ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    امتیازها
    1,141
    سطح
    18
    4
    کاربر جدید

درخواست کمک از دوستان حرفه ایی درباره خرید ال ای دی سونی یا فیلیپس

با سلام
    یکی دو هفته دنبال تی وی میگردم دیگه خسته شدم
    میخوام فورکی بگیرم بین برند سونی و فیلیپس گیر کردم. فیلیپس اصلی هاش خیلی عالی هستن . مخصوصا رو کیفیت تصویر
    و سونی هم سونیه . ولی من خودم فکر میکنم کیفیت تصویر فیلیپس بهتره
    حالا دوستان عزیز ممنون میشم منو به طور کلی راهنمایی کنید که ایا واقعا کیفیت فیلیپس بهتر از سونی هست ؟
    حالا چه مدلیش رو میخوام بگیرم بماند کلی ممنون میشم
    و اینکه یه مدل از فیلیپس هست که منتاژ چینه . درباره چینی های فیلیپس هم اگر کسی میدونه ممنون میشم
    امتیازها
    4,497
    سطح
    42
    182
    کاربر انجمن
    سلام ابتدا سقف بودجه و فضای اتاق رو بفرمایید، ضمن اینکه تلویزیون تقلبی فیلیپس وجود نداره یا حداقل بنده ندیدم، اگر منظورتون مونتاژ چین هست،جای نگرانی نیست، قطعات کاملا یکسان هستن و تحت نظارت شرکت اصلی... اینکه فروشنده چه ادعایی میکنه باید دلیلش رو در میزان سود جستجو کنید، در هر حال نمونه هایی از برند سونی حتی در ایران مونتاژ میشن که تفاوت کیفیتی با مدلهای سایر نقاط نداره... البته این موضوع رو با منطقه ای بودن تولیدات اشتباه نگیرید... به شخصه کیفیت 4k های سونی رو در کنار امکانات و سیستم عامل اندروید بسیار بهتر از فیلیپس میدونم، برای قیمت های پایینتر و پشتیبانی معروف و خوشنام در کنار کیفیت مطلوب به سامسونگ هم نگاهی بکنید.
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    بین این دو بهتره سونی بگیرید
    خیر کیفیت فیلیپس بهتر از سونی نیست کیفیت سونی هم خیلی بالاتر از فیلیپس نیست همچنین بستگی به مدلی داره که خریداری میکنید و بودجه ای که برای خرید مصرف میکنید
    سونی به چند دلیل :اول اینکه گارانتی بهتری داره دوم اینکه بازم اگه بدون گارانتی هم بگیرید (که توصیه نمیشه) تعمیر کارها باش آشنایی بیشتری دارن و قطعاتش راحت تر گیر میاد و تنوع مدل سونی بیشتره تو ایران تا فیلیپس
    امتیازها
    1,141
    سطح
    18
    4
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط petrosfataloty نمایش پست ها
    سلام ابتدا سقف بودجه و فضای اتاق رو بفرمایید، ضمن اینکه تلویزیون تقلبی فیلیپس وجود نداره یا حداقل بنده ندیدم، اگر منظورتون مونتاژ چین هست،جای نگرانی نیست، قطعات کاملا یکسان هستن و تحت نظارت شرکت اصلی... اینکه فروشنده چه ادعایی میکنه باید دلیلش رو در میزان سود جستجو کنید، در هر حال نمونه هایی از برند سونی حتی در ایران مونتاژ میشن که تفاوت کیفیتی با مدلهای سایر نقاط نداره... البته این موضوع رو با منطقه ای بودن تولیدات اشتباه نگیرید... به شخصه کیفیت 4k های سونی رو در کنار امکانات و سیستم عامل اندروید بسیار بهتر از فیلیپس میدونم، برای قیمت های پایینتر و پشتیبانی معروف و خوشنام در کنار کیفیت مطلوب به سامسونگ هم نگاهی بکنید.

با سپاس فراوان از شما دوست عزیز
    خب خدا رو شکر یکی رو پیدا کردک که جدای سود و منافع داره راهنمایی میکنه. تو این مدت شاید حداقل 20 نفر در بانه رو باهاشون صحبت کردم. 99% شون هم دختر و زن هستن . ( فروشنده ) هر کدومشون یه چی میگن
    جالب بود که شنیدم حتی برچسب و کارتن رو عوض میکنن با نام لهستان میزنن
    مثلا مدل 6800 55 اینچ فورکی میگن اصلا اصلی نداره و این مدل رو چین زده .ولی یکی میگفت من دارم اصلی
    در هر صورت شما مشخصه که اطلاع از برند فیلیپس دارید

درباره چینی بودن هم والا خودشون میگن که کیفیت چینی پایین تر از لهستانی اونه
    من قبلا هم کیفیت تصویر فیلیپس رو دیدم و خودم احساس کردم از سونی هم بهتره . حالا شما بفرمایید بین این چند مدل من کدوم رو بگیرم

1. SONY LED SMART TV KD-55X8500D
    2. Philips 55PUS7100 4K Ultra HD Smart TV
    3. Philips 55PUS7101 4K Ultra HD Smart TV

