ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    امتیازها
    28
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

مشکل در نصب درایور ASUS K52N برای ویندوز 8.1

با عرض سلام و خسته نباشید

مدل لپ تاپ من ASUS K52N هست و درایورش با ویندوز 7 سازگاره. من ویندوز 8.1 نصب کردم و برای نصب درایورها سایت زیر رو یافتم
    Asus K52N Drivers Download for Windows 10, 8.1, 7, Vista, XP
    تمام فایلها را دانلود کردم و نصب کردم اما بنظرم یه فایلهایی کم هست. تصویر طبیعی نیست و نویز داره. بنظرم مشکل مربوط به درایور ATI هست. ولی نمیدانم چه نسخه ای مناسبه برام. از یکسری نرم افزار ها هم استفاده کردم مثل toolkit driver، driver pack و ... که با اینکه از سایتی که گفتم کلی فایل دانلود و نصب کردم بازم هم یکسری درایور رو شناسایی می کنه که نصب نیست. تجربه اولم هست و خیلی گیج شدم.
    لطفا کمک کنید. ممنونم.

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید

مدل لپ تاپ من ASUS K52N هست و درایورش با ویندوز 7 سازگاره. من ویندوز 8.1 نصب کردم و برای نصب درایورها سایت زیر رو یافتم
    Asus K52N Drivers Download for Windows 10, 8.1, 7, Vista, XP
    تمام فایلها را دانلود کردم و نصب کردم اما بنظرم یه فایلهایی کم هست. تصویر طبیعی نیست و نویز داره. بنظرم مشکل مربوط به درایور ATI هست. ولی نمیدانم چه نسخه ای مناسبه برام. از یکسری نرم افزار ها هم استفاده کردم مثل toolkit driver، driver pack و ... که با اینکه از سایتی که گفتم کلی فایل دانلود و نصب کردم بازم هم یکسری درایور رو شناسایی می کنه که نصب نیست. تجربه اولم هست و خیلی گیج شدم.
    لطفا کمک کنید. ممنونم.

دوست خوبم

اون لینک متفرقه کجاست؟

شما برای نصب درایور صرفا باید به سایت سازنده یعنی اینجا مراجعه کنید: https://www.asus.com/Laptops/K52N/helpdesk_download/

در اینجا هم صرفا" درایور ویندوز 7 هست. بنابراین ویندوز دیگری نصب نمیشه فقط همون 7 رو نصب کنید.

ویندوز 10 رو هم میتونید تست کنید ولی با توجه به ساپورت نرم افزاری از ویندوز 7 پیشنهاد میکنم همون ویندوز 7 رو نصب کنید ولاغیر.
    امتیازها
    28
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دوست خوبم

اون لینک متفرقه کجاست؟

شما برای نصب درایور صرفا باید به سایت سازنده یعنی اینجا مراجعه کنید: https://www.asus.com/Laptops/K52N/helpdesk_download/

در اینجا هم صرفا" درایور ویندوز 7 هست. بنابراین ویندوز دیگری نصب نمیشه فقط همون 7 رو نصب کنید.

ویندوز 10 رو هم میتونید تست کنید ولی با توجه به ساپورت نرم افزاری از ویندوز 7 پیشنهاد میکنم همون ویندوز 7 رو نصب کنید ولاغیر.
    سلام. ممنون از شما
    یعنی من ویندوزی غیر از سون نمیتونم نصب کنم !؟؟ ابونتو چی ؟
    یک DVD از سه ویندوز 7 و 8 و 10 دارم که خواستم مجددا همان 7 را نصب کنم اما به محض شروع نصب پیغام میده که نیاز به درایور هست! چکار کنم الان؟ از درایور لپ تاپم image بگیرم و برای نصب آن را browse کنم ؟
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام. ممنون از شما
    یعنی من ویندوزی غیر از سون نمیتونم نصب کنم !؟؟ ابونتو چی ؟
    یک DVD از سه ویندوز 7 و 8 و 10 دارم که خواستم مجددا همان 7 را نصب کنم اما به محض شروع نصب پیغام میده که نیاز به درایور هست! چکار کنم الان؟ از درایور لپ تاپم image بگیرم و برای نصب آن را browse کنم ؟
    بدلیل پلتفرم قدیمی AMD این لپتاپ متاسفانه هیچ درایور شرکتی جز 7 براش نیومده (البته سایت ایسوس توصیه به نصب ویندوز 10 کرده پس احتمالا درایورهاش هم نصب میشه تا حدودی )
    از درایورهاتون یک بکاپ بگیرید بد نیست.
    اگر قصد نصب ویندوز 10 رو دارید باید بایوس سیستم رو از سایت شرکت آپدیت کنید.
    برای نصب 7 هم از محیط بوت استفاده کنید نه داخل ویندوز .
    ویندوز قبلی رو پاک کنید ویندوز جدید رو نصب کنید درایور ها رو نصب کنید . (درایورهای بروزتر در سایت هست ).
    بعد از نصب ویندوز و درایورها ویندوز رو کاملا آپدیت کنید (تیک زبان ها رو از آپدیت حذف کنید لازم نیست)
    هرگونه درایور جدیدی (صدا, تصویر ...) هم در قسمت آپدیت ویندوز پیشنهاد شد اجازه بدید نصب بشه .
    امتیازها
    28
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    بدلیل پلتفرم قدیمی AMD این لپتاپ متاسفانه هیچ درایور شرکتی جز 7 براش نیومده (البته سایت ایسوس توصیه به نصب ویندوز 10 کرده پس احتمالا درایورهاش هم نصب میشه تا حدودی )
    از درایورهاتون یک بکاپ بگیرید بد نیست.
    اگر قصد نصب ویندوز 10 رو دارید باید بایوس سیستم رو از سایت شرکت آپدیت کنید.
    برای نصب 7 هم از محیط بوت استفاده کنید نه داخل ویندوز .
    ویندوز قبلی رو پاک کنید ویندوز جدید رو نصب کنید درایور ها رو نصب کنید . (درایورهای بروزتر در سایت هست ).
    بعد از نصب ویندوز و درایورها ویندوز رو کاملا آپدیت کنید (تیک زبان ها رو از آپدیت حذف کنید لازم نیست)
    هرگونه درایور جدیدی (صدا, تصویر ...) هم در قسمت آپدیت ویندوز پیشنهاد شد اجازه بدید نصب بشه .
    ممنون از شما
    مشکلی که الان دارم این هست که ویندوز 8.1 رو نصب کردم و درایورها به درستی نصب نشدند و هر چه فایل دانلود کردم برای درایور جواب نداد. بنابراین بکاپ گرفتن کمکی بهم نمیکنه. میخوام مجددا سون رو نصب کنم برای لود شدن از CD یا DVD مشکلی نیست وقتی restart میکنم پیغام میده که اگه میخوایید از DVD لود بشه یه دکمه فشار بدید. اما تا میخواد شروع به نصب کنه پیغام میده که نیاز به درایور در DVD یا USB هست یا Browse کنید من برای این قسمت باید چکار کنم ؟ من که یه DVD ROM بیشتر ندارم و اون تو سیدی ویندوز هست. میشه از سیدی درایور لپ تاپم image بگیرم و اونو browse کنم ؟؟
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    ممنون از شما
    مشکلی که الان دارم این هست که ویندوز 8.1 رو نصب کردم و درایورها به درستی نصب نشدند و هر چه فایل دانلود کردم برای درایور جواب نداد. بنابراین بکاپ گرفتن کمکی بهم نمیکنه. میخوام مجددا سون رو نصب کنم برای لود شدن از CD یا DVD مشکلی نیست وقتی restart میکنم پیغام میده که اگه میخوایید از DVD لود بشه یه دکمه فشار بدید. اما تا میخواد شروع به نصب کنه پیغام میده که نیاز به درایور در DVD یا USB هست یا Browse کنید من برای این قسمت باید چکار کنم ؟ من که یه DVD ROM بیشتر ندارم و اون تو سیدی ویندوز هست. میشه از سیدی درایور لپ تاپم image بگیرم و اونو browse کنم ؟؟
    یک عکس از اون ارور یا درخواستی که دریافت میکنید وسط عملیات قرار بدید
    امتیازها
    28
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    یک عکس از اون ارور یا درخواستی که دریافت میکنید وسط عملیات قرار بدید

سلام
    نمیدانم چرا نمیشه عکس را اپلود کنم
    متن ارور را مینویسم
    A media driver your computer needs is missing. This could be a DVD, USB or Hard disk driver. If you have a CD, DVD or USB flash driver with the driver on it, please insert it now.

Note: If the Installation media for windows is in the DVD drive or on a USb drive, you can safely remove it for this step.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام
    نمیدانم چرا نمیشه عکس را اپلود کنم
    متن ارور را مینویسم
    A media driver your computer needs is missing. This could be a DVD, USB or Hard disk driver. If you have a CD, DVD or USB flash driver with the driver on it, please insert it now.

Note: If the Installation media for windows is in the DVD drive or on a USb drive, you can safely remove it for this step.
    سلام .
    از اون قسمت Load Driver داخل مراحل نصب چرا میرید شما ؟! ربطی به اونجا نداره اصلاً . ویندوز نصب کنید بیاد بالا بعد درایور نصب کنید .

امتیازها
    28
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام .
    از اون قسمت Load Driver داخل مراحل نصب چرا میرید شما ؟! ربطی به اونجا نداره اصلاً . ویندوز نصب کنید بیاد بالا بعد درایور نصب کنید .

سلام
    از کجا برم ؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام
    از کجا برم ؟
    اون پیام برای Load Driver خودش خود به خود ظاهر میشه یا شما اون گزینه رو میزنید ؟ اگر خودش میاد باید درایور ها رو اگر دانلود کردید برای 7 از روی هارد یا فلش مسیرش رو همون طور که گفته Browse کنید . اگر درایورهای 7 وی dvd درایور هست پس ناچارید ویندوز رو با فلش بوتیبل کنید و نصب کنید تا بتونید داخل درایو DVD دیسک درایور لپ تاپ رو بزارید
    بالاخره باید یکی از فلش باشه یکی از DVD
    اگر خودتون اون گزینه رو میزنید دستی که نباید بزنید و باید ویندوز که نصب شد بعد درایور نصب بشه . روالش اینه حالا مال شما اگر جور دیگه هست از عجایب حساب میشه .

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)