ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 8 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 74
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام .
    خب مسئله خیلی پیچیده تر شد .
    اگر مشخصات مادربرد و پاور خدماتی رو بگید خوب میشه :
    مشخصات کارت و پاوری که به سیستم خودتون برای تست هم زدید بگید :

احتمال مشکل در پاور و مادربرد و بایوسش الان بیشتره . ولی شباهت زیادی هم به قمیش اومدنهای گرافیک قبل سوختن داره !
    این دوتا کار رو حتما انجام بده ! :
    1- کابل مانیتور رو عوض کن حتی اگه مطمئنی سالمه .
    2-بایوس مادربرد رو با احتیاط ارتقا بده (اگر بلد نیستی و قوانینش رو نمیدونی باید بدی بیرون! )و
    (مادربرد H61M-S2P چندین مدل داره , با پسوندهای مختلف و هر مدل Rev خاص خودش ! ) باید rev و مدل دقیق رو از روی مادربرد بخونی و نسل دقیقش رو بفهمی . جعبه مادربرد هم کمک میکنه تا حدی ( به عکسهای سایت هم دقت کن و دوتا لینک کمکی میزارم GA-H61M-S2P-B3 و GA-H61M-S2P
    هرکدوم بود انتخاب کن و جلو اسمش rev هاش رو هم زده که انتخاب کنی .

ویرایش
    متاسفانه این مادربرد یکم با کارت گرافیک ها و اسلات pci مشکل داشته !
    چه برای این مشکل چه برای چیز دیگه این اپدیت باید انجام بشه چون خیلی مشکلات مادربرد حل شده ( حالا یا خودتون یا خدمات انجام بدید)
    اخرین ورژن بایوس سال 2014
    امتیازها
    9,181
    سطح
    64
    32
    کاربر انجمن
    تشكر اما بله بايوس رو هم با نرم افزار @bios خودش آپديت كردم، قبلش حتى ريست هم كردم با دراوردن باترى مادربورد، بازهم بيفايده بود، اين اتفاق تكراري بودنش دردناك تر از رخ دادنشه، بهر حال حتما به نمايندگى آواژنگ ميبرم، اين باره دومه اين مادربوردهاى گيگابايت واسه من اينجور بازى درميارن. پاور هم همون كه فرموديد رو خريدم چون واقعا فكر كردم مشكل حتما از اونه، حيف خرج بيخود.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    امتیازها
    109,644
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
    تشكر اما بله بايوس رو هم با نرم افزار @bios خودش آپديت كردم، قبلش حتى ريست هم كردم با دراوردن باترى مادربورد، بازهم بيفايده بود، اين اتفاق تكراري بودنش دردناك تر از رخ دادنشه، بهر حال حتما به نمايندگى آواژنگ ميبرم، اين باره دومه اين مادربوردهاى گيگابايت واسه من اينجور بازى درميارن. پاور هم همون كه فرموديد رو خريدم چون واقعا فكر كردم مشكل حتما از اونه، حيف خرج بيخود.

دوست خوبم

مشخصات رو که داخل PSU Calculator که زدم، جزو پیشنهاداتش پاور 650 وات بود، سیستم های قدیمی تر به پاور های قدرتمند تری نیاز داشتند.

شما شک نکنید اگر پیشنهاد ارتقای پاور - خرج بیخودی بود - بنده بدون معطلی آقای پورسانی رو اخراج کرده بودم.

سیستم شما به هر شکل نیاز به پاور قدرتمند تری داشت، ولیکن این مشکلی که توصیف فرمودین مشخصه از پاور نبوده.

من برای حل مشکل سیستمم تمام قطعاتش رو عوض کردم، آخر سر هم نه خودم و نه مسئول فنی شرکت گارانتی مادربرد نتونستیم هیچ کدوم بفهمیم مشکل از کجا بود، فقط پس از بیش از یک میلیون ضرر و چند ماه بی سیستمی و تعویض همه ی قطعات سیستم مشکلش رفع شد، هیشکی هم نفهمید چرا.

از این جهت، متاسفانه حل برخی مشکلات کامپیوتری هزینه بر است.
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633

ماشالا سرعت عمل ,کی پاور خریدید ؟! بنده خدمتتون هم عرض کردم تا مطمئن نشدیم خرید نکنید که الان اینطور هزینه رو دستتون نیوفته, هرچند که کلا به تعویض پاور نیاز بود .
    بر فرض اینکه مشکل از پاور بوده باشه, همون مدل پاوری رو که براتون نوشته بودم خریدید باید سیستم تصویر میداد .
    نکته بعدی هم مادربرد بود که یا میبایست با یک کارت مثل خودتون یا قویتر تست میکردید که هم جریان دهی مادربرد معلوم بشه هم پاور .
    مشکل بعدی میتونست ایراد از گرافیک باشه که جلوی شناسایی شدنش رو توسط این مادربرد میگرفت یا حتی برعکس در مورد مادربرد .
    الان بهتر که پاور رو عوض کردید چه بسا تمام ضربه ها به سیستم از ضعف پاور قبلی باشه .

