ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    7,229
    سطح
    56
    80
    3Ds Max کار

Cool خرید تلویزیون 4k برای بازی تا بودجه 5 ملیون تومن

سلام خسته نباشید
    اول از همه از همه دوستانی که تو این چند سال که بنده عضو سایت هستم و به مشکل برمیخورم از شون راهنمایی میگیرم تشکر میکنم مخصوصا اقا ارمین که بخاطر بنده زیاد عزیت شدن .
    اقا بنده میخوام یه تلیوزیون 4k بگیرم بین 49 تا 55 اینچ قیمتشم حداکثر 5 میلیون یا 100 یا 200 بالاتر بود اشکال نداره . اینم بگم کیفیت برام خیلی مهمه چون واسه بازی میخوام اونم با کنسول های ps4 pro و xbox one x که تازه خریدم ممنون میشم راهنمایی کنید و اینم بگم میخوام کارایی و کیفت و طول عمر خیلی خوبی داشته باشه و قابلیت hdr10 رو داشته باشه
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام

من LG 55SJ80000GI رو پیشنهاد می کنم ولی قیمتش رو ندارم ولی با توجه به قیمت مدل 49 اینچی فکر کنم تو همون محدوده قیمت شما باشه
    امتیازها
    7,229
    سطح
    56
    80
    3Ds Max کار
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
    سلام

من LG 55SJ80000GI رو پیشنهاد می کنم ولی قیمتش رو ندارم ولی با توجه به قیمت مدل 49 اینچی فکر کنم تو همون محدوده قیمت شما باشه
    ممنون محمد جان از جوابت اقا یه سوال دیگه از بین این دوتا کدومو انتخاب میکنی تقریبا یه قیمت هستن
    LG ۵۵SJ۸۰۰۰۰GI
    LG 49 UH 85000 GI
    اینم لینک جفتشو
    محمد دادا اینم بگم که میخوام بیشترین لذت رو از بازی کردن ببرم
    http://goldiran.ir/fa/product/2786/L...a-HD-UH85000GI

http://goldiran.ir/fa/product/2816/%...-UHD-SJ80000GI
    نگاه کن بهم بگو من خودم مقایسه کردم این SJ قابلیت نانو کال داره اون یکی نداره حالا خودت یه مقایسه کن بهم بگو دست گلت درد نکنه اینم بگم من اردیبهشت میخوام خرید کنم
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
    ممنون محمد جان از جوابت اقا یه سوال دیگه از بین این دوتا کدومو انتخاب میکنی تقریبا یه قیمت هستن
    LG ۵۵SJ۸۰۰۰۰GI
    LG 49 UH 85000 GI
    اینم لینک جفتشو
    محمد دادا اینم بگم که میخوام بیشترین لذت رو از بازی کردن ببرم
    http://goldiran.ir/fa/product/2786/L...a-HD-UH85000GI

http://goldiran.ir/fa/product/2816/%...-UHD-SJ80000GI
    نگاه کن بهم بگو من خودم مقایسه کردم این SJ قابلیت نانو کال داره اون یکی نداره حالا خودت یه مقایسه کن بهم بگو دست گلت درد نکنه اینم بگم من اردیبهشت میخوام خرید کنم
    مدل LG ۵۵SJ۸۰۰۰۰GI جدیدتره و اینچش هم بیشتره و Nano Cell هم داره و کلا چون به روز تره بهتره ولی اگه اردیبهشت سال بعد می خوای خرید کنی ممکنه تا اون موقع هم سامسونگ و هم ال جی مدل های جدیدتری ارائه کنن با ویژگی های جدید، پس باید همون موقع ببینیم که کدوم ارزش خرید بالاتری داره. البته اگه تو ایام آخر سال هم اگه می تونستی خرید کنی خوب بود چون جشنواره میذارن ممکنه یه کارت هدیه ای هم بدن یا یک قرعه کشی خودرو هم داشته باشه
    امتیازها
    7,229
    سطح
    56
    80
    3Ds Max کار
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
    مدل LG ۵۵SJ۸۰۰۰۰GI جدیدتره و اینچش هم بیشتره و Nano Cell هم داره و کلا چون به روز تره بهتره ولی اگه اردیبهشت سال بعد می خوای خرید کنی ممکنه تا اون موقع هم سامسونگ و هم ال جی مدل های جدیدتری ارائه کنن با ویژگی های جدید، پس باید همون موقع ببینیم که کدوم ارزش خرید بالاتری داره. البته اگه تو ایام آخر سال هم اگه می تونستی خرید کنی خوب بود چون جشنواره میذارن ممکنه یه کارت هدیه ای هم بدن یا یک قرعه کشی خودرو هم داشته باشه
    اخر سال که هزینه ها خیلی میره بالا شک دارم بتونم بگیرم همون بعد عید اردیبهشت میرم واسه خرید اون موقه میام ببینم سامسونگ یا الجی یا سونی چه تلویزیون هایی دادن بعد بریم واسه خریدش
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)