ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    2,432
    سطح
    29
    6
    کاربر جدید

از کار افتادن گرافیک 980 تی آی

سلام.
    در هنگام کار با نرم افزار لومیون (که استفاده زیادی از گرافیک میکنه به اندازه ی یک بازی) ارورهایی میداد که یکیش این بود : The graphics card was unable to allocate memory for the 3D points in this scene. که ردشون میکردم و با صحنه بسیار حجیم کار میکردم.
    بعد از کمی کارکردن دیگه جوری شد که یهو تصویر رفت، سیاه میشد تمام. یا آبی، یا قرمز .. هر بار یه رنگ.. و انگار گرافیک از کار میوفتاد و مجبور بودم ری استارت کنم.
    اولین بار بعد از ری استارت این پیغام اومد : http://s9.picofile.com/file/8312054168/failed.jpg
    بعد در قسمت ai tweaker پروفایل رو auto گذاشتم و ریست کردم..
    بعد دیگه کلی دوباره تست کردم لومیون رو یا حتی یه بازی رو تست کردم. بعد از چند ثانیه کارکردن گرافیک همونطور از کار میوفتاد... در لومیون حتی در یک صحنه خالی هم این اتفاق افتاد. معلوم بود گرافیک تا شروع میکنه به کار سنگین اینطور میشه...
    گرافیک رو آپدیت کردم به : nVIDIA.GeForce.Driver.388.31
    ولی حل نشد.
    با برنامه Display.Driver.Uninstaller هم کلا درایور رو پاک کردم و دوباره، نسخه های قدیمی تر درایور رو نصب کردم. ولی باز وقتی تو بازی برا تست رفتم صفحه یهو رنگی شد و مجبور به ریستارت شدم ...
    ممنون میشم کمکم کنید ...
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام

1- برای تست گرافیک از نرم افزار FurMark استفاده کن باید 15 دقیقه تحت فشار قرار بگیره تا مشخص بشه سالمه یا نیست و شما با یک نرم افزار دمای کارت رو هم در نظر بگیر که از حد مجاز بالاتر نره. درایور کارت گرافیک هم باید آخرین نسخه باشه یعنی همون 388.31

2- شما از این قسمتی که در ویندوز هست یک عکس بزار

عکس

روی advanced settings کلیک کن و در پنجره Generic PnP Monitor از سربرگ adapter یک عکس بزار

عکس
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)