ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.m نمایش پست ها
    دوست گرامی :
    ممنون از صحبتهای شما که با صراحت لحجه بود .
    شکی بر این نیست که یک کاربر نرم افزار هرگز متخصص سخت افزار نخواهد بود و این کاملا قابل درک و فهم است
    آقا حامد شما گفتی که هیچ ادعایی نداری:

یاد آور بشم که بنده ابدا ادعایی ندارم و بسیار تهی از مطلبم ...
    اما مطالب زیر خلاف گفته های شما رو نشون میده:

اولا پاور تحت هیچ شرایطی گرین نخر ( افت ولتاژ زیاد میده ) مناسب کار رندر نیست .
    در هر صورت اگر تصمیم به خرید GTX گرفتید فقط ASUS یا Zotac این دو از بقیه مدل ها کیفیت بیشتری دارند . MSI مناسب کار شما نیست . حتی مادر بردش هم برای شما مناسب نیست .
    یه بحث شیطنت آمیزی داره که از حوصله تاپیک خارجه اما در یک جمله ( برخی از تولید کننده های پاور می بینی فقط یه محصولش گواهینامه گولد پلاس ۸۰ گرفته و بقیه مدلهاش این گواهی رو نداره و واسه خودش روی جعبه تمام مدلها میزنه دارای گواهی ۸۰ پلاس گولد !!! که در کشور ما رایجه ... خودتون بهتر میدونید .
    تو نقل قول آخر منظورتون شرکت گرین ئه دیگه؟

هر کسی وقتی ادعایی رو مطرح می کنه باید به صورت کاملا علمی اون رو ثابت بکنه (اینجا ادعا به اون معنای بدش نیست منظورم فرضیه است یعنی شما یک فرضیه رو مطرح کردی و باید ثابتش کنی)

من از اون موقع منتظرم که شما به صورت علمی فرضیه هات رو ثابت کنی!

----------------------------------

آقا حامد به نظر شما این سه جمله شما با هم تناقض نداره:

یاد آور بشم که بنده ابدا ادعایی ندارم و بسیار تهی از مطلبم...
    بخاطر کمبود بودجه ایشون در این حوزه و عدم آگاهی من از همه قطعات
    من تحصیلاتم در این رشته است و شغلم هم همینطور
    اگر شما تهی از مطلبی و آگاهی کامل نسبت به همه قطعات نداری پس نباید نظر بدی و اگه تحصیلاتت تو این رشته است و شغلت هم همینطور پس شما بگو تکلیف ما چیه

-------------------------------------

لطفا این نوشته رو بخون:

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 8nzs_b.jpg
مشاهده: 11
حجم: 58.3 کیلو بایت

چون بیشتر برند ها خودشون پاور تولید نمی کنن به احتمال زیاد پاورهای GPxxxxB-OC+ رو شرکت High Power Electric برای شرکت گرین تولید می کنه

اگه وارد سایت زیر بشی و نام High Power Electric رو جستجو کنی می بینی که جز برندهای معتبره و اگه روی total کلیک کنی می بینی که 101 گواهینامه رو دریافت کرده

لینک

شرکت کورسیر هم بیشتر پاورهاش رو شرکت Seasonic تولید می کنه

لینک

همون طور که می بینی برای Seasonic نوشته one of the best (یکی از بهترین) و ننوشته the best

Most Corsair PSUs are produced by Seasonic, one of the best power supply manufacturers in the custom computer world

و شما در همون لینک سایت 80plus اگه seasonic رو جستجو کنی 165 گواهینامه رو دریافت کرده و اونقدر با High Power Electric اختلاف نداره

------------------------------

.. اگر چونین نبود ! یقینا کمپانیهایی مثل dell یا hp که متخصص اسمبل ورک استیشن هستند از این پاورهای بصرفه استفاده میکردند .
    انصافا این حرف درسته؟

شرکت گرین یک شرکت کوچیکه و نمی تونه به اون صورت صادرات داشته باشه و از طرفی ما با آمریکا رابطه اقتصادی نداریم یعنی آمریکا اجازه نمیده گرین گواهینامه به نام خودش ثبت کنه اونوقت میذاره تو آمریکا، پاور بفروشه!!

