ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    8
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Question اتصال باند دوگانه رادیو ضبط قدیمی به پورت aux لپتاپ

سلام دوستان
    من یه ضبط هیتاچی قدیمی دارم. دو تا باند داره و اون قسمت وسطش که باندا با یه سیم دو شاخه که توی عکس میبینید به اون وصل میشن. من میخوام این باندا رو بجای اتصال به اون قسمت وسط که بعنوان ساب عمل میکنه ، به گوشی و لپتاپم وصل کنم که پورت aux دارن. یعنی میخوام بدونم چجوری باید این سیم دو شاخه رو تبدیل به فیش aux کنم که بشه به لپتاپ وصلش کرد؟
    از طرفی با وجود دوتا باند، اگه این کار شدنی هست، چجوری میشه هر دوی باندا رو به یه پورت aux وصل کرد؟ آیا تبدیل 2 به 1 برای این منظور وجود داره؟
    ضمنا من از اون پورتهای aux که پشت ساب هستند قبلا استفاده کردم اما بخاطر اینکه ضبط قدیمی هست، سابش صدایی شبیه قلیون میندازه توی صوتی که پخش میشه؛ بخاطر همین میخوام باندا رو جدا از ضبط استفاده کنم.
    https://apollo-ireland.akamaized.net...mage;s=644x461
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrsaeed نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه ضبط هیتاچی قدیمی دارم. دو تا باند داره و اون قسمت وسطش که باندا با یه سیم دو شاخه که توی عکس میبینید به اون وصل میشن. من میخوام این باندا رو بجای اتصال به اون قسمت وسط که بعنوان ساب عمل میکنه ، به گوشی و لپتاپم وصل کنم که پورت aux دارن. یعنی میخوام بدونم چجوری باید این سیم دو شاخه رو تبدیل به فیش aux کنم که بشه به لپتاپ وصلش کرد؟
    از طرفی با وجود دوتا باند، اگه این کار شدنی هست، چجوری میشه هر دوی باندا رو به یه پورت aux وصل کرد؟ آیا تبدیل 2 به 1 برای این منظور وجود داره؟
    ضمنا من از اون پورتهای aux که پشت ساب هستند قبلا استفاده کردم اما بخاطر اینکه ضبط قدیمی هست، سابش صدایی شبیه قلیون میندازه توی صوتی که پخش میشه؛ بخاطر همین میخوام باندا رو جدا از ضبط استفاده کنم.
    https://apollo-ireland.akamaized.net...mage;s=644x461
    سلام دوست عزیز،

این کار رو میشه کرد اما صدایی که از اون باند ها پخش خواهد شد بسیار ضعیف خواهد بود. باید مابین لپتاپ و باند ها یک آمپلیفایر باشه تا صدا رو تقویت کنه و از باند ها پخش کنه.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع