ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط S.T.A.L.K.E.R نمایش پست ها
    سلام

1- فلش ندارم! غیر از فلش راهی برای گرفتن تصویر سمت چپ بایوس نداریم؟

2- در مورد اینکه روی هر دو هارد ویندوز نصب شده، باید در ابتدای بالای اومدن ویندوز بوت اون ها تنظیم بشه درسته؟ خوب سوالم اینه اگر با ویندوزی که روی هارد 500 گیگ نصب هست، سیستم رو بوت کنم، بعد از بالا اومدن میشه اطلاعات رو به هارد 1 گیگ منتقل کرد؟ یا اینکه باید ویندوز رو از روی درایو C فرمت کنم تا بعد از اتصال هارد 500 گیگ در کنار هارد دوم، به شکل یک درایور مجزا شناسایی بشه؟

3- من هارد و زدم، تو بایوس چیز خاصی ندیدم! متوجه نمیشم تو بایوس بعد از اتصال هارد 500 گیگ باید چه تغییری رو ببینم؟

4- هارد 500 گیگ اینترنال رو میتونم در زمان روشن بودن سیستم وصل کنم یا حتما باید سیستم رو خاموش کنم و از برق خارج بشه تا قابلیت اتصال رو داشته باشه؟؟/ در زمان خارج کردن هارد این موضوع چه طوریه؟؟؟
    1 و 3 . با گوشی هم میشه عکس گرفت ولی خب هم دردسر آپلودش بیشتره هم ممکنه کیفیت مناسب نداشته باشه .
    در کل جلوی پورت های SATA که اشغال شدن مدل دستگاه (هارد یا رایتر یا SSD رو می نویسه . )
    2. آره میشه مشکلی نیست . نیاز ندارید حتماً با همون هارد 500 گیگی بوت بشید . از هارد 1 ترا هم میشه این کار رو کرد .
    4. خاموش باشه . در حالت روشن وصل نکنید . احتمال سوختن هارد زیاده حتی اگر HotPlug داشته باشه کیستون .

امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    1 و 3 . با گوشی هم میشه عکس گرفت ولی خب هم دردسر آپلودش بیشتره هم ممکنه کیفیت مناسب نداشته باشه .
    در کل جلوی پورت های SATA که اشغال شدن مدل دستگاه (هارد یا رایتر یا SSD رو می نویسه . )
    2. آره میشه مشکلی نیست . نیاز ندارید حتماً با همون هارد 500 گیگی بوت بشید . از هارد 1 ترا هم میشه این کار رو کرد .
    4. خاموش باشه . در حالت روشن وصل نکنید . احتمال سوختن هارد زیاده حتی اگر HotPlug داشته باشه کیستون .
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 333333333333333333.jpg
مشاهده: 10
حجم: 121.6 کیلو بایت

من هارد قبلیمو (500 گیگ) رو نصب کردم و ویندوز رو مثل تصویر بالا میبینم. اون درایوهایی که دورش مربع قرمز کشیدم، برای هارد 500 گیگ قبلیه که حالا اینجا مشخصه. سوالم اینه:

1- توی درایور H هارد دوم (500 گیگ) ویندوز نصبه که میخوام حذف بشه. روند کارش به چه صورته؟ فرمت کنم یا از نظر فنی مشکل ایجاد میشه؟
    2- میخوام محتویات و فضای هر دو هارد یکی بشه و فضای درایو هارد 500 گیگ بره روی هارد 1 ترابایت (یعنی C,D,E). باید چیکار کنم؟
    3- الان یه سری محتویات اضافی تو هر دو هارد وجود داره که فایل اجرایی محسوب میشن. من کدومش و باید حذف کنم؟

این توضیحم بدم که به صورت پیش فرض، ویندوز با هارد 1 ترابایت (یعنی اونی که درایو C,D,E داره توی تصویر) لود میشه.
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر

نام: 333333333333333333.jpg
مشاهده: 10
حجم: 121.6 کیلو بایت

من هارد قبلیمو (500 گیگ) رو نصب کردم و ویندوز رو مثل تصویر بالا میبینم. اون درایوهایی که دورش مربع قرمز کشیدم، برای هارد 500 گیگ قبلیه که حالا اینجا مشخصه. سوالم اینه:

1- توی درایور H هارد دوم (500 گیگ) ویندوز نصبه که میخوام حذف بشه. روند کارش به چه صورته؟ فرمت کنم یا از نظر فنی مشکل ایجاد میشه؟
    2- میخوام محتویات و فضای هر دو هارد یکی بشه و فضای درایو هارد 500 گیگ بره روی هارد 1 ترابایت (یعنی C,D,E). باید چیکار کنم؟
    3- الان یه سری محتویات اضافی تو هر دو هارد وجود داره که فایل اجرایی محسوب میشن. من کدومش و باید حذف کنم؟

این توضیحم بدم که به صورت پیش فرض، ویندوز با هارد 1 ترابایت (یعنی اونی که درایو C,D,E داره توی تصویر) لود میشه.
    سلام
    با ویندوز هارد 1 ترابایتی بوت بشید و اگر دیگه با ویندوز هارد 500 کاری ندارید کل درایو H رو حذف کنید.

