ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

خرید گوشی زیر 1 میلیون

سلام حدمت دوستان گلم.همین طور که از عنوان پیداس قصد تهیه گوشی دارم خواستم نظر شماعزیزان بپرسم خودم نظرم رو موارد زیر
    Huawei nova
    Huawei Honor 6X
    حالا میخوام بدونم ارزش داره بیشتر هزینه کنم مواردی مثل asus zenfone 2 یا A3 2017 بخرم.
    متخصصین لطفا راهنمایی کنند.
    پیشاپیش ممنون ازمشراکت همتون.
    اگرچه ذات حق همتاندارد خدای بی علی معنا ندارد.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Ahmadi نمایش پست ها
    سلام حدمت دوستان گلم.همین طور که از عنوان پیداس قصد تهیه گوشی دارم خواستم نظر شماعزیزان بپرسم خودم نظرم رو موارد زیر
    Huawei nova
    Huawei Honor 6X
    حالا میخوام بدونم ارزش داره بیشتر هزینه کنم مواردی مثل asus zenfone 2 یا A3 2017 بخرم.
    به نظرم اگر XPERIA XA بگیرید خیلی بهتره قیمتش بین 800 تا 900 هست ولی از نظر سخت افزاری و پشتیبانی سیستم عامل و بروزرسانی خیلی سرتر از huawei هست

امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    من خودم تازه xa خریدم؛

معایب xa نسبت به گوشی های دیگه:

بدون حسگر اثر انگشت.
    بلندگوش استریو نیست و بیشتر صداهای زیر رو میتونه خوب پخش کنه.
    قابلیت شارژ سریع داره اما شارژی که همراه گوشی ارایه میشه این قابلیت رو نداره.
    باتری کم ظرفیت (یک روز و نیم دووم میاره)

معایب دوربین:
    کاهش نور در لبه ی تصاویر هنگام عکاسی در نور کم.
    لنر دوربین زود خش می افته.
    فقط ایزو رو میشه تغییر داد و فوکوس دستی هم نداره اما خوب فوکوس لمسی همراه با تعقیب اشیاء رو داره حداقل.

بعضی از مزایاش:
    طراحی و استحکام عالی به همراه وزن کم(دور تا دور گوشی فلزیه)
    حاشیه های چپ و راست صفحه نمایش خیلی کم هستن. (البته خود این باعث میشه که اشتباهی تاچ کنی صفحه رو گاهی وقت ها!)
    امکان استفاده به صورت تک دستی.
    جایگاه اختصاصی برای سیم کارت دوم

اگر هم نور خوب باشه و دستت نلرزه در بیشتر مواقع عکس هاش خیلی خوب میشن(جزییات خوب و استاندارد بدون اورشارپنس)
    امتیازها
    4,497
    سطح
    42
    182
    کاربر انجمن
    برای یه طرفدار سونی پیشنهاد دادن سامسونگ کار سختیه.البته خیلی دارن تعریف میکنن از a3 2017
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    Huawei nova
    Huawei Honor 6X
    شما اول باید انتظاراتتون رو از گوشی بیان میکردید. به صورت میانگین من A3 2017 رو پیشنهاد میکنم. GPU این مدل برای بازی زیاد نیست اما در سایر قسمت ها کارایی خوبی داره.
    خرید XA رو هم پیشنهاد نمیکنم چون اختلاف قیمتش با Xperia X به حدود 100 هزار تومان رسیده و خرید XA توجیهی نداره. اگر میتونید تا حدود یک میلیون و هشتاد هزار تومان افزایش بودجه بدید Xperia X گزینه خیلی خوبیه.
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ممنونم میعاد جان.
    بله درست میفرمایید اتفاقا الان میخواستم بیام تغییر بدم پست رو که دیدم پاسخ دادین.
    ببینید من هیچ گونه نرم افزار سنگینی اجرا نمیکنم عمده کارم وب گردی کار با تلگرام واینستا اما همزمان میخوام موقع سویج بین اپلیکیشن ها و تب های مرور گر لگ نداشته فیلم هم به اونصورت نمیبینم که انتظار یه صفحه خارق العاده رو داشته باشم اما کیفیت صدا و دوربین برام مهم .
    حالا با این تفاسیر اگه گوشی باشه که ارزون تر باشه که خب بهتر نمیخوام هزینه الکی کنم اما اگه نه مشکل با هزینه بیشتر تا 100 تومن ندارم.
    پیشاپیش ممنون.
    اگرچه ذات حق همتاندارد خدای بی علی معنا ندارد.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    ممنونم میعاد جان.
    بله درست میفرمایید اتفاقا الان میخواستم بیام تغییر بدم پست رو که دیدم پاسخ دادین.
    ببینید من هیچ گونه نرم افزار سنگینی اجرا نمیکنم عمده کارم وب گردی کار با تلگرام واینستا اما همزمان میخوام موقع سویج بین اپلیکیشن ها و تب های مرور گر لگ نداشته فیلم هم به اونصورت نمیبینم که انتظار یه صفحه خارق العاده رو داشته باشم اما کیفیت صدا و دوربین برام مهم .
    حالا با این تفاسیر اگه گوشی باشه که ارزون تر باشه که خب بهتر نمیخوام هزینه الکی کنم اما اگه نه مشکل با هزینه بیشتر تا 100 تومن ندارم.
    پیشاپیش ممنون.
    چیپست X قدرت خیلی بیشتری داره. کیفیت صفحه هر دو نقاط ضعف و قوت خودشون رو دارند اما برای استفاده شما شارپنس صفحه اهمیت بیشتری داره که Xperia X از این نظر بهتره.
    در مورد کیفیت صدا اسپیکر X حجم و کیفیت صدای بیشتری داره اما برای استفاده با هدفون A3 2017 قدرت بیشتری داره. در قسمت دوربین هم با این که دوربین X کمی نویز داره اما در کل کیفیت بهتری داره و امکانات دوربینش هم بسیار بیشتره. در آخر برای استفاده شما باتری هم اهمیت زیادی داره که در این مورد A3 بسیار قدرتمندتر عمل میکنه.
    در کل X در کلاس بالاتری قرار داره و نباید با A3 مقایسه بشه اما بعضی ویژگی های خوب A3 مثل جنس بدنه و ضد آب بودن باعث میشه که بهتر از همرده های خودش به نظر بیاد که البته قیمت بالاتری هم نسبت به اونها داره. شما هم باید بر اساس نیاز خودتون تصمیم بگیرید.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)