همین الان با یکی از دوستان که قبلا توی شرکت ویستا کار میکردند تماس داشتم :
    اگر بایوس FIc رو نصب کردن رو مین برگردن به نسخه ی قبل یعنی FH
    اگر نسخه ی فعلی FH هست به نسخه ی FIc اپدیت کنن و تست بگیرن .
    ممکنه کارت و مادربرد نیاز به فلش شدن داشته باشن .
    اگر مشکل حل نشد سیستم باید با قطعات مختلف تست بشه تا به نتیجه رسید .
    ایشون با کلمه ی شوفاژ اشاره ای هم به کارت گرافیک داشتند که چرا پاور 480 براش بسته شده !
    .
    .
    .
    بعید میدونم جز دو مورد اول کار از دست شما ساخته باشه ونهایت مجبورید سیستم رو به خدماتی ببرید تا همش از نزدیک تست بشه .
    امتیازها
    9,181
    سطح
    64
    32
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دوست خوبم

مشخصات رو که داخل PSU Calculator که زدم، جزو پیشنهاداتش پاور 650 وات بود، سیستم های قدیمی تر به پاور های قدرتمند تری نیاز داشتند.

شما شک نکنید اگر پیشنهاد ارتقای پاور - خرج بیخودی بود - بنده بدون معطلی آقای پورسانی رو اخراج کرده بودم.

سیستم شما به هر شکل نیاز به پاور قدرتمند تری داشت، ولیکن این مشکلی که توصیف فرمودین مشخصه از پاور نبوده.

من برای حل مشکل سیستمم تمام قطعاتش رو عوض کردم، آخر سر هم نه خودم و نه مسئول فنی شرکت گارانتی مادربرد نتونستیم هیچ کدوم بفهمیم مشکل از کجا بود، فقط پس از بیش از یک میلیون ضرر و چند ماه بی سیستمی و تعویض همه ی قطعات سیستم مشکلش رفع شد، هیشکی هم نفهمید چرا.

از این جهت، متاسفانه حل برخی مشکلات کامپیوتری هزینه بر است.
    نه عزيز من اصلا منظورم جسارت نبود كه پيشنهاد تعويض پاور بد بوده، ايشون بسيار عالى راهنمايى كردند، حالا يه پاور جديد هم جاى پاور ٦ سالم گرفتم خيلى مهم نيست. فقط ديگه ندارم كه بورد جديد بگيرم. حالا بنظرتون آواژنگ تعمير تخصصى ميكنه؟

امتیازها
    9,181
    سطح
    64
    32
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    ماشالا سرعت عمل ,کی پاور خریدید ؟! بنده خدمتتون هم عرض کردم تا مطمئن نشدیم خرید نکنید که الان اینطور هزینه رو دستتون نیوفته, هرچند که کلا به تعویض پاور نیاز بود .
    بر فرض اینکه مشکل از پاور بوده باشه, همون مدل پاوری رو که براتون نوشته بودم خریدید باید سیستم تصویر میداد .
    نکته بعدی هم مادربرد بود که یا میبایست با یک کارت مثل خودتون یا قویتر تست میکردید که هم جریان دهی مادربرد معلوم بشه هم پاور .
    مشکل بعدی میتونست ایراد از گرافیک باشه که جلوی شناسایی شدنش رو توسط این مادربرد میگرفت یا حتی برعکس در مورد مادربرد .
    الان بهتر که پاور رو عوض کردید چه بسا تمام ضربه ها به سیستم از ضعف پاور قبلی باشه .

همین الان با یکی از دوستان که قبلا توی شرکت ویستا کار میکردند تماس داشتم :
    اگر بایوس FIc رو نصب کردن رو مین برگردن به نسخه ی قبل یعنی FH
    اگر نسخه ی فعلی FH هست به نسخه ی FIc اپدیت کنن و تست بگیرن .
    ممکنه کارت و مادربرد نیاز به فلش شدن داشته باشن .
    اگر مشکل حل نشد سیستم باید با قطعات مختلف تست بشه تا به نتیجه رسید .
    ایشون با کلمه ی شوفاژ اشاره ای هم به کارت گرافیک داشتند که چرا پاور 480 براش بسته شده !
    .
    .
    .
    بعید میدونم جز دو مورد اول کار از دست شما ساخته باشه ونهایت مجبورید سیستم رو به خدماتی ببرید تا همش از نزدیک تست بشه .
    تشكر، راهنماييهاى شما بسيار عالى و اينكه گفتم سريع پاور خريدم جسارت نبود، اين مشكل مشكل عجيبيه، من بازهم اينجا از راهنماييهاتون استفاده ميكنم اگر زحمت نيست. من واقعا به سيستم نياز دارم براى همين عجله داشتم.

اما چند نكته، يك كاربر در فاروم tomhardware گفت شايد اسلات ١٦ من آسيب جزيى ديده برا همين كارتاى ضعيف تر كه مثلا فقط ٨ پين دارند روش كارميكنه، به هر حال ميبرم آواژنگ مادربور رو اگر راه حلهايى كه گفتيد جواب نداد.

اما فرموديد بايوس رو دانگريد كنم، چون حساس هست قبلش ميپرسم، ميشه براى دانگريدش فايل قديمش رو گرفت و با @bios دانگريد كرد يا بايد اول فلش كنم تا به نسخه قديمى تر بره؟
    و اينكه كارت گرافيك رو فرموديد فلش كن چطور ميشه؟ من ميتونم فلشش كنم؟!

امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    تشكر، راهنماييهاى شما بسيار عالى و اينكه گفتم سريع پاور خريدم جسارت نبود، اين مشكل مشكل عجيبيه، من بازهم اينجا از راهنماييهاتون استفاده ميكنم اگر زحمت نيست. من واقعا به سيستم نياز دارم براى همين عجله داشتم.

اما چند نكته، يك كاربر در فاروم tomhardware گفت شايد اسلات ١٦ من آسيب جزيى ديده برا همين كارتاى ضعيف تر كه مثلا فقط ٨ پين دارند روش كارميكنه، به هر حال ميبرم آواژنگ مادربور رو اگر راه حلهايى كه گفتيد جواب نداد.

اما فرموديد بايوس رو دانگريد كنم، چون حساس هست قبلش ميپرسم، ميشه براى دانگريدش فايل قديمش رو گرفت و با @bios دانگريد كرد يا بايد اول فلش كنم تا به نسخه قديمى تر بره؟

خواهش میکنم دوست عزیز , بنده و همکاران هم به اسیب دیدن مدار اسلات مادربرد اتفاق نظر داریم ولی نیاز به بررسی بیشتر هست. بله دانگیرید کردن رو برای شما توصیه نمیکنم (نیاز به خارج شدن بایوس داره (فلش) و راههای میانبر خطرناک هم هست که بیخیال شید کلا)
    الان که چک کردم متوجه شدم چرا گفتن به ورژن قبل برگردید , چون نسخه ی اخر BETA هست ممکنه جالب نباشه .
    پس مین رو برای سرویس ببرید, امیدواریم که مشکل حل شه . منتظر خبرهای خوبتون هستیم
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک

به این روش دانگرید کنید

فلش , دانگرید , آپگرید بایوس لپ تاپ های ASUS به نسخه دلخواه

امتیازها
    9,181
    سطح
    64
    32
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز , بنده و همکاران هم به اسیب دیدن مدار اسلات مادربرد اتفاق نظر داریم ولی نیاز به بررسی بیشتر هست. بله دانگیرید کردن رو برای شما توصیه نمیکنم (نیاز به خارج شدن بایوس داره (فلش) و راههای میانبر خطرناک هم هست که بیخیال شید کلا)
    الان که چک کردم متوجه شدم چرا گفتن به ورژن قبل برگردید , چون نسخه ی اخر BETA هست ممکنه جالب نباشه .
    پس مین رو برای سرویس ببرید, امیدواریم که مشکل حل شه . منتظر خبرهای خوبتون هستیم
    حالا باز از خيابان گاندى رفتن بهتره! قبلا فلش كردم شكرخدا مشكل ايجاد نشد هرچند مشكل حل هم نشد.

امتیازها
    9,181
    سطح
    64
    32
    کاربر انجمن
    با سلام خدمت دوستان

خواهش دارم هركس اين كامنت رو ميبينه بخونه و براى ديگران هم بفرسته

بعد تحويل دادن دو قطعه گرافيك و مادربوردم به نمايندگى آواژنگ همونطور كه قبلا گفته بودم راجع به ايراد، از طريق سايتشون و قسمت پيگيرى قطعه ديدم قطعه من رو "تعمير شده" اعلام كرده و آماده تحويل. من هم با كلى صرف وقت و بنزين و جاى پارك ناجور خودم رو رسوندم و برگه تحويل رو بهم دادن كه امضا كنم و قطعات رو تحويل بگيرم.
    اينجا از منشى محترم خواستم ابتدا تست رو ببينم چون طبق برگه اگر امضا ميكردم و هزينه رو ميدادم، قطعه رو تعمير شده ميپذيرفتم هرچند تست رو نديده بودم.
    ايشون فرمود چشم مياريم و من هم رعايت كردم و احترام گذاشتم امضا كردم و پول رو دادم.