اینا حدودا یه قیمت دارن. منم سقف هزنه 5 تومانه. البته گفتم حتما از بانه و بدون کارانتی میخوام بخرم
    الان شما بین این مدل ها کدوم رو میگید بهتره ؟
    البته میدونم سونی این مدلی که من گفتم hdr داره
    در هر صورت ممنون میشم
    امتیازها
    1,141
    سطح
    18
    4
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-Katana نمایش پست ها
    بین این دو بهتره سونی بگیرید
    خیر کیفیت فیلیپس بهتر از سونی نیست کیفیت سونی هم خیلی بالاتر از فیلیپس نیست همچنین بستگی به مدلی داره که خریداری میکنید و بودجه ای که برای خرید مصرف میکنید
    سونی به چند دلیل :اول اینکه گارانتی بهتری داره دوم اینکه بازم اگه بدون گارانتی هم بگیرید (که توصیه نمیشه) تعمیر کارها باش آشنایی بیشتری دارن و قطعاتش راحت تر گیر میاد و تنوع مدل سونی بیشتره تو ایران تا فیلیپس
    ممنون از شما
    درباره تعمیر و قطعات شما دقیقا درست میگید . من مبنا بر خراب نشدن گذاشتم
    شما جدای این مسئله بیشتر درباره کیفیت تصویر و مخصوصا سیستم آمبرلایت ( سیستم نور پردازی پشت تی وی ) در فیلیپس بگید ممنون میشم
    ممنون میشم
    ویرایش توسط VSH-Katana : 2017/03/26 در ساعت 23:19
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    نقل قول نوشته اصلی توسط lona1386 نمایش پست ها
    ممنون از شما
    درباره تعمیر و قطعات شما دقیقا درست میگید . من مبنا بر خراب نشدن گذاشتم
    شما جدای این مسئله بیشتر درباره کیفیت تصویر و مخصوصا سیستم آمبرلایت ( سیستم نور پردازی پشت تی وی ) در فیلیپس بگید ممنون میشم
    ممنون میشم
    راستش این نورپردازی پشت تلویزیون چیزی نیست که به خاطرش بخوایید قید تلویزیون با کفیت تصویر بالا تر رو بزنید هرچند توی فضای تاریک و با یه سیستم صوتی خوب توی تجربه کاربری تاثیر گذاره اما بازم اونقدر نیست که برای همین یه مورد تلویزیون رو انتخال کنیم و باید سایر فاکتور ها رو بسنجیم و توی موارد بالا که گفتید مدل
    SONY 55X8500D بهتره و توی ریویو ها ریت بهتری رو داره
    امتیازها
    1,141
    سطح
    18
    4
    کاربر جدید
    راستش این نورپردازی پشت تلویزیون چیزی نیست که به خاطرش بخوایید قید تلویزیون با کفیت تصویر بالا تر رو بزنید هرچند توی فضای تاریک و با یه سیستم صوتی خوب توی تجربه کاربری تاثیر گذاره اما بازم اونقدر نیست که برای همین یه مورد تلویزیون رو انتخال کنیم و باید سایر فاکتور ها رو بسنجیم و توی موارد بالا که گفتید مدل
    SONY 55X8500D بهتره و توی ریویو ها ریت بهتری رو داره
    با سپاس از شما
    به غیر از موارد فورکی و ریت بالاتر . شما در یک کلام کیفیت تصویر کدوم رو بهتر میدونید ؟
    اخه من کارم رسیور است. هیلی برام مهمه و تصویر زیاد دیدم . همیشه فکر میکردم فیلیپس کیفیت تصویر بهتری داره. واقعا هم به نظر من این بود . من فکر میکنم ال ای دی فول اچ دی فیلیپس از فورکی سونی بالاتره
    حالا شما چی میگید ؟
    چون اینو میدونینم که به اعداد و ارقام نیست . به استاندارد ها است. که کدوم از چه استاندادری عبور کرده
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    نقل قول نوشته اصلی توسط lona1386 نمایش پست ها
    با سپاس از شما
    به غیر از موارد فورکی و ریت بالاتر . شما در یک کلام کیفیت تصویر کدوم رو بهتر میدونید ؟
    اخه من کارم رسیور است. هیلی برام مهمه و تصویر زیاد دیدم . همیشه فکر میکردم فیلیپس کیفیت تصویر بهتری داره. واقعا هم به نظر من این بود . من فکر میکنم ال ای دی فول اچ دی فیلیپس از فورکی سونی بالاتره
    حالا شما چی میگید ؟
    چون اینو میدونینم که به اعداد و ارقام نیست . به استاندارد ها است. که کدوم از چه استاندادری عبور کرده
    سونی کیفیت بالاتری داره

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    امتیازها
    1,141
    سطح
    18
    4
    کاربر جدید
    سونی کیفیت بالاتری داره

ممنون از راهنمایی های شما
    سونی 8500 55 اینچ رو خریدم
    باز هم از شما سپاسگذارم
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مبارکتون باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)