بعد اینکه مثلا پاور Corsair RM750i 80Plus Gold حدودا 130 دلاره و در آمریکا بسیار به صرفه هست اما وقتی اومده تو ایران با تعرفه گمرگ و هزینه حمل و نقل و مالیات بر ارزش افزوده و ... دلاری 5900 حساب کردن که این قیمت شده و شما فکر می کنی حتما پاور های گرین یک مشکلی دارن که ارزونتر هستن.

درسته که گارانتی چند ساله داره !! اما هرگز این گارانتی ضرر دیگر قطعات را نخواهد داد
    خوب شرکت های دیگه هم ضرر قطعات دیگه رو نمیدن و این مختص به گرین نیست.

من قبلا فکر می کردم که پاورهای گرین گارانتی 5 ساله دارن ولی یکی از دوستان اعلام کرد که گارانتی 10 ساله دارن. یعنی اگه این پاور ها بی کیفیت بودن 10 سال گارانتی میشدن؟

بحث من هم این نیست که کورسیر و ... خوب نیستن بحث من این هست که پاورهای گرین هم با کیفیت هستن و می شه روشون حساب کرد حالا یکی می تونه بیشتر هزینه کنه پاور کورسیر بخره

بعد اینکه مگه جنگنده F35 ئه که تکنولوژی ساختش دست یک کشور باشه یه پاور که این حرفا رو نداره الان کیفیت تمام برندها نزدیک به همه مخصوصا اینکه پاورهای برندهای معروف رو هم شرکت های دیگه می سازن
    امتیازها
    350
    سطح
    6
    12
    کاربر جدید
    دوستان این کانفیگ چطوره!؟

نام: 2274-12.1.jpg
مشاهده: 24
حجم: 197.7 کیلو بایت
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    استارتر عزیز تاپیک این سیستم با بودجه 10 میلیونی شما
    البته پردازنده 7820x انتخاب شده که مبلغ رو برده روی 11 ولی شما از همون 7800x میتونی استفاده کنی با قیمت 950 تومن ارزونتر
    اگر باز خواستید از قیمت کم کنید میتونید یک ssd 850 evo 500 gb هم بردارید البته خب سرعتش پایینتره / یا اینکه همون کارت 1080 رو بردارید بجای 1080TI
    نکته :برای محتوای بهتر به رم 32 بعدها نیاز پیدا خواهید کرد (روی پلتفرم x299 از 4 رم بهتره استفاده بشه که سرعت نجومی در رندر پدیدار بشه .)

نام: erye.jpg
مشاهده: 55
حجم: 102.8 کیلو بایت
    امتیازها
    123
    سطح
    2
    13
    کاربر جدید
    آقای عزیز
    کجای جملات من بوی اداعا و فخر فروشی داده . اینکه من مدرک تحصیلی ام رو در یک کشور دیگه در حوزه جلوه های ویژه گرفتم ادعاست ؟
    اینکه عرض کردم
    شکی بر این نیست که یک کاربر نرم افزار هرگز متخصص سخت افزار نخواهد بود و این کاملا قابل درک و فهم است . و فرمایش دوست قبلی رو تایید کردم ؟
    اینکه یک برند رو بر حسب تجربه چندین ساله و تعداد خرابی و برگشتی که به چشمم خورده رد کردم و یا پیشنهاد دادم اداعاست ؟
    من چیزی که با چشمانم میبینم و درک کردم رو نوشتم . حالا اشتباه بوده ؟ من نظرمو دادم . بعنوان یک عضو این انجمن . که اشتباه کردم و دیگه هرگز چنین کاری نمی کنم .
    حالا حاصلش برای فرد خواننده یا مثبته یا منفی .
    من برای تمام قطعاتی که پیشنهاد میدم تضمینش 17 سال سابقه رندر و کار با سیستم های این حوزه است .

حالا بنده حقیر و بی سواد به کنار .. اما یادتون باشه وقتی فردی در حوزه برودکست یک تجربه ناچیز در حوزه کاری خودش داشت . اینگونه با او رفتار نکنید ( همه چیز روی کاغذ و جدول و اعداد و ارقام قابل ارائه نیست / گاهی لازمه مدتها ضرر داد . بالا پایین کرد که به یک نتیجه واقعی دست یافت / شما هر وقت مثل من 1 ماه با جرات سیستمت رو تحت فشار قرار دادی بدون خاموشی / اونوقت حرفهای بدرد نخور و غیر علمی منو درک میکنی )

بنده محکوم شدم شما کاملا متین فرمودید و پشیمان شدم از تمام گفته هایم .
    اگر ادعایی کردم شما منو به بزرگواریتان ببخشید.
    از همه پوزش میخوام و امیدوارم منو ببخشید .

دوست عزیزمون هم بلاخره راهشو پیدا میکنه . متاسفانه در ایران جنگ بر سر قطعات و این موارد همواره بوده و هست ( مثل بحث اینتل و AMD )

حلال کنید / بدرود
    امتیازها
    350
    سطح
    6
    12
    کاربر جدید
    مرسی از همگی دوستان بابت کمک و راهنمایی.
    اگه خدا بخواد هفته بعد میرم دنبال قطعات.
    اسمبل کردم عکسش رو میزارم تو همین تاپیک
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    نقل قول نوشته اصلی توسط vaita نمایش پست ها
    دوستان این کانفیگ چطوره!؟

نام: 2274-12.1.jpg
مشاهده: 24
حجم: 197.7 کیلو بایت
    به نظر من کانفیگ خوبی نیست برای مثال پاور رو کمتر از 750 نباید برداری

من اگه باشم سیستم پست 33 که جناب پورسانی پیشنهاد دادن رو می خریدم نهایتا با i7-7800x برای بودجه 10 میلیونی چون این سیستم بسیار با فکر مطرح شده
    امتیازها
    664
    سطح
    13
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    استارتر عزیز تاپیک این سیستم با بودجه 10 میلیونی شما
    البته پردازنده 7820x انتخاب شده که مبلغ رو برده روی 11 ولی شما از همون 7800x میتونی استفاده کنی با قیمت 950 تومن ارزونتر
    اگر باز خواستید از قیمت کم کنید میتونید یک ssd 850 evo 500 gb هم بردارید البته خب سرعتش پایینتره / یا اینکه همون کارت 1080 رو بردارید بجای 1080TI
    نکته :برای محتوای بهتر به رم 32 بعدها نیاز پیدا خواهید کرد (روی پلتفرم x299 از 4 رم بهتره استفاده بشه که سرعت نجومی در رندر پدیدار بشه .)

نام: erye.jpg
مشاهده: 55
حجم: 102.8 کیلو بایت
    به نظرتون به جای این مادر برد از مادربرد مادربرد ايسوس مدل PRIME X299-A استفاده کنیم چطوره؟؟؟

امتیازها
    6
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    به نظرتون واسه مادربرد asus x299 delux
    و سی پی یو 7820x
    ۲ تا رم ۸ گیگ کرسیر بهتره و ساپرت میکنه یا ۲تا رم ۸گیگ جی اسکیل؟؟
    ممنونم
    امتیازها
    6
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    و سی پی یو 7820x
    ممنونم
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza2882 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    و سی پی یو 7820x
    ممنونم

این نسل از پردازنده و سوکت با چینش 4*4 پرفورمنس بهتری داره ..... فرقی هم بین رم ها نیست ...... اولویت با فرکانس بالاتر باشه و تایمینگ پایین تر .....
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)