بعد كلى كلنجار كه بهشون بفهمونم بايد بورد رو با كارت من تست كنند تا معلوم شه تعمير انجام بشه يا نه، بالاخره پذيرفتن و بعد كلى ناشى گرى و عدم توان در حتى جايگذارى صحيح كارت، باز هم تصوير نداد و عملا هيچ چيز تغيير نكرده بود و من حتى مطمئنم هيچ تعميرى هم صورت نگرفته بود، بعد يه كارت خودشون رو زدن و تصوير داد، اين همون چيزى بود كه من در ابتدا هم براشون روشن ساخته بودم، اما با بازى با كلمات، اظهار كردند بورد سالمه "چون تعمير شده!" و كارت شما مشكل داره! در حالي كه روزىب كه تحويل دادم قطعه رو هم وضعيت همين بود! اما اصرار داشتند كه نه ما يه تعميرى انجام داديم!

من كه از سالم بودن كارت گرافيك هم مطمئن بودم گفتم كارت رو به سيستم ديگتون بزنيد خواهيد ديد سالمه، پس بورد هنوز خرابه و تعمير ميخواد. اينجا بعد بيرون رفتن و تو اتاق جمع شدن و معلوم نيست چى بهم گفتن، اومد و قبول كرد و كارت رو روى يه بورد ديگه تست كرد. موقع تست ديدم كارت رو درست جا نزده و تذكر دادم اما گفت درست جاخورده، بوضوح ميديدم جا نخورده ولى. و مسلما تصوير نداد و گفتن بفرما كارتت خرابه كه ما كارت كلا تعمير نميكنيم (اما جالبه گارانتى داره كاملا مشابه مادربورد).

بعد صحبت بسيار و گله از اين رفتار، سرانجام پول بنده رو يكى از منشى ها گفت من با مديريت صحبت كردم الان بريد پيششون بهتون مبلغ كه داديد رو پس ميديم.
    رفتم پيش مدير محترم و همه جوره منكر شد و گفت هزينه انبار نگه داشتن بوده!!!
    درحالى كه روى برگه رسيد هم ذكر شده بود فقط اگر مشترى از مدتى بعد تاريخ مراجعه نياد بگيره، به ازاى هرو روز ٥٠٠ تك تومنى ازش گرفته ميشه. و ذكر هم شده بود كالاى تعمير نشده هزينه بابتش دريافت نميشه.

اين دزدى آشكار و فيلم بازى كردن و دغل بازى امروز عزيزان دفتر اصلى آواژنگ بود، كه وقتى سايتشون هم ميريد جوايز برنده شده شون براي بهترين شركت حامى حقوق مشترى رو ميبينيد! عجب حقوق مشترى واقعا. يك بنده خداى ديگه اى هم مشابه مشكل من اومده بود (اون هم قطعه ديگه اي داشت كه با دستگاهاى ديگه كار ميكرد اما با دستگاه خودش نه) و با فرياد اعتراض و شكايت كرد و يه يربعى دعوا بود و اون هم از عدم رسيدگى و وضعيت افتضاح اونها گفت.

دوستان عزيز اين تجربه من بود و اينجا صرفا واسه اين گذاشتم كه بشناسيد و بشناسونيد و با همين تاتكتيك به اين پول حرام درو كنان بفهمونيم مردم خودشون هم ميتونن مستقل حرفشونو به كرسى بنشونن.

از مديريت محترم فاروم هم ميخوام بزارن از اين درگاه صدامونو فرياد بزنيم چون واقعا جاى ديگه اى نداريم و مظلوميم.

فردا هم حتما براى شكايت دادسرا خواهم رفت.

در ادامه هم بالافاصله يه خدماتى ديگه رفتم و خواستم كارتمو تست كنه برام كه تست كرد و بخوبى تصوير داد! عجبا از تست عزيزان آواژنگ.
    اين خدماتى هم ازم خواست كل سيستم رو براش ببرم و گفت جاى ديگه ميبره و مشكل رو حل ميكنه برام.

دوستان عزيز كه اينجا راهنمايى فرموديد، بنظرتون اعتماد كنم و سيستم رو ببرم؟ تشكر از شما عزيزان

صفحه 3 از 8 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 74

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)