دو هارد از هم مجزا هستن ! یعنی هارد 1 ترا پارتیشن های اختصاصی خودشو داره ,هارد 500 هم پارتیشن های جداگانه ی خودشو داره که در سیستم همه به صورت تک به تک و پشت هم به نمایش درمیان.

منظور از فایل اجرایی چیه ؟
    اگر منظور فایل ویندوز هست که شما دیگه با ویندوز هارد 500 کاری نداری و کلا حذفش میکنی و تمامی فایلهای بوت ویندوز و نرم افزاری و ... هارد 500 رو هم حذف میکنی .یا اینکه اطلاعات ضروریتو منتقل میکنی به 1 ترا و بعد کل درایوهای 500 رو فرمت میکنی.
    امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    سلام
    با ویندوز هارد 1 ترابایتی بوت بشید و اگر دیگه با ویندوز هارد 500 کاری ندارید کل درایو H رو حذف کنید.

دو هارد از هم مجزا هستن ! یعنی هارد 1 ترا پارتیشن های اختصاصی خودشو داره ,هارد 500 هم پارتیشن های جداگانه ی خودشو داره که در سیستم همه به صورت تک به تک و پشت هم به نمایش درمیان.

منظور از فایل اجرایی چیه ؟
    اگر منظور فایل ویندوز هست که شما دیگه با ویندوز هارد 500 کاری نداری و کلا حذفش میکنی و تمامی فایلهای بوت ویندوز و نرم افزاری و ... هارد 500 رو هم حذف میکنی .یا اینکه اطلاعات ضروریتو منتقل میکنی به 1 ترا و بعد کل درایوهای 500 رو فرمت میکنی.
    ممنونم. من الان یه سری از فایل های مربوط به هارد 500 گیگ رو حذف کردم؛ الان درایوهای من شبیه تصویر زیر هست. حالا چند تا سوال دارم:

نام: 5555.jpg
مشاهده: 6
حجم: 128.0 کیلو بایت

1- درایور G یا SYSTEM RESERVED چیه و به چه دردی میخوره و حذش کنیم یا نکنیم!؟ چه طور حذف میشه؟
    2- میخوام درایور K و H رو یکی کنم. با چه نرم افزاری این کارو انجام بدم؟
    3- همینطور میخوام فضای درایور J و I هم بدون حذف اطلاعات با هم یکی بشن. میشه یا نمیشه؟! با چه نرم افزاری!؟
    امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    به صورت ساده هارد فقط به صورت خطی میتوان پارتیشن بندی کرد و نمیتوان اول به آخر هارد را یگپارچه کرد ......
    از قسمت
    Disk Management عکس قرار بدهید تا بهتر بتوان راهنمایی کرد.....
    با پارتیشن مجیک میتوان بدون از دست دادن اطلاعات پارتیشن بندی کرد ولی برای احتیاط و محکم کاری حتماً از اطلاعات ضروری خود بکاپ تهیه بفرمائید.......
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    1- درایور G یا SYSTEM RESERVED چیه و به چه دردی میخوره و حذش کنیم یا نکنیم!؟ چه طور حذف میشه؟
    2- میخوام درایور K و H رو یکی کنم. با چه نرم افزاری این کارو انجام بدم؟
    3- همینطور میخوام فضای درایور J و I هم بدون حذف اطلاعات با هم یکی بشن. میشه یا نمیشه؟! با چه نرم افزاری!؟
    1- مربوط به بوت و ریکاوری میشه، حذفش نکنین، میتونین drive latter این پارتیشن رو وردارین تا یه جورایی مخفی بشه
    2- فکر کنم با یکی از نرم افزار های acronis میشه اما فکر نکنم اصلا اصولی باشه، دلیل خاصی برای این کار دارین!؟ فایلی رو میخواین نگه دارین که اندازه اش از اون پارتیشن ها بزرگتره؟
    3- برای یکی کردن، باید هر دو پارتیشن به صورت فیزیکی کنار هم باشن، اول اطلاعات پارتیشن دومی رو منتقل کنین به یه پارتشین دیگه، بعدش همین پارتیشن خالی رو "حذف" کنین تا Unallocated بشه، بعد برین رو پارتشین اول و گزینه ی extend رو بزنین تا یکی بشن.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)