم بخاطر همین بود
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)