ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25
    امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن

مشکل عدم تصویر دهی کارت گرافیک

سلام دوستان: یه مشکل جدی دارم

یه سیستم دارم با مشخصات زیر:

مادربرد: گیگابایت MSI A75A-G35
    پردازنده از AMD A6500 از سری سوکت FM1 (با تراشه گرافیکی مجتمع AMD)
    8 گیگابایت حافظه رم
    کارت گرافیک GTX 960 انویدیا که تازه خریدم

اما مشکل: برای این سیستم یه پاور گرین 450 UK گلد خریدم! پاور و زدم، بعد کارت گرافیک GTX 960 و نصب کردم دیدم سیستم روشن نمیشه! پاور مشکل داشت و بردم عوض کردم و به جاش یه پاور گریم 650 گلد خریدم. نصبش کردم و بعد کارت گرافیک رو نصب کردم که متاسفانه دیدم یه صفحه سیاه میاد (قبل از نمایش لوگو مادربرد) و کارت هیچ تصویری نشون نمیده!

گوشه بالای سمت چپ تصوی ریه خط تیره به صورت تند تند رونش و خاموش میشه! پایین سمت راست هم نوشته B2

به نظرتون پاور معیوب 450 کارت منو سوزونده؟
    کارت انویدیا هست و تراشه گرافیکی فعلی AMD، آیا تداخلی برای شناسایی ورودی جدید ایجاد شده؟
    چه طوری تراشه گرافیکی قبلی رو غیر فعال کنم!؟
    چرا کارت گرافیک تصویر نمیده!؟

یه تداخل پیش اومده که واقعا نمیدونم از چیه! لطفا هر کی میدونه کمک کنه (اینم میدونم گلوگاه ایجاد میشه، برای من همون 40 تا 50 درصد قدرت کارت فعلا کفایت میکنه)
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط S.T.A.L.K.E.R نمایش پست ها
    سلام دوستان: یه مشکل جدی دارم

یه سیستم دارم با مشخصات زیر:

مادربرد: گیگابایت MSI A75A-G35
    پردازنده از AMD A6500 از سری سوکت FM1 (با تراشه گرافیکی مجتمع AMD)
    8 گیگابایت حافظه رم
    کارت گرافیک GTX 960 انویدیا که تازه خریدم

اما مشکل: برای این سیستم یه پاور گرین 450 UK گلد خریدم! پاور و زدم، بعد کارت گرافیک GTX 960 و نصب کردم دیدم سیستم روشن نمیشه! پاور مشکل داشت و بردم عوض کردم و به جاش یه پاور گریم 650 گلد خریدم. نصبش کردم و بعد کارت گرافیک رو نصب کردم که متاسفانه دیدم یه صفحه سیاه میاد (قبل از نمایش لوگو مادربرد) و کارت هیچ تصویری نشون نمیده!

گوشه بالای سمت چپ تصوی ریه خط تیره به صورت تند تند رونش و خاموش میشه! پایین سمت راست هم نوشته B2

به نظرتون پاور معیوب 450 کارت منو سوزونده؟
    کارت انویدیا هست و تراشه گرافیکی فعلی AMD، آیا تداخلی برای شناسایی ورودی جدید ایجاد شده؟
    چه طوری تراشه گرافیکی قبلی رو غیر فعال کنم!؟
    چرا کارت گرافیک تصویر نمیده!؟

یه تداخل پیش اومده که واقعا نمیدونم از چیه! لطفا هر کی میدونه کمک کنه (اینم میدونم گلوگاه ایجاد میشه، برای من همون 40 تا 50 درصد قدرت کارت فعلا کفایت میکنه)
    سلام دوست عزیز شما از داخل بایوس باید گرافیک مرجع رو غیرفعال کنید

امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما از داخل بایوس باید گرافیک مرجع رو غیرفعال کنید
    سلام. این کارو کردم. ولی عمل نکرد. حتی با نرم افزار ddu درایور و حذف کردم، ولی نشد! البته بعد حذف درایور با نرم افزار ddu؛ وقتی رفتم تو ویندوز دیدم هنوز درایور داره!! کارتم انویدیاست و تراشه گرافیکی amd

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: c766deed-dd8d-46b4-b4d0-967e288fede7.jpg
مشاهده: 15
حجم: 44.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 4444444444444.jpg
مشاهده: 17
حجم: 34.8 کیلو بایت
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام حسین جان
    قبل یا بعد از این اتفاق گرافیک 960 روی سیستم دیگه تست کردید ببینید کار می کنه یا نه؟
    قبلاً با این سیستم با گرافیک مجتمع کار می کردید؟
    ویندوزتون چیه؟
    آخرین ورژن درایور های AMD اعم از چیپست و درایور گرافیک مجتمع نصب بوده؟ یا قدیمی تر بوده؟
    به نظرم کارت 960 رو یک بار روی سیستم دیگه تست کنید اگر مشکل نداشت یک بار ویندوز سیستم رو عوض کنید و دوباره گرافیک رو نصب کنید.

امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام حسین جان
    قبل یا بعد از این اتفاق گرافیک 960 روی سیستم دیگه تست کردید ببینید کار می کنه یا نه؟
    قبلاً با این سیستم با گرافیک مجتمع کار می کردید؟
    ویندوزتون چیه؟
    آخرین ورژن درایور های AMD اعم از چیپست و درایور گرافیک مجتمع نصب بوده؟ یا قدیمی تر بوده؟
    به نظرم کارت 960 رو یک بار روی سیستم دیگه تست کنید اگر مشکل نداشت یک بار ویندوز سیستم رو عوض کنید و دوباره گرافیک رو نصب کنید.
    سلام آقا رضا؛ هنوز گرافیک gTX960 رو روی سیستم دیگه ای تست نکردم.

قبلا (از زمانی که سیستم و خریدم) هم با گرافیک مجتمع کار میکردم و تازه گرافیک مجزا براش خریدم
    ویندوزم 10 هست
    آخرین ورژن درایور و چیپست نصب بوده

نظر خودم همین بود که ویندوز و عوض کنم. چون یه نفر گفته بعد از نصب کارت گرافیک جدید باید حتما ویندوز و عوض کنید تا کارت و بشناسه
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط S.T.A.L.K.E.R نمایش پست ها
    سلام آقا رضا؛ هنوز گرافیک gTX960 رو روی سیستم دیگه ای تست نکردم.

قبلا (از زمانی که سیستم و خریدم) هم با گرافیک مجتمع کار میکردم و تازه گرافیک مجزا براش خریدم
    ویندوزم 10 هست
    آخرین ورژن درایور و چیپست نصب بوده

نظر خودم همین بود که ویندوز و عوض کنم. چون یه نفر گفته بعد از نصب کارت گرافیک جدید باید حتما ویندوز و عوض کنید تا کارت و بشناسه
    بله ویندوز رو عوض کنید. البته اختلاف نظر بین افراد هست در خصوص تعویض ویندوز بعد از نصب گرافیک. خودم زیاد اعتقادی ندارم که این موضوع اجباری هست مگر در موارد خاص این چنینی ولی مثلاً آرمین جان همیشه روی تعویض ویندوز بعد از نصب گرافیک جدید تاکید داره. منتها شما قبلش اگر سیستم دیگه در دسترستون هست گرافیک رو یک تست باهاش بکنید ضرر نداره.
    10 رو ترجیحاً نسخه Anniversary نصب کنید تا باگهای احتمالی آپدیت Creators اثر منفی احتمالی نگذاره.

امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    بله ویندوز رو عوض کنید. البته اختلاف نظر بین افراد هست در خصوص تعویض ویندوز بعد از نصب گرافیک. خودم زیاد اعتقادی ندارم که این موضوع اجباری هست مگر در موارد خاص این چنینی ولی مثلاً آرمین جان همیشه روی تعویض ویندوز بعد از نصب گرافیک جدید تاکید داره. منتها شما قبلش اگر سیستم دیگه در دسترستون هست گرافیک رو یک تست باهاش بکنید ضرر نداره.
    10 رو ترجیحاً نسخه Anniversary نصب کنید تا باگهای احتمالی آپدیت Creators اثر منفی احتمالی نگذاره.
    ویندوز 10 نسخه
    Anniversary؟؟؟ مگه اینترپرایس کاملترین نیست؟؟؟؟ Anniversary به چه درد میخوره؟؟؟

وقتی سیستم و روشن میکنم، ویندوز بوت نمیشه! قبل از نمایش لوگو مادربرد، تو صفحه سیاه گیر میکنه!!! و 3 تا بوق به فاصله هر 11 ثانیه میزنه!!!
    امتیازها
    4,497
    سطح
    42
    182
    کاربر انجمن
    سلام

معمولا این حالت زمانی برام اتفاق می افته که سیستم دنبال partition table میگرده و پیداش نمیکنه... ببینید هارد تو بایوس دیتکت میشه؟
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    سلام

دوست عزیز اگر بایوس AMI باشه به نظرم 3 تا بوق می تونه نشون دهنده مشکل در رم (به خصوص ماژول اول اگر بیشتر از یکی هست) یا حتی خود مادربورد باشه.

این موارد رو هم در نظر داشته باشید.

اول امتحان کنید اگر با کارهایی که دوستان گفتن برطرف نشد ببینید اگر مادربورد مشکلی نداره (به دلیل اتصال به پاور معیوب) و بایوس آخرین نسخه نیست، به روزرسانی بایوس مادربورد هم می تونه یه راه حل برای عدم همخوانی کارت و ملحقات به سیستم باشه.
    امتیازها
    10,559
    سطح
    68
    742
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط petrosfataloty نمایش پست ها
    سلام

معمولا این حالت زمانی برام اتفاق می افته که سیستم دنبال partition table میگرده و پیداش نمیکنه... ببینید هارد تو بایوس دیتکت میشه؟
    چه طوری ببینم هارد تو بایوس دیتکت میشه یا نمیشه؟!
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)