ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط M_v1ctor نمایش پست ها
    سلام قربان مرسی از جوابتون.
    پاور رو به صورت موقت میخوام استفاده کنم تا دست و بالم باز شه و از نسلای جدید تر گرین بگیرم. به نظرتون تو 5-6ماه ممکنه باعث دردسر بشه ؟!(پاور خیلی کار نکرده)
    ممنونم این کاره نیستم ولی خیلی تلاش میکنم با پولی که میدم قوی ترین رو انتخاب کنم. چشم حتما جایی که لازم باشه نظر غیر کارشناسیمو میگم.
    برای این سیستم همین پاور جوابگو هست ولی اگه خواستی بخری 550 وات کافیه مگر اینکه بخواهی کارت گرافیک رو ارتقا بدی که باید پاور رو بر حسب اون بخری. باید ببینیم چقدر بعدا بودجه داری
    امتیازها
    7,112
    سطح
    55
    203
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
    خیلی ممنون

خود فن استوک در بیشترین حالت روی این پردازنده بالاتر از 55 نمیره و حالا چطور برای شماتا 65 میره شاید به این دلیل باشه که خمیر سیلیکون خوب باید بزنی

اگه خمیر سیلیکون شما خوب باشه مثل deepcool z5 و باز انقدر دما میده دیگه نمی شه این رو روی i7-7700k و amd ryzen پیشنهاد داد
    اوايلي كه اين خنك كننده و خريدم تو تابستون بود وقتي پي سي و روشن ميكردم وقتي ميومد بالا يادمه يكبار 65 ديدم ولي خوب زود ميرفت پايين

شايد هم مشكل سر همون خمير سيليكوني هست كه ميگيد چون طريقه نصب اين خنك كننده و آرمين جان زحمت كشيد كمكم كرد و من بار دومي كه تونستم كاملا خنك كننده و نصب كنم خمير سيليكونش و بهتر زدم شايد اون دما 65 سر اين بوده باشه كه من خمير سيليكون و درست استفاده نكرده بودم

ماركش و نميدونم همراه با خود خنك كننده بود ولي تو يه تايپيك از سامان جان پرسيدم و گفتند اين خنك كننده بدرد 7700k ميخوره
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)