ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    5,204
    سطح
    46
    27
    کاربر انجمن

مشاوره خرید مانیتور ال جی و سامسونگ

سلام دوستان بین دوتا مدل های زیر به نظرتون کدومش بهتره
    مانیتور ال جی 27MP89HM
    مانیتور سامسونگ S27D590
    البته مانیتور ال جی ظاهرا هنوز تو ایران پیدا نمیشه اصلا نمیدونم با کمی صبر کردن میارن یا نه اگر کسی در این ضمینه هم اطلاعی داره ممنون میشم بهم بگه.
    کاربرد منم از مانیتور بیشتر برنامه نویسی هست گاهی هم فیلم و بازی کردن. زیاد کار های حرفه ای گرافیکی نمیخوام انجام بدم.
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    چه بودجه ای؟
    اگه بودجه بفرمایید راحت تر میشه راهنمایی کرد
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط RezaOptic نمایش پست ها
    سلام دوستان بین دوتا مدل های زیر به نظرتون کدومش بهتره
    مانیتور ال جی 27MP89HM
    مانیتور سامسونگ S27D590
    البته مانیتور ال جی ظاهرا هنوز تو ایران پیدا نمیشه اصلا نمیدونم با کمی صبر کردن میارن یا نه اگر کسی در این ضمینه هم اطلاعی داره ممنون میشم بهم بگه.
    کاربرد منم از مانیتور بیشتر برنامه نویسی هست گاهی هم فیلم و بازی کردن. زیاد کار های حرفه ای گرافیکی نمیخوام انجام بدم.
    سلام

من این مانیتور رو می خواستم ولی 24 اینچش رو

لینک

اما زنگ زدم به مادیران گفتن که یک سال و نیم دیگه میاد. این مانیتور رو هم تازه تو سایت ال جی گذاشته بودن. ولی من دیدم نمی تونم انقدر صبر کنم رفتم و 23 اینچ ال جی خریدم و بعد از یکسال اون به بازار اومد. اما الان اصلا پشیمون نیستم و بسیار راضی هستم و یکسال هم جلو افتادم.

مشخصه که مانتیور 27MP89HM به روزتره مثلا sRGB تقریبا 99 درصد داره ولی من به شما میگم شما همون مدلی که در بالا لینکش رو گذاشتم بخری پشیمون نمی شی اگه زمان برات مهمه

LG27MP68VQ ( یک میلیون و 220 هزار)

اگه مانیتور LCD یا LED داری می تونی صبر کنی تا اونی که دوست داری بیاد

من ال جی رو به سامسونگ ترجیح میدم

فقط اینو بگم الان که من صبر کردم تا LG24MP68VQ وارد بازار بشه مانتیور MP89HM هم تو بازارهای جهانی وارد شده یعنی شما هر مدل رو که منتظر باشی بیاد به محض وارد شدن به بازار داخلی، مانیتور جدیدتر و بهتر از اون هم تو بازار جهانی میاد
    امتیازها
    5,204
    سطح
    46
    27
    کاربر انجمن
    بودجه مد نظرم حول و حوش یک میلیون در نظر گرفتم حالا کمی بالا و پایین مسئله ای نیست.
    امتیازها
    5,204
    سطح
    46
    27
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-96 نمایش پست ها
    سلام

من این مانیتور رو می خواستم ولی 24 اینچش رو

لینک

اما زنگ زدم به مادیران گفتن که یک سال و نیم دیگه میاد. این مانیتور رو هم تازه تو سایت ال جی گذاشته بودن. ولی من دیدم نمی تونم انقدر صبر کنم رفتم و 23 اینچ ال جی خریدم و بعد از یکسال اون به بازار اومد. اما الان اصلا پشیمون نیستم و بسیار راضی هستم و یکسال هم جلو افتادم.

مشخصه که مانتیور 27MP89HM به روزتره مثلا sRGB تقریبا 99 درصد داره ولی من به شما میگم شما همون مدلی که در بالا لینکش رو گذاشتم بخری پشیمون نمی شی اگه زمان برات مهمه

LG27MP68VQ ( یک میلیون و 220 هزار)

اگه مانیتور LCD یا LED داری می تونی صبر کنی تا اونی که دوست داری بیاد

من ال جی رو به سامسونگ ترجیح میدم

فقط اینو بگم الان که من صبر کردم تا LG24MP68VQ وارد بازار بشه مانتیور MP89HM هم تو بازارهای جهانی وارد شده یعنی شما هر مدل رو که منتظر باشی بیاد به محض وارد شدن به بازار داخلی، مانیتور جدیدتر و بهتر از اون هم تو بازار جهانی میاد
    خیلی ممنون از اطلاعاتتون اما یک سال و نیم که نمیتونم صبر کنم
    این مدل ال جی بیشتر به خاطر حاشیه خیلی کمش چشم رو گرفته ولی از نظر قیمتی مانیتور سامسونگه نزدیکه 300 هزار تومن ارزون تره
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)