ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    68,332
    سطح
    100
    1,507
    MSI
    پشتیبانی MSI

آموزش ماینینگ با مادربردهای MSI (نحوه راه اندازی)

با بالا گرفتن تب و تاب ماینینگ با کارت گرافیک های جدید AMD شرکت MSI قصد دارد این تاپیک آموزشی برای استفاده از این کارت ها AMD بر روی مادربردهای شرکت های MSI می باشد .

مادربردهایی که انتخاب شده MSI شامل مدلهای زیر میباشد :
    Z170-A PRO, Z170A SLI PLUS, Z170 KRAIT GAMING, Z170A KRAIT GAMING, Z170A KRAIT GAMING 3X, Z270-A PRO, H270-A PRO
    برای آموزش از مادربرد زیر استفاده شده است :
    MSI Z270-A PRO
    در اولین قدم با استفاده از MSI M-FLASH بایوس مادربرد خود را اپدیت کنید.تاپیک آموزشی اپدیت بایوس با M-FLASH در انجمن MSI وجود دارد .
    بعد از اپدیت بایوس بدون وصل کردن کارت های AMD مورد استفاده وارد بایوس شوید و طبق عکس زیر روی این گزینه قرار دهید :

بعد از فعال کردن و خروج از بایوس فقط یکی از کارت های مورد استفاده را متصل کنید . به خاطر داشته باشید کارت مورد نظر را توسط رایزر به مادربرد وصل کنید و مستقیما به مادربرد خودتان وصل نکنید .
    بعد از این مرحله و نصب درایورها اینتل و AMD طبق تصویر زیر در ویندوز مشاهده می کنید

در مرحله بعد در قسمت power options نیاز به تغییر گزینه زیر است :
    تیک گزینه مشخص شده را بردارید

سیستم را ریست کنید وارد بایوس شوید و در مسیر زیر این گزینه را فعال کنید
    Settings\Advanced\PCI Subsystem Settings\Above 4G memory/Crypto Currency Mining to
    طبق عکس زیر

بعد از این مرحله کارت های خود را به صورت تک به تک اضافه کنید . هر بار که یک کارت اضافه می کنید وارد ویندوز شوید و صبر کنید تا کارت شناسایی شود بعد دستگاه را خاموش کنید و کارت بعدی را نصب کنید .تا تمام کارت های که تهیه کردید نصب شوند همانند تصویر زیر

در تصویر بالا همانطور که مشاهده می کنید 6 کارت به صورت کامل شناخته شده اند .
    در جدول زیر هم لیست مادربردها و بایوس پیشنهادی را مشاهده می کنید :

برای کسانی که قصد دارند تعداد بیشتری کارت گرافیک استفاده کننده 6 تا 8 کارت گرافیک شرکت MSI لیست زیر را پیشنهاد می کند :

امتیازها
    68,332
    سطح
    100
    1,507
    MSI
    پشتیبانی MSI
    در مرحله تست و نرم افزاری هم این دستور عمل را پیش بگیرید
    برای دانلود برنامه به لینک زیر مراجعه کنید
    لینک
    فایل start.bat را به شکل زیر ادیت کنید

سپس فایل star.bat را در حالت ادمین اجرا کنید
    برای Wallet Address هم بر اساس انتخابتون می توانید یکی از سه موارد زیر را انتخاب فرمائید :
    ZCASH
    ZCASH Global
    Bter

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    یه سوالی داشتم من چند تا دستگاه ماینر M3V1 از پارسال دارم و دو تا Z270
    چطور میتونم همه اینارو با هم وصل کنم؟؟؟ اصلا همچنین امکانی وجود داره؟ مدتی خاموش بودن، اصلا الان توجیه اقتصادی داره؟
    و یه مشکل دیگه اینکه پرس و جو کردم میگن مودما واسه اینکار جواب نمیده و سوئیچ باید بذاری. کل دستگاه هام میشه ۹ تا
    دو تا مدل دیدم یکی 3560 یکی هم 2960
    به نظر اولی کوچیک تر و جمع و جورتره فقط قیمتاش خیلی بالاست نمیدونم چیکار کنم. دوستان راه دیگه ای سراغ دارن؟
    امتیازها
    68,332
    سطح
    100
    1,507
    MSI
    پشتیبانی MSI
    نقل قول نوشته اصلی توسط alib56 نمایش پست ها
    یه سوالی داشتم من چند تا دستگاه ماینر M3V1 از پارسال دارم و دو تا Z270
    چطور میتونم همه اینارو با هم وصل کنم؟؟؟ اصلا همچنین امکانی وجود داره؟ مدتی خاموش بودن، اصلا الان توجیه اقتصادی داره؟
    و یه مشکل دیگه اینکه پرس و جو کردم میگن مودما واسه اینکار جواب نمیده و سوئیچ باید بذاری. کل دستگاه هام میشه ۹ تا
    دو تا مدل دیدم یکی 3560 یکی هم 2960
    به نظر اولی کوچیک تر و جمع و جورتره فقط قیمتاش خیلی بالاست نمیدونم چیکار کنم. دوستان راه دیگه ای سراغ دارن؟
    سلام دوست عزیز
    این سوال شما مرتبط با ما محصولات ما نیست . باید با سازنده دستگاه ماینرتماس بگیرید .یا در انجمن های مرتبط با ماین مطرح کنید . این تاپیک فقط برای آموزش راه اندازی کارت گرافیک ها بر روی مادربردهای ام اس آی است و سایر موارد قابل پاسخگویی نیست